Tajemství záhadného filmu - 3. kapitola

21. srpna 2010 v 22:11 | XoXo Graphic
Na konci HOT scéna :-D Vyhovuje vám délka příběhů?
G-T

"Je to v riti. Tie deky spolu s ostatnému vecami najskor mali v aute naložený chalani!" Zakřičel Roman blížícímu se Mirovi. Ten se na mě jen otočil a já protočila oči. Výborné, takže abychom si to shrnuli.
Jedeme na výlet. Mirko B. spolu s Tamásem se někam vytratili. Nikdo neví kam. Není tu signál, čili němůžeme nikomu zavolat. Z ničeho nic se zatáhne a je strašná zima, jak kdyby mělo sněžit, ale deky, které jsme původně vezli, byly v autě u Tamáse. Zuzka vystrčila hlavu ze stanu a tázavě se podívala na Mira. Ten sklopil oči a založil si ruce na prsou.
"Já nevím jak vy, ale JÁ jedu domů." Dupla Zuzana a vylezla ze stanu.
"Stmieva sa. To chceš ísť domov? Sama? V tme?" Chytnul ji Miro za ramena a přivinul ji na svojí hruď.
"Tuhle noc tu snad přežijeme." Pokrčila jsem rameny a chytla za ruku Romana, který ke mně přišel. Zároveň s Mirem kývli.
"No, uvidíme jak to bude vypadat ráno a při nejhorším se vrátíme domů." Usmála jsem se a spolu s Romanem jsme se chystali do stanu.
"Pevne sa uzavrite." Křikl Roman ještě na Mira se Zuzkou a pak jsme šli do stanu.

V noci byla neskutečná zima. Celá jsem se třásla a nemohla jsem usnout. Roman vedle mě spal jako zařezanej. Hlasitě odfrkával a ani komáři, kteří ho otravovali stejně jako mě, ho nedokázali vyrušit. Podívala jsem se hodinky, které ukazovaly půlnoc. Hlasitě jsem vydechla a tiše rozepla stan. Venku na kameni seděl Miro a snažil se třením dvěma kamínky o sebe rozdělat oheň.
"Tiež nemôžeš spať?" Podíval se na mě a pak se znovu soustředil na tření dvou kamínků. Neodpověděla jsem a posadila se na kámen vedle něho. "Je to tak zložité." Vydechnul a odhodil kamínky stranou.
"Zuzka spí?" Zeptala jsem se, když si Miro otřel rukou pot z čela.
"Vďaka práškom čo si vzala." Zazubil se potom vzal kamínky znovu do dlaní. Přehazoval si je v ruce a nakonec si znovu přiklekl blíž k ohništi a snažil se o oheň.
"Miro, je vítr. Nemá to cenu. Každou chvíli bude pršet, nenamáhej se a vydržme do zítra, pak pojedeme domů."
"Nemôžem si ísť ľahnúť, musím niečo robiť lebo sa zbláznim." Pložil si hlavu do dlaní. Vstala jsem z kamene a pohladila ho ve vlasech.
"Noc je dlouhá, musíme si lehnout a zaspat to. Aspoň se pokusit."
Miro se na mě podíval a věnoval mi úsměv. Pak jsme se společně zvedli a každý jsme šel do svého stanu.

Z pohledu Zuzany

Najednou jsem se probudila. Jakoby prášky nebyly dost silné. Hmátla jsem rukou vedle sebe a snažila se najít Mira, abych se trochu ohřála. Ale on, nikde. Venku jsem slyšela hlas Andy a Mira. Zaskřípala jsem zuby a trošku rozepla stan, abych na ně viděla. Miro klečel u ohniště a řel o sebe kameny. Vedle něho klečela Andrea, která ho pohladila ve vlasech. Když se zvedali a Miro mířil zpátky do našeho stanu, rychle jsem zapla nenápadnou škvírku a lehla si na svou stranu.
"Mmm, Mirečku." Zašeptala jsem jakoby rozespala, aby si myslel, že jsem se právě probudila.
"Čopak?" Podíval se na mě a já si ho dlaněmi přitáhla za zátylek.
"Je mi zima."
"Hm..mne tiež," sklopil oči a pak se mi podíval do očí.
"Andrea se už s Romanem vedle určitě milují a vzájemně zahřívají." Zamručela jsem ochraptěně a pohladila ho po zátylku.
"Možno," zamrkal a očima mi sjel na rty. "T-taky sa zahrejeme?"
"Ano, zahřejeme." Zašeptala jsem a políbila ho hladově na rty. Byly tak měkké a líbat je bylo příjemné a vzrušující. Celá jsem se pod ním třásla. Přivřela jsem oči a nechala se rozmazlovat něžnými polibky na krku. Sakra, proč byl tak něžný a protahoval to? Přetočila jsem ho pod sebe a nenasytně jsem se na něj posadila. Jednou rukou jsem odhodila své blonďaté vlasy, aby mi nepřekážely a rychle jsem mu stahovala tričko.
"Ja .. som .. nemyslel ... sex." Zarazil se, když jsem ho dlaněmi pohladila po jeho dokonale vypracované a pevné hrudi a nakonec mu jazykem olízla obě bradavky.
"No tak, vždyť na to čekáme tak dlouho a oba to chceme, no ne?" Začala jsem mu bradavky jemně zkousávat. Celý se pode mnou cukal. Sundala jsem si koženou bundičku, pod kterou jsem měla černou krajkovou podprsenku.
"Hm," usmál se šibalsky Miro a konečně začal více spolupracovat. Mezi zoubky zkousával krajky od mé černé podprsenky. Stále jsem na něm obkročmo seděla a opatrně jsem se pohybovala. Tak moc jsem už toužila, aby byl ve mně a já konečně zjistila, jaký je to pocit se s ním milovat.
"No tak," zapala jsem po dechu a už si nadrženě hledala patent od podprsenky. Miro mě dlaněni ještě přejel přes prsa a pak rukami zajel na má záda, kde mě pohladil přes mé ruce, které hledaly patent. Uvolnila jsem mu tedy cestu a své ruce přemístila na jeho pásek u kalhot. Podprsenka spolu s páskem za chvilku letěla někam pryč. Stále jsem se něžně pohupovala a jeho ruce mě pohladily po bocích a začly si hrát s mojí minisukní.
Když jsme se úplně svlékli a byli už nazí. Kousla jsem ho do ouška a zašeptala.
"Tak se už milujme, prosím, Miro." Olízla jsem mu lalůček a nechala ho do sebe vniknout.
Pohybovala jsem se nejdřív opatrně, hlasitě dýchala a užívala si každý jeho náraz. Miro se potil, já taky. Oboum nám bylo příjemné teplo a na zimu jsme úplně zapoměli. Miro se díval na má prsa, která se houpala v rytmu mých pohybů. Věděla jsem, že chci víc. Začala jsem narážet více a více a Mirovo ruce tiskly moje boky. Vzdychala jsem rychle a jako splašená. Vůbec jsem nevnímala nic okolo, jen Mirovu vůni a ten pocit milování s ním. Miro přivíral oči. Každou chvíli jsem věděla, že přijde vrchol. Prohnula jsem se dozadu a chytla dlaněmi Mirova kolena, ten se protočil v zádech a jeho ruce sjely na moje stehna.
"Aach, no tak!" Vzdychala jsem a stále silněji narážela. "Noo, jooo." Řvala jsem tak, že mě museli slyšet jak Roman s Andreou, tak  i Jaro.
Olízla jsem si rty a naposledy narazila, polila mě vlna rozkoše, vzrušení, příjemného šimrání a moje tělo se celé cukalo. Miro zasténal trošku tišeji, ale poznala jsem, že se mu to líbilo stejně jako mně. Svinula jsem se mu do náruče a vydýchávala se. Miro mě něžně hladil po zádech. Konečně, je MŮJ.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 21. srpna 2010 v 22:21 | Reagovat

tak to bylo luxusnííí..taková nadržená Zuzana :D:D:D no, jsem zvědavá co bude dál:))) jinak chudák Mirko jak mu nešel rozdělat ten oheň :(( :D:D
moc se těším na další dílek :*

2 Sue Sue | Web | 21. srpna 2010 v 22:24 | Reagovat

Pááni.. Já nevím, co napsat. Jsem mimo, moooc mimo ♥♥. Děkuju, že jsi mi to napsala i z pohledu Zuzany ♥♥..
Já z toho nemůžu. ♥♥
Prostě a ta věta : Konečně, je MŮJ. ♥♥
Kéž by to tak bylo .. ♥♥
Děkuju mockrát a moooc se těším na další dílek =)).. Hrooozně moooc ♥♥

3 Lady-MisickQaA Lady-MisickQaA | Web | 22. srpna 2010 v 4:15 | Reagovat

Heey,toto mel delat Miro s Andreou! :D:D:D Ale i tak jsem si to uzila! Miluju tvoje hOT! Wrrr xDDDD A doufam ze jeji jako nebude! Ne! Nemam rada Zuzanu! xDDD

4 romancice33 romancice33 | E-mail | Web | 22. srpna 2010 v 10:49 | Reagovat

Já taky nemám Zuzanu v lásce....jinak nááááááááádherně napsané a délka povídky je dobrá !!! :-) :-) :-)

5 Lissa Lissa | Web | 22. srpna 2010 v 12:11 | Reagovat

aaah.. krása!! dokonalost.. píšeš opravdu nádherně.. dokonalý dílek.. =)
těším se na další díl moc se těším.. =)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama