Roman nebo Miro? - 8. kapitola

5. srpna 2010 v 11:13 | XoXo Graphic
CHTĚLA BYCH JEN ŘÍCT, ŽE POKUD VÁS TENTO HOT DÍLEK ZABIJE, TAK ZA VÁS NERUČÍM :-D HODNĚ PODROBNĚ POPSANÝ........ :-D NO UVIDÍTE SAMI :-P

Došla jsem domů. Hlava plná myšlenek na Mira. Jeho srdce bylo do mě zblázněné. To moje to opětovalo. Moc dobře jsem to věděla. Na druhou stranu, jsem milovala Romana..... tedy, pokud se tomu dá říkat pravá láska. Plácla jsem sebou do postele a zabořila hlavu do polštáře. Chtěla jsem, aby si to jak moje hlava, tak moje srdce dalo do pořádku. Abych si konečně uvědomila, jestli miluju Romana nebo Mira. Ale copak se na tohle dá odpovědět? Co když miluju oba stejně? Ne, to nejde. Jednoho z nich přece miluju víc... kterýho?
Z myšlenek mě vytrhlo slabé zaklepání. Kdo to může být? Podívala jsem se do zrcadla a narychlo pročísla vlasy. Utřela jsem si jen prsty rozmazanou řasenku a otevřela dveře. Cože? Vážně tam stál Miro?
"Miro?" Zašeptala jsem a zlomil se mi hlas.
"Vieš ... ja som to ... proste som .." koktal Miro se skloněnou hlavou, ruce měl za zády a nohou šoupal o zem.
"Co?" Nerozuměla jsem.
"No .. ja som premýšľal .. a dospel som k tomu, že," pokračoval Miro. Zvedl hlavu a udělal jeden krátký krok před sebe. Lehce se dotkl mých rtů. Odlepil se ode mě, navlhčil si rty a díval se mi zblízka do očí. Nechtěla jsem na nic čekat a hladově jsem se vpila do jeho rtů. Chytla jsem ho oběma rukama za krkem, zuřivě jsem ho líbala a přitom ho vtáhla dovnitř. Miro jedním pohybem pravé ruky zabouchl.
"Ja ... strašne moc po tebe túžim," zapšeptal Miro mezi polibky.
"A já po tobě," vydechla jsem mu do úst. Na chviličku jsem přerušila naše polibky, chytla jsem ho za ruku a vedla ho k sobě do pokoje.
Přede dveřmi mého pokoje, mě ale Miro chytnul do náruče, vešel dovnitř a opatrně mě položil do postele. Chystal si sundat tričko, ale já se posadila a chytla ho za ruce.
"Chci to udělat já," usmála jsem se a Miro pokrčil rameny. Vyhrnula jsem mu tričko a přetáhla ho přes hlavu. Chvíli jsem zůstala koukat jako opařená. Naskytl se mi pohled na Mirovo opálené, dokonale vypracované tělo. Miro stál u postele, já jsem seděla. Zvedla jsem hlavu a podívala se na něho. Oba zároveň jsme se na sebe usmáli. Když jsem seděla na posteli, hlavou jsem mu byla akorát k pupíku. Začala jsem mu líbat bříško. Miro mě hladil ve vlasech a nakonec mi přetáhl tričko přes hlavu. Obročmo kolem mě si klekl na postel a já se posunula dál, aby se tam vešel. Lehla jsem si na postel a Miro si plnou vahou položil své tělo na to mé. Sálalo z něho horko a já cítila, že je rozpálenej stejně jako já. Hladila jsem ho po zádech a Miro se mazlil zatím přes podprsenku s mými prsy. Tiše jsem vydechovala a uvědomovala jsem si, že mu bořím své prsty do jeho blonďaté hřívy. Zjevně mu to nevadilo.
Miro mi začal přes ramena sundávat ramínka od podprsenky. Na nic jsem nečekala a trošku se nadzvedla, aby mi ji mohl sundat.
"Do......prčic!" odfrkl Miro, když zápasil s patentem.
"Počkej," políbila jsem ho na krk a nahmatala patent od podprsenky. Když se mi to povedlo a já ji odhodila kamsi, Miro se usmál. "Áno.." šeptl vzrušeně a dlaně mi položil na prsa. Zaklonila jsem hlavu. Jeho jazyk putoval na mém krku, přes prsa až na bříško. Jazykem objížděl lem mých kalhot a já cítila, že už dlouho nevydržím.
"Miro," vydechla jsem a pokrčila prsty, které jsem měla zabořené v jeho vlasech. Podíval se na mě a kývnul.
"Tiež sú mi tie nohavice tesné." Usmál se a rozepnul mi pásek. Sundal mi samou rychlosti kalhoty a pak si nade mě kleknul a začal zápasit s tím svým. Moje ruce putovaly po jeho plochém, pevném bříšku.
"Už to bude?" Zeptala jsem se nedočkavě.
"Hneď hneď." Odpověděl Miro a konečně sundal svůj pásek. Sledovala jsem, jak se jeho svaly a šlachy v rukou napínají. Byl neuvěřitelně dokonalý. Že bych začala přicházet na to, proč mě přitahuje více, než můj kluk?
Miro konečně stáhl své kalhoty a já se uchichtla, jak mu jsou boxerky skutečně těsné.
"Ach Miro, koukám, že už taky nemůžeš," zasmála jsem se a dlaní přejela přes jeho obrovskou bouli.
"Nie, to teda nie!" Zkousl si Miro spodní ret a než jsem stačila cokoli udělat, už mě líbal. Rukou nahmatal lem mých kalhotek a začal ho pomaličku sundávat dolů.
"No tak, udělej to." Kousla jsem ho do brady a Miro mi stáhnul kalhotky. Jazykem sjel od mých rtů až k mému rozkroku.
"Mmmmm," zasténala jsem a položila si nohy na jeho ramena. Věnoval mi tam pár něžných polibků. Pak si opět kleknul a stáhnul si své boxerky.
"Téééda," kousla jsem se do rtu a Miro na mě jen mrknul. Položil se na mě a konečně do mě vniknul. Byla to neuvěřitelná vlna slasti. Nepopsatelný, krásný pocit. Bylo ti jiné, než milování s Romanem. Miro do toho zapojoval celé své tělo. Svoje rty, svoje ruce... cítila jsem, jak se jeho břišní svaly napínají. Miro přirážel opatrně, něžně s láskou... Cítila jsem bušení jeho srdce. Já jeho, on moje. Každým nárazem se naše srdíčka zrychlili o více tlukotu. Věděla jsem, že dlouhé nevydržím. Nehtami jsem jemně přejela po jeho zádech a Miro mírně přidal na rychlosti.
Po chvíli jsme oba společně vyvrcholili. Miro se odvalil vedle mě. Okamžitě jsem se schoulila na jeho hrudi. Miro přes nás přehodil deku. Oba jsme vydýchávali ten neuvěřitelný pocit a v celém mém tělo probíhal příjemný uspokojivý maratón..

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ..
Psala jsem to včera večer od 23:10 do 23:53 a UMÍRALA JSEM U TOHO SLASTÍ!! :-D

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 romancice33 romancice33 | E-mail | Web | 5. srpna 2010 v 13:20 | Reagovat

Je to náááááááááááááádherný !!! :-) Jako vždycky !!! :-) A ten dess je překrááááááááááásnej !!! :-)

2 Lissa Lissa | Web | 5. srpna 2010 v 16:21 | Reagovat

Pane bože!! Já umírám!! Napsala jsi to opravdu úžasně, že jsem to viděla úplně živě! =).. nádhera!! Jdu si to přečíst jěště jednou! fakt suprové! =)
tohle si budu číst před spaním.. =D

3 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 5. srpna 2010 v 17:58 | Reagovat

taky jsem právě málem umřela slastí :D je to dokonalý! :D a zůstane teda s Mirem ne?

4 pixee pixee | Web | 5. srpna 2010 v 21:34 | Reagovat

hej no :) Bomba :D
Ale asi bych u toho s ním nedokázala mluvit :) furt bych ho líbala :))

5 Nikys Nikys | Web | 5. srpna 2010 v 22:05 | Reagovat

Nádhera, nádhera a ještě jednou nádhera. Už se moc těším na další dílek na mém blogu je další povídka tentokrát jednorázovka

6 Milča Milča | 18. prosince 2010 v 12:34 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama