Vyléčila mě láska - Special hot díl!

20. srpna 2010 v 10:49 | XoXo Graphic

(HOT)


Po týdnu jsem mohla konečně domů. Stav se viditelně zlepšil a já odjížděla s Mirem ruku v ruce. Krásně se na mě usmíval. Byl to upřímný úsměv a bylo vidět, že mi skutečně věří. Byla jsem ráda. Na žiletku ani na nic jiného ostrého jsem už nesahala. Nemyslela jsem na to. Snažila jsem se být v klidu a vše jsem zvládala v pohodě. Díky Mirovi, který se mi věnoval, jak nejvíce mohl.
Vešli jsme do bytu a Miro nohou přikopl dveře, tašky položil na zem a začal se zouvat. Pak si sundal svojí černou rockersou koženku a když se otočil, zakopl o ně.
Rozesmála jsem se.
"Haha, veľmi vtipné. Človek sa tu skoro zabije o tvoje tašky a ty sa smeješ." Řekně klidně s našpulenou pusou, chytně mě kolem pasu a políbí na čelo. Zakolíbáme se několikrát z jedné nohy na druhou a pak se mu podívám do pronikavých očí. Chvíli se na sebe jen tak díváme a on si položí bradu na mojí hlavu.
"Ľúbím ťa," zašeptal a znovu párkrát zakolíbal.
"A já tebe," položila jsem si hlavu na jeho prsa a vnímala jeho dech. "Víš, kdybych nebyla blbá a místo sebepoškozování byla závislá třeba na sexu, už by jsme to měli skoro za sebou," zasmála jsem se a Miro se jen uchichtl.
"Na nič sa nemá ponáhľať." Zašeptal a otřel si bradu o moje vlasy.
"Taky jsme nespěchali, ale..." odtáhla jsem se, chytla ho za obě ruce a sklopila jsem hlavu.
"Ty už bys do toho chcela tresnúť?" Zasmál se hlasitě a já na něj našpulila pusu a zčervenala jsem. Jen se usmál a pohladil mě po tváři. "No tak sa nehanbi."
"No, já bych vážně chtěla, strašně moc, ale..."
"Ale?" Zvedl obočí a dvěma prsty mi zvedl bradu. Byl tak blízko.
"Zkusme to." Řekla jsem tiše. Miro, který stále držel moji bradu se rty přiblížil tak, že jsme se vzájemně letmo dotýkali. Takhle mě dráždil pořád. Chtěla jsem větší polibek a proto jsem se do něho naplno vpila. Polibek krásně mlasknul a oba dva jsme zároveň vydechli. Vzájemně jsme se na sebe usmáli. Miro mě vzal za ruku, otočil se a....hádejte..zakopl znovu o ty tašky.
"Do..............prčic!" Zatvářil se na tašky naštvaně a já se zase začala smát. "Nechlámaj sa stále! Znovu som sa skoro zabil." Zamračil se. Ale já se jemu výrazu smála dál. "No, o TVOJA tašky!" Zdůraznil a ukázal na mě ukazováčkem. Vzala jsem ho do ruky a jemně ho olízla. Jen se usmál. "No dobre, dobre, idem!" Chytl mě znovu za ruku a vedl do ložnice. Na nic nečekal a strčil mě do postele. Položil se na mě a začal mě laskat na krku. Trošku mě zarazilo, jak na to jde rychle, ale snažila jsem se předstírat, že mi to nedělá problém. Pohladila jsem ho po zádech a nechala se od něho rozmazlovat polibky na mém krku a obličeji. Letní šatičky na mně dlouho nevydržely a za chvíli byly dole. Tiše jsem si užívala Mirovo zájmu a vnímala každý jeho dotek a polibek. Poslouchala jsem, jak tiše vzdychá a zasypával mě polibky na prsou.
Když zasunul dlaně pod moje záda a lehce mě nadzdvihnul, věděla jsem, že jsem pozadu. Sakra, co teď. Vyhrnula jsem mu tričko. Nebránil se a nechal si ho vysvléknout. Jej, snad to dělám dobře.
Trošku jsem se styděla, když jsem viděla podprsenku, která letěla někam do rohu ložnice. Promnula jsem si stydlivě prsa a Miro se pak zarazil.
"Tys eště nemala chalana, čo?"
"No......ne..no..." červenala jsem jako malina.
"Budem nežný, nehanbi sa." Políbil mě na čelo a jemně oddělal moje ruce z prsou. Hned mi je začal laskat a jazykem obružoval bradavky. I když jsem byla ze začátku sevřená, ale přesto jsem to moc chtěla. Když mě Miro laskal, hladil a zasypával polibky, byla jsem více uvolněná a začala jsem si to naplno užívat. Přivřela jsem oči a nohy obtočila kolem Mira. Ten si ale ke mně kleknul a sundal mi kalhotky. Položila jsem si dlaň na pusu a Miro jen zakroutil hlavou. 'Nehanbi sa!' projížděly mi hlavou tyhle slova. Dala jsem nohy dál od sebe a otevřela oči. Miro se na mě usmíval jeho úsměvem a potom si ukázováček spolu s prostředníčkem olízl a přejel mi s nimi v rozkroku. Cítila jsem, jak se ve mně všechno napíná a začala jsem být více povolnější. Za chvíli to Miro udělal znovu. Tentokrát přejel několikrát a rychleji.
"Mmm," zasténala jsem a prohla se v zádech. Miro mě jednou rukou pohladil po noze a potom se sklonil k mému rozkroku. Jeho vlasy mě šimraly na vnitřní straně stehna, zatímco jeho jazyk mě šimral v rozkroku.
Zabořila jsem prsty do jeho vlasů a hladově si olízla rty.
Mirův jazyk si hrál stále rychleji. Po chvíli jsem zjistila, že krom jazyka používá i celá ústa a dokonce i jemně zkousával. Vzrušení ve mně rostlo stále víc a víc. Pak Miro přestal a podíval se mi zblízka do očí.
"Sakra. Až moc se mi to líbilo," přivřela jsem oči a vtiskla mu polibek na rty. Miro mlčel, jen se rty otřel o moje čelo a potom o mou bradu. Začala jsem si dělat starosti s jeho kalhotami, které jsem stáhla zároveň s boxerkami.
"No, na to, že prvýkrát, jsi docela divoká." Mrknul na mě a já mu obtočila nohy kolem pasu.
Vrazil mi ještě několik krátkých rychlých polibků za sebou na rty a potom jsem ucítila menší tlak tam dole. Proniknul do mě. Trošku jsem vyjekla, ale Miro mi dlaní přikryl pusu.
"Dobré?" Zeptal se a já jen kývla.
"Pokračuj," prohrábla jsem se mu ve vlasech. Miro opatrně přirážel a já jsem se mu oddávala, jak nejvíce jsem mohla. Nebyla jsem zrovna zkušená, abych dělala jemu nějaké věci a on to musel pochopit. Nechala jsem se od něho vést. Přírazy byly nejprve trošku nepříjemné, ale po chvíli se začaly měnit v příjemné šimrání v podbřišku, které rostlo každým přírazem víc a víc.
Ze vzdechů se začaly stávat steny, které šly jak z mých, tak z Mirovo úst. Miro se soustředil a ani jeden z nás nevnímal nic okolo. Jednou rukou mi drtil stehno a druhou měl se mnou propletené prsty. Já jsem ho volnou rukou hladila po zádech a občas jsem ho chytla i za zadeček.
Vyvrcholení na sebe nenechávalo dlouho čekat. A i když to bylo poprvé, dosáhla jsem příjemného a dlouhého orgasmu, stejně jako Miro. Unaveně se svalil vedle mě.
"Ty si ma úplne vyčerpala." Vydechnul. Přitulila jsem se k němu do náruče a políbil ho na bradu.
"Příště to bude lepší, vezmu si to celý na starost, slibuju," vydýchávala jsem se.
"Celý asi ťažko. Niekto strkať musí." Šibalsky se usmál a já ho plácla do ramene.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 20. srpna 2010 v 10:58 | Reagovat

jééé bylo to nádherně napsaný!!! :**
ta poslední věta mě rozsekala! :D:D:D nebo jak o ty tašky prej: "Znovu som sa skoro zabil!" :D nádherný, děkujeme za hot dílek! :* a těším se na novou povídku! :)

2 Fans-Mil Fans-Mil | Web | 20. srpna 2010 v 12:12 | Reagovat

Ahoj zvu tě na můj blog!! Ted sem tu dlouho nebyla blog mám jen krátce a klesla my návštěvnost .. můj blog byl moc oblíbený ale dlouho em tam nebyla :-) A jinak máš moc pěkný blog :-) Dík a neber to jako reklamu ale jako pozvání

3 Lissa Lissa | Web | 20. srpna 2010 v 13:15 | Reagovat

wooow!! =) páni.. moc krásný.. krásny?? nádherný!! moc děkujueme za tento úžasný HOT dílek..
musela jsem se smát "No, o TVOJA tašky- =D =D =D
a u té poslední věty =D =D =D

4 Lady-MisickQaA Lady-MisickQaA | Web | 20. srpna 2010 v 14:39 | Reagovat

Nevim co rict :D:D:D:D Prvni se musim vysmat xDDD S tema tazkama to bylo nej a pak.... Jejda :D Upe sem se do toho zacetla a ted vesla babka a ja po ni zacla jecet ze je to stara megera kdyz me vyrusila :D:DD: pekne je na me nasrana :D:D:D A ta posledni veta xDDDD Mam dost :D:D Ale je to odkonale! Opravdu :) Diky,ze jsi nam tu HOT napsala :)))

5 romancice33 romancice33 | E-mail | Web | 20. srpna 2010 v 18:59 | Reagovat

To je opravdu náááááááááááááááááádherně napsané....opravdu...fakt špičkově...a ta věta ,,Niekto strkať musí'' tak ta mě pobavila...moc hezký !!! :-) :-) :-)

6 Sue Sue | Web | 20. srpna 2010 v 21:42 | Reagovat

Páni, mockrát děkujeme za tento dílek, opravdu si mi udělala obrovskooou radost ♥♥..
A napsala si to božsky prostě ♥♥.. Miluju to! =)) A ty tašky =DD A prej '' Niekto strkať musí'' =DD

7 kikiii kikiii | Web | 4. listopadu 2010 v 7:13 | Reagovat

jo přesně já s toho nemožu jak se málem zabyil o ty tašky nebo ta poslední větaNiekto strkať musí :-D je to mooc krásně napsané

8 Anne-Adie Anne-Adie | Web | 5. února 2012 v 15:11 | Reagovat

poslední věta byla dokonalá.. :D :D :D :D ještě štěstí že ležim v posteli.. a nespadnu smíchy z ní.. :D

9 MICHAELA MICHAELA | 24. května 2013 v 18:03 | Reagovat

NÁDHERNÝ.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama