Jednorázovka: Vodopád vášně

13. srpna 2010 v 11:26 | XoXo Graphic
Další jednorázovka, kterou jsem napsala už včera. Další díl "Vyléčila mě láska" přidám buď dnes večer nebo zítra :-)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Nudný, nezáživný život ve městě. Každý den pracovat v kanceláři jako stroj a nezažít žádné dobrodružství? Věděla jsem, že bych měla začít znova. Naprosto předělat můj stereotypní život. Na prvním místě byla dovolená. Toužila jsem cítit horké paprsky slunce, které by mne lechtaly po obnaženém těle, nebo cítit písek mezi prsty, jak bych se procházela po pláži.
Po týdnu se toto snění konečně stalo skutečností. Užívala jsem si dovolenou, každý den chodila na pláž, opalovala jsem se, plavala, v noci chodívala do baru a do pokoje se vracela pozdě k ránu, skutečně jsem se cítila, jako novorozená.
Byl krásný slunečný den, slunce pálilo a já se připravovala na každodenní opalování. Lehla jsem si na lehátko na pláži a pozorovala malé děti, které si hrály ve vodě míčové hry, nebo jen tak běhaly okolo mě.
Nasadila jsem si sluneční brýle, pohodlně se zavrtěla na lehátku a zavřela jsem oči.
"Drink, seňorita?" Vyrušil mě z myšlenek sympatický hlas. Brýle jsem si nasadila na hlavu, abych se mohla podívat na kluka, kterýmu hlas patřil. Celkem vysoký, štíhlý, do poloviny svlečený, jeho tělo zakrývaly pouze světle modré kraťasy dlouhé ke kolenům. Jeho nádechy a výdechy se daly spozorovat svaly, které se hýbaly v rytmu jeho dechu. Zkousla jsem si spodní ret a podívala se výš. Na krku měl řetízek s přívěskem kytary, který mě zaujal hned na první pohled, a hnědočerné korále upnutý více ke krku. Povolila jsem ret ze stisku mých zubů a očima sjela na jeho rty, které se rýsovaly do milého úsměvu. Jeho oči se na mě dívaly s údivem a stále čekaly na mou odpověď. Jak dlouho asi už čeká?! Sakra. Vynadala jsem si v duchu a ještě narychlo zkoukla jeho blonďaté vlasy, které byly dlouhé na ramena, vyžehlené a vršek hlavy mu zdobil navoskovaný rozcuch.
"Ne...teda vlastně nou nou," vykoktala jsem v domnění, že je nejspíš cizinec. Jen pokrčil rameny a usmál se nad mými rozpaky. Chystal se odejít. Moje oči zakotvily na jeho zadečku. Panebože! Sylvo, vzpamatuj se! Zatřepala jsem rychle hlavou. Bylo ale docela příjemné představit si, jak je jeho opálené, vypracované tělo na tom mém. Jak se cítím bezmocná v jeho svalnatých pažích. A jeho úsměv mi věnuje nejen jako zákazníkovi, kterému nabízí drink, ale jako své kořisti, která je jen jeho a on se naprosto oddává vášni.
Najednou mě něco uhodilo do hlavy. Lekla jsem se, prudce se posadila a vedle mě se kutálel plážový červeno-bílý nafukovací míč. Jejda. Vzala jsem ho do rukou a ohlížela se kolem.
Běžela ke mně malá holčička v bílé košilce a natahovala ručičky pro svůj míč.
"Miška, ty nešika!" Ozvalo se opodál a já se podívala za povědomým hlasem. Ale, to je ten číšník?! Slovák?! Jen jsem se usmála a podala malé holčičce míč, která odbíhala zpátky k blonďáčkovi, který mi mával. Bože. Vždyť ten kluk vypadá tak na dvacet. Stále jsem sledovala, jak se k malé chová. Pusinkoval ji na tvář, vyhazoval do vzduchu nebo se jen tak procházel s ní ruku v ruce po pláži. Pak se mi oba dva ztratili z dohledu. Super, řekla jsem si a zvedla se, abych se trošku prošla.
Šla jsem jen tak při okraji moře, které mi každou chviličku omylo chodidla, která se brodila pískem. Příjemně pálil do nohou. Ani jsem si neuvědomila, že už jsem daleko od pláže a všimla jsem si nalevo nějaké cestičky dál. Jela jsem sem za dobrodružstvím, takže proč to neprozkoumat? Řekla jsem si a vyrazila po cestě. Tráva houstla, neznámý zvuk sílil, ale já šla dál. Strašně mě zajímalo, co se skrývá za tím hustým porostem. Odkryla jsem pár dlouhých listů, které mi překážely ve výhledu a konečně jsem to uviděla. Největší krása ukrytá za hustým porostem. Vodopád s jezírkem. Na nic jsem nečekala a cestou k vodopádu jsem odhodila plavky a rovnou vlezla do jezírka. Voda byla příjemně teplá a já se oddávala rozkoši v blízkosti nádherného vodpádu.
Příjemné zašimrání vzadu na mém krku mi rozbušilo srdce. Někdo mě chytil za ramena a začal mě líbat ze strany na krk. Ani jsem se neotáčela a nechala se rozmazlovat letmými dotyky. Poznala jsem ho po vůni, jeho vlasy, které mě lechtaly a cítila jsem jeho vypracovanou hruď, kterou se tiskl na má záda. Jeho dlaně se zezadu přemístily na má prsa, přes které mě pohladil. Natočila jsem hlavu na stranu a z mých úst vyšel tichý sten.
"Otočíš sa?" Zašeptal mi do ucha a jeho hlas potvrdil moje myšlenky. Byl to on! Pomalinku jsem se k němu otočila a přitiskla se blíž k jeho tělu.
"Miro." Vtiskl mi pomalu polibek do vlasů.
"Já Sylva," šeptla jsem a pohlédla na jeho krk, který zdobil řetízek spolu s korálky, jako na pláži. Políbila jsem ho nejdřív na krk, potom na bradu a nakonec jsem vyhledala jeho rty.
Než jsem se jich stačila naplno nabažit, už jsem se vznášela v Mirovo náruči, který mě nesl na kraj jezírka. Vůbec jsem se nesnažila odporovat. Tak moc jsem po něm toužila.
Položil se plnou vahou svého těla na to mé a já konečně mohla cítit sílu jeho těla. V jeho sevření jsem skutečně byla tak bezbranná, jak jsem si představovala na pláži.
Jeho něžné polibky zasypávaly můj krk a pomalinku se přemisťovaly na má prsa, které si přímo říkaly o pozornost. Chvíli se jim věnoval. Laskal mě a olizoval kolem bradavek, byla jsem v sedmém nebi. Zajela jsem mu rukou do jeho blonďaté hřívy a přivřela jsem oči. Bylo to vážně romantické, muchlovat se za doprovodu zvuku vodopádu.
Když sjel jazykem na mé bříško, zavzdychala jsem.
"Zadaný?" Zeptala jsem se.
"Nie," odpověděl rozhodně a dál se věnoval mému pupíku.
"Ženatý?" Pozvedla jsem obočí a vnitřně jsem se rozesmála.
"Nie," odpověděl tentokrát s úsměvem a přemístil se na moje stehno, kde mi jemně zkousával kůži.
"A dcera?" Trošku jsem se zarazila a vzpoměla si na malou holčičku v košilce.
Miro přestal a opět si lehl na mé tělo. Políbil mě na bradu a podíval se mi zblízka do očí.
"Nie, len malá sestrička Miška. To môžem ďalej nie?" Usmál se a čekal na odpověď.
Bože, právě jsem se ztrapnila. Horší to být už ani nemůže. Ale když jsem na něm viděla úsměv, vypadalo to, že to bere s humorem. Úsměv jsem mu oplatila, otočila hlavu na stranu a přivřela oči. "Pokračuj."
Miro se vrátil na má stehna, kde původně skončil. Nevěnoval jim už tolik pozornosti, protože dlaní přejížděl přes moje koleno. Strašně moc jsem už toužila, aby se to pohlo dál a chtěla jsem ho v sobě cítit. Rozkročila jsem nohy a Miro se kousnul do rtu. Věděl, že to moc chci, ale právě proto to neuděl a vrátil se zpátky na můj krk.
Božeee!!!! Křičela jsem uvnitř, ale přitom si užívala jeho polibky a laskání.
Když se Miro konečně nabažil mého těla, udělal to, na co jsem celou tu dobu čekala. Vniknul do mě. Bylo to jakoby vás praští elektřina, jen to bylo rozhodně o něco příjemnější. Vlna slasti, která se ve mně každým jeho nárazem zvětšovala, byla zakončena příjemným orgasmem.
Ve společném objetí jsme si užívali zvuk vodopádu a vzájemně si hladili svá těla.
"Tebe mi snad seslalo samo nebe," usmála jsem se a pohladila ho konečky prstů po krku.
"Láska si nás našla." Vtiskl mi jemný polibek do vlasů.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 romancice33 romancice33 | E-mail | Web | 13. srpna 2010 v 13:18 | Reagovat

Nááááááááááááádherný !!!!!!! Moc kráááásńě se to četlo !!! Opravdu dokonalééééééé !!! :-)

2 pixee pixee | Web | 13. srpna 2010 v 14:05 | Reagovat

woow :))))))))))

3 Sue Sue | Web | 13. srpna 2010 v 22:57 | Reagovat

Jé.. To bylo opravdu mooc dokonalé ♥♥.. Krása, nádhera! ♥♥

4 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 13. srpna 2010 v 23:56 | Reagovat

překrásné..uplně jsem si to vybavovala..moc nádherně napsané!! :)

5 Nikýýs~ Nikýýs~ | Web | 14. srpna 2010 v 17:48 | Reagovat

nádhera <3

6 Lenuška Lenuška | E-mail | Web | 1. ledna 2012 v 21:24 | Reagovat

nádherné :D!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama