Tajemství záhadného filmu - 7. kapitola

24. srpna 2010 v 13:40 | XoXo Graphic
G-T


Začínala být čím dál tím více větší zima a já se už balila v teplé tlusté mikině. Ze zatažené oblohy začínalo pomalu, ale jistě kapat. Nechtěla jsem ale odejít do stanu a nechat tam Mira samotného. Stále seděl u Zuzky a opečovával jí. Mohlo být tak půl druhé ráno. Vždy, když jsem se podívala na Mirovu ruku, kterou Zuzce otíral čelo, všimla jsem si, jak se mu celá třese. Nikdo nepočítal s tím, že se celý tenhle výlet takhle zvrtne. V hlavě jsem měla několik myšlenek. Záznamy z kamery, tajemnou osobu, kterou viděl Miro. Nikdo jiný z nás ji zatim nespatřil. Pořád mě to nutilo o tom přemýšlet.
Zvedla jsem se a přešla k Mirovi, který se nad Zuzkou skláněl. Položila jsem mu ruku na rameno.
"Mirko, nechceš si už jít lehnout? Vezmu to za tebe," lítostivě jsem se na něho podívala. Pohled mi opětoval. Jeho oči v té tmě svítily a byly plné starostí, smutku a obav.
"Nie," zavrtěl hlavou.
"Měl by ses aspoň trošku vyspat," pohladila jsem ho po vlasech.
"Nie, chcel by som s ňou byť. Nikto nevieme, koľko má ešte času," znovu jí přejel mokrým tričkem po obličeji. Trhalo mi to srdce, pohlížet na ty dvě nevinné bytosti. Na milující, namyšlenou Zuzanu, která je umíněná a vše kolem jí vadí, zatímco Mirkovi přiroste k srdíčku každý, ať má jakoukoli povahu. "Andrejka, bež si kľudně ľahnúť." Přivřel oči a pohladil mě po rameni.
"Miro, prosím, dělám si o tebe starosti. Jsi strašně unavený, je toho poslední dobou moc." Stála jsem si za svým. Byla jsem unavená i já, ale na něm to bylo viditelně znát. Jeho velké kruhy, které se už výrazně objevily pod jeho očima. Vždyť on minulou noc ani nespal. Měl vášnivou noc se Zuzkou. To i já jsem spala víc.
"Nemusíš si robiť žiadne starosti. Zvládnem to, ale chcel by som..."
"Mmmm.." zambručela Zuzka ze spaní a otvírala pomalu oči.
"Zuzanka, potrebuješ niečo? Napiť?" Zeptal se ustaraně a pohladil ji po čele. "Bež si lahnuť a nerob si starosti." Zopakoval a sklopil oči. Odešla jsem tedy i když s výčitky do svého stanu, kde jsem si opatrně lehla ke spícímu Romanovi. Měla jsem tak plnou hlavu, že mi to nedalo spát.

Z POHLEDU ZUZANY

Cítila jsem Mirovy dlaně na svém obličeji, které každou chvilku hladily moje čelo, nebo moji tvář. Byly tak studené narozdíl od mého rozpáleného těla, ve kterém probíhala horečka. I když mi řekli, že mám něco s nohou, ta mi vůbec nedělala žádné problémy. Nic jsem necítila. Žádnou bolest, jakobych tu nohu vůbec neměla.
"Miro?" Přimhouřila jsem oči, které se mi zavíraly, ale chtěla jsem cítit jeho přítomnost a neusnout.
"Som tu," pohladil mě po tváři. "Čo pre teba môžem urobiť?"
"Polib mě," zašeptala jsem. Miro zvednul obočí a nakonec se váhavě nahnul a dotknul se mých rtů. Jeho rty byly studené a tvrdé. Celý byl promrzlý a i přes jeho silnou mikinu jsem cítila chlad jeho tělo. "Je mi horko," zašeptala jsem mezi polibky.
"Teraz ti to môžem jedine závidieť." Usmál se a znovu se otřel o moje rty. Úsměv jsem mu opětovala a pak si ho přitáhla k sobě za zátylek.
"Ještě pro mě chceš něco udělat?" Šeptla jsem a pohlédla do jeho očí.
"Čokoľvek." Kývnul.
"Chci se milovat," přivřela jsem oči a zkousla jeho spodní ret. Miro se malinko zarazil a pak mi vtiskl polibek.
"Musíš sa šetriť."
"Teď už to je stejně jedno, Miro, prosím. Pokud tohle má být moje poslední, tak si to moc přeju." Prohrábla jsem se mu v rozcuchu na hlavě a kousla ho do brady.
Miro si chystal svléknout mikinu, ale já mu jí rychlosti blesku přetáhla přes hlavu. Na sobně měl bílé tričko s prsatou ženskou. Zašklebila jsem se a přetáhla mu ho přes hlavu. Jeho tělo bylo na dotek tak studené. Miro se zimou otřepal a já ho hned přitiskla na sebe, aby se o mě ohřál. Zasypával mě polibky na krku.
Pak si vlezl pod látku ze stanu, ve které jsem byla zabalené. Sundal ze mě pomaličku všechno oblečení a pak si pohrál se svými kalhoty. Pohladila jsem ho po jeho bouli v kostkovaných boxerkách, které měl na sobě a Miro zavzdychal. Roztáhla jsem nohy a nechala ho do sebe okamžitě vniknout. Miro přes nás přehodil "rozložený stan" a začal se opatrně pohybovat. Nebyla jsem ta, které to má ráda nežně a opatrně. Chtěla jsem víc. Sjela jsem mu rukama na zadeček a pevně mu ho stiskla. Miro vzdychnul a přital na tempu. Z něho bylo cítit, že je to takový kluk, který si spíše užívá milování samo o sobě, než jen ten konečný pocit. Já taková nebyla.
Když jsme oba úspěšně vyvrcholili, Miro vylezl z deky a pořádně mě do ní zabalil, že jsem vypadala jako mumie. Usmál se na mě a začal se oblíkat.
"Díky Miro, za všechno." Usmála jsem se a pohladila ho po ruce.
"Dúfam, že sa ti po tomhle zdravotný stav nezhorší." Zapínal si kalhoty.
"Horší už to být nemůže," podívala jsem se na jeho vypracované tělo. "Opravdu jsem byla občas povahově tak nesnesitelná, že se mi to teď vymstilo?" Zeptala jsem se a podívala se na jeho ruce, které zapínaly knoflíčky u černé košile, kterou vyhrabal v tašce.
"Občas," usmál se a pak si sednul zpátky ke mně. "Tento boj zvládneme. Rozhodne to nebolo naše posledné milovanie." Pousmál se a pohladil mě ve vlasech.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pixee pixee | Web | 24. srpna 2010 v 14:12 | Reagovat

wow :)) krásné jako vždy, jen tu zuzanu nějak nechápu :/ pna může zemřít a po mirovi tohle.... :D

2 romancice33 romancice33 | E-mail | Web | 24. srpna 2010 v 14:25 | Reagovat

Kráááááááááááááááááásné !!! :-)

3 Lissa Lissa | Web | 24. srpna 2010 v 14:40 | Reagovat

opět krásně napsané.. jako vždy.. =)
kdybych byla v Zuzky situasi, tak bych si to asi také přála.. =)
těším se na další pokračování.. =)*

4 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 24. srpna 2010 v 15:20 | Reagovat

tyjo nádherné! :) dost mě překvapilo, že miro zuzku asi vlastně taky miluje :) být Zuzkou, taky si to přeju :)))přesně jak napsala Lissa :)) těšim se na pokračování :) <3

5 Lady-MisickQaA Lady-MisickQaA | Web | 24. srpna 2010 v 17:41 | Reagovat

Krása! NEdivim se ji,ze po Mirovi chtela zrovna toto :D No ja bych to chtela taky :D V kazde situaci xD Nemam tu Zuzanu rada,ale ted je mi ji celkem lito :-//

6 Sue Sue | Web | 24. srpna 2010 v 21:03 | Reagovat

Tý jo, Miro tu Zuzku (mě) má asi opravdu rád že? =)) ♥..
Já bych to ale po Mirkovi chtěla taky, kdybych to byla opravdu já.. =))

"Tento boj zvládneme. Rozhodne to nebolo naše posledné milovanie." Pousmál se a pohladil mě ve vlasech. → Tahle věta se mi mooc líbila ♥ =D..

Nádherně napsané, těším se na další dílek =))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama