Tajemství záhadného filmu - 1. kapitola

20. srpna 2010 v 19:19 | XoXo Graphic
NEBEZPEČÍ SI JE STEJNĚ NAJDE :-P :-D nebojte se, budu se snažit zabít co nejméně lidí :-D to byl samozřejmě vtip :-D ale o někoho se tam bohužel přijít musí.. no, zatím nebudu nic prozrazovat..první díl jako všechny ostatní - nic moc :-D ale snad se vám povídka zalíbí.. BUDU SE DO NÍ SNAŽIT DÁT JAK LÁSKU A VZTAHY, TAK NEBEZPEČÍ A STRACH, ALE I SEX A AKCE! :-)
G-T


Chodila jsem po místnosti, občas se zastavila a podívala se na Mira, který v rukou svíral digitální kameru a stále dokola si přehrával jeden úsek. V puse převaloval žvejkačku a pozorně sledoval pohybující se obraz na kameře. Pochodovala jsem sem a tam jako robot a nervozně jsem si kousala nehty. Play, stop, play, stop. Jeho palec se přemisťoval z jednoho tlačítka na druhé. Zrak měl stále sklopený. Zastavila jsem se blízko něj. Jen zkroutil pusu a odfoukl si pramen vlasů z obličeje. Ovanul mě jeho větrový dech. Pousmála jsem se pro sebe a opět začala chodit kolem.
"Myslím, že tomu niečo chýba." Zvednul najednou hlavu a v jeho očích se zajiskřilo.
"Jo? A co prosím tě," přišela do pokoje Zuzana. Sklopila jsem zrak a moje vnitřní vzrušení, že jsem s Mirem sama v jenom pokoji upadlo. Zuzana přešla až k Mirovi a posadila se na pohovku vedle něho. Hlavu si položila na jeho rameno a koukla se mu přes něj na kameru.
"Chcelo by to možno viac sexu." Zasmál se Roman, můj přítel, který přišel k nám. Ano, v místnosti jsme byli rázem čtyři. Ještě chyběl Tamás, Jaro a Miro B.
Byli jsme super parta nejlepších kamarádů. Vše jsme podnikali společně. Zrovna teď, když měli kluci trošku oddych od koncertů nás napadlo natočit vlastní film. Zkoušeli jsme to už několikrát, ale ani jeden jediný záznam ze všech se nám nezamloval. Naši partu tvořila celá kapela Rosemaid. Pak jsem v ní byla já - Andrea a moje kamarádka Zuzka. Já jsem chodila s Romanem. Zuzka už hodně dlouho pokukovala po Mirovi. Blonďatý, nežný rocker, který byl pohodář a do všeho šel s plným rozhodnutím. Popravě řečeno. Já i blonďák jsme věděli, že to mezi námi jiskří, ale já měla Romana, kterýho jsem milovala. Miro to chápal. Nikdy jsme si ani nevyznali svoje city. Šlo jen o letmé dotyky, sotva viditelné, spíše nechtěné, jak to vypadalo pro ostatní.
Zuzka byla něco jako Miro. Když si něco usmyslela, šla do toho naplno. Šla do Mira s plným rozhodnutím a věděla, že když něco chce, dosáhne toho.
Roman došel až ke mně a objal mě kolem pasu. Miro zvednul hlavu a podíval se na nás. Jen přimhouřil oči a pak se podíval zpátky do kamery.
"Se sexem jdi někam," mávla rukou Zuzka a prohrábla Mirovi vlasy. Ten se šibalsky usmál a znovu přetočil celý kousek na začátek.
"Myslím, že tomu chýba viac akcie, dobrodružstva..."
"Nebezpečí," doplnila jsem Mira a ten se na mě podíval. Jen mlčky kývnul a podíval se na Romana.
"Taky som už premýšľal o tom, že by sme mohli vyjsť niekam do prírody. Niekam do lesa alebo medzi skaly." Řekl Roman a políbil mě na čelo.
"Mohli by jsme tam pár dní stanovat." Pokrčila jsem rameny a koukla co na to Miro. Ten otočil hlavu směrem k Zuzce a cvrnknul ji do nosu.
"Čo ty?" Zeptal se jí.
"Já? Řeknu, že jste se zbláznili. Všichni tři!" Cvrnkla ho zpátky a Miro na ní vykulil oči. Zuzana se zvedla se sedačky a důležitě založila ruce na prsou. "Už vidím, jak Jaro běhá někde po lese s motorovkou, zatímco nás tam někde okusují mravenci!" Pohodila hlavou a její blonďaté vlasy jí spadly do obličeje.
"Mně se to jako nápad zamlouvá," usmála jsem se na Mira, který mě pozoroval.
"Tiež," kývnul a opětoval mi úsměv.
"Mně taky!" Zvednul Roman jednu ruku nahoru jako ve škole. Usmála jsem se a potom se koukla na Zuzanu.
"Myslím, že ostatní kluci budou souhlasit taky. Tamáse se ptát nemusíme. Stejně nám toho moc neřekne," pohladila jsem Romana po zádech a ten se zazubil.
"Víte co? Je mi to jedno, jestli mě tam někde najde kanec, řeknu mu, že vy jste potrava! Já ne!" Zašklebila se a vrátila se zpátky na svoje místo vedle Mira. Ruku si položila na jeho rameno. "S tebou si zamlouvám stan," poklepala mu na rameno.
"Okej," zamrkal a na kameře dal delete.

Další den ráno jsme se spolu s ostatnímu kluky sešli u černého BMW před barákem. Slunce pařilo natolik, že se nedalo ani pořádně dýchat. Posadila jsem se dopředu vedle Romana, který seděl už u svého volantu a položil mi ruku na koleno. Usmála jsem se na něho a potom se podívala ven z okýnka. Miro tam běhal a z baráku vynášel zabalené černé tašky a potřebné věci na postavení stanu. Na sobě měl džínové kraťasy a jeho tělo obepínala černá košile, na které měl rozeplé asi tři knoflíčky nahoře. Jeho krk zdobily korálky a dva řetízky, zatímco na jednom z nich visel přívěsek s kytarou. Na noze měl normální skejťácký boty na suchý zip, který měl  oddělaný, takže šlo vidět, jak se mu boty vyzouvají. Na hlavě mu vlály jeho rozcuchané blonďaté vlásky a na obličeji mu svítil úsměv.
Po chvíli ze dveří vyšla Zuzana, která se táhla s velkou taškou. Miro se k ní okamžitě rozběh. Otevřela jsem okýnko, abych slyšela, co si povídají.
"Čo to je?" Zahulákal Miro. "Robíš si prdel?" Trochu jsem se pousmála a ovanul mě letní větřík.
"What's happening?" Zakřičel Tamás od auta. Roman se ohnul dopředu, aby přeze mě viděl.
"Čo to sebou preboha ťahá?" Zakřičel Roman a Miro se na nás podíval a pokrčil rameny.
"Zbalila sa ako na modeling!" Plácnul se do stehen a vzal jí tašku směrem k autu. Nahlas jsem se zasmála a Roman zakroutil hlavou.
"No co. Aspoň narozdíl od vás nenastydnu, komáři na mě nepolezou a snad mě ani nevyčmuchá dravá zvěř!" Našpulila pusu a nastoupila do auta. Znovu jsem se vyklonila tak, abych na Mira viděla. Zrovna se ohýbal pro její tašku, takže jsem měla báječnej výhled na jeho zadeček. 'Hřích!' Drnklo ve mně a já zase rychle zalezla a usmála se na Romana. Za chvíli v autě seděl i Miro. Jaro se k nám ještě narval a Mirko B. s Tamásem jeli ve druhém autě.
"Máme všetko?" Otočil se Roman na Mira.
"Snad áno," pokrčil rameny a pak mi věnoval úsměv. Podívala jsem se na Zuzku, která se netvářila zrovna nadšeně.
"Tak jedom," plácnul Roman do volantu a konečně nastartoval.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bronka bronka | Web | 20. srpna 2010 v 19:25 | Reagovat

Pekný blog :)

2 manulik-cute manulik-cute | Web | 20. srpna 2010 v 20:02 | Reagovat

Ten dísajnííík :D

3 romancice33 romancice33 | E-mail | Web | 20. srpna 2010 v 20:16 | Reagovat

Kráááááááááááááásný....moc pěkný....těším se na pokrááááááčko !!! :-) :-) :-)

4 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 20. srpna 2010 v 21:52 | Reagovat

mně se to líbí..rozhodně je to zase originální nápad.. :)) jenom tam nikoho nezabíjej :D a ze Zuzky hlášek nemůžu :D:D taková hrozně too..nechci urazit Sue :D:D ale tady ta Zuzana je trošku umíněná ne? :D :)) líbí se mi to a těšim se na další :)

5 Sue Sue | Web | 20. srpna 2010 v 21:56 | Reagovat

Jako začíná to opravdu mooc skvěle! ♥♥..Fakt moooc krásný! ♥♥
A je tam Zuzana, huráááá!!♥♥♥ A ještě má dokonce i blonďatý vlasy =DD.. No jako to jsem já =DD..
Téda a mám rezervovanej stan s Mirem? Huráá =D ♥♥.. Úplně se tam vidim =DD..Doufám, že mi napíšeš nějakej HOT dílek =DD..
Počky a teď se ze mě vyklube mrcha, nebo mě zabiješ, už to vidim =DD...Ale je hlavní, že tam je Zuzanaa, huráá =DD..

6 Sue Sue | Web | 20. srpna 2010 v 21:58 | Reagovat

[4]: Mně neurazíš, to nebooj =)) =D.. Taky mi přijde umíněná =D.. Noo, asi jsem umíněná prej =DD.. Počkej, ze mě se tam ještě stane mrcha =DD

7 Lissa Lissa | Web | 22. srpna 2010 v 11:56 | Reagovat

woow.. tahle povídka je úžasná.. originální.. prostě super..
=) jdu číst další pokračování.. =)**

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama