Květen 2012

Don't Close Your Eyes | 2. kapitola | Náhodné setkání

26. května 2012 v 10:00 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Drželi vedle sebe krok. Procházeli se městem a dívali se do vitrín značkových obchodů. Popravdě řečeno, byl Max 1000x horší, než Lily. Kvůli každému tmavému kousku se zastavoval a rozebíral se svou kamarádkou, jestli by v tom měl úžasnej zadek tak, jako v těch kožených kalhotech, které měl právě na sobě. Lily se pohihňávala, pak vzala Maxe za ruku a táhla do do jedné z prestižních ulic.
"Proč jsme tady?" zarazil se.
"Nevím, chtěla jsem se tu podívat, něco ti vadí?" zeptala se Lily a sjela ho pohledem. Pokrčil rameny s úsměvem a dál cupital vedle Lily na chodníku.
"Víš, Lily," zastavil se Max a otočil se tak, aby viděl Lily do očí, "musím ti asi něco říct." Lily přikývla, ale hned jeho plánovanou řeč přerušila.
"To je Nikki!" zakřičela a ukázala ukazováčkem na přicházející dívku. Max si povzdechl, zabořil si ruce do kapes a nahodil úsměv na tvou roztomilou tvář. "Ahoooj." pozdravila ji se širokým úsměvem.
"Ahoj," usmála se Nikki a pohodila okem po vysokém blonďákovi.
"Tohle je Max, můj spolubydlící." usmála se a chytla ho za paži.
"Jsem Nikki." odpověděla mile. Max ji sjel pohledem a maličko přimhouřil oči.
"Modelka, co?"
"Neříkej, že je to tak poznat, prosím." zčervenala Nikki a sklonila hlavu. Max protočil oči a couvnul o pár kroků dozadu. Dělal, že si prohlíží jeden z prestižních vil, které na místě byly postaveny.
"Je moc dobře, že jsem tě dnes potkala, Lily." usmála se Nikki a chytla ji za ramena. "Víš, htěla jsem ti zavolat a pak jsem zjistila, že na tebe nemám číslo." znovu zčervenala. "Myslíš, že bys..."
"Samozřejmě!" vyjekla Lily a nadiktovala své telefonní číslo. Max hlasitě vzdychl, aby si Lily uvědomila, že se nudí a pohodil po nich očkem.
"Děkuju." usmála se Nikki a schovala svůj mobil do kapsy. "Takže... když už jsme se tak hezky potkaly. Myslíš, že bys večer měla čas na nějakou večeři?"
"Nebudeš s přítelem?" zeptala se Lily.
"No, to asi ne." zašklebila se.
"No jasně, ráda půjdu na večeři!" zaječela Lily a objala Nikki.
"Děkuju, popovídáme..." usmála se.
"Samozřejmě, už se moc těším!" Odpověděla Lily nadšeně a rozloučila se se svou novou kamarádkou. Nikki šla směrem k Maxovi, který stále dělal, že nevnímá.
"S dovolením." usmála se Nikki a Max jen vykulil oči, do jaké prestižní vily to jde.
"To myslí vážně?!" zašeptal a trochu drbnul do Lily.
"Je úžasná..." vydechla v omámení. "Doufám, že mi na večer pomůžeš vybrat správné šaty." hodila po něm okem a Max se jen slabě zašklebil.

Nikki odemkla vchodové dveře do své velké vily. Všude to nádherně vonělo lasagnema. Hlasitě si vydechla, položila klíče a svou černou kabelku na botník a zamířila do kuchyně.
"Ahoj, Derecku." řekla tiše.
"Miláčku..." přikývl Dereck, její přítel, a hned zamířil políbit ji na tvář, na druhou tvář a nakonec na ústa.
"Nemusel jsi vařit" vzdychla nešťastně a posadila se ke stolu.
"Chtěl jsem ti udělat radost lásko, ty nejsi ráda?"
"Ale jsem" odpověděla a stále se dívala před sebe. Tohle dělal vždycky, když chtěl vyžehlit jejich vztah. Nikki už nemohla, neuvěřitelně jí to nudilo. Včerejší noc, kdy se vrátila domů, byl Dereck totálně opitý a ještě přišel za ní do koupelny, aby si užil. Bylo jí z toho ještě teď mírně nevolno.
"Tak" usmál se Dereck a postavil před Nikki talíř.
"Krásně to voní." usmála se a nahla se pro letmý polibek.
"Tak jak dneska bylo v práci?" posadil se naproti a napíchl si do vidličku lasagne.
"Jo, v pohodě.. máme nové modely, už od včera, takže jsem nadšená."
"To je moc dobře lásko, dneska jsem pro nás něco zařídil, tak doufám, že nic nemáš."
"No, Derecku." sklonila oči a položila vidličku se svým soustem.
"Aha, takže jo"
"Už jsem domluvená s mou stylistkou. Musíme probrat pár nových věcí ohledně té kolekce. Je to pro mě moc důležité."
"To chápu." přikývl Dereck. "Tak já počkám, až se vrátíš. Jdete na večeři?" Nikki přikývla. "V tom případě předpokládám, že budeš do půlnoci doma, nic není ztraceno. Zítra ti zavolám do práce a zařídím ti volno."
"Ne, to ne.. já to zvládnu. Jen žádné volno Derecku."
"Kočičko, řekl jsem, že ti to zařídím, takže v pohodě a jez." pohodila hlavou a Nikki jen povzdychla.
"Do půlnoci tě budu čekat, připomínám. Pokud ne, zavolám tvé stylistce, aby tě odvezla, kdyby byl nějaký problém." Nikki hlasitě položila vidličku a vstala od stolu. Dereck na ní hodil přísný a naštvaný pohled. Nikki si ho všimla.
"Jdu do sprchy" odpověděla tiše a odebírala se pryč...

"Tyhle nebo tyhle?" zeptala se zoufale Lily a pohodila na postel další dvoje šaty.
"Ty Lily nevím, ale mně přijdeš sexy nahá." usmál se Max. Lily po něm hodila otrávený pohled. "Tím jsem samozřejmě nemyslel, abys šla nahá." zasmál se nahlas. "Nevím dej ty černé, dělají tě sexy."
"A v těch rudých nejsem sexy?" povzdychla si.
"Tak si vem rudé, když chceš rudé." pokrčil rameny.
"A ty fialové ne? Maxiii!"
"Vem si jaké chceš, Lily. Sluší ti všechny. Navíc nejdeš na rande."
"Jakto?"
"Fajn, jdeš na rande, spokojená?"
"Maxi, musíš mi poradit. V jakých bych tě nejvíc přitahovala?"
"Nejvíc? Hele nemůžeš na to koukat takhle já jsem chlap. Navíc, neříkala jsi, že má přítele?"
"Je to jenom večeře.." odpověděla stroze.
"Takže to není rande." řekl oznamovací větou a pro sebe se ušklíbl. Lily se na něho ušlíbla a pak se usmála.
"A tyhle?"
"To ne, moc prosvítají. Koukají ti bradavky, pupík, kalhotky, všechno. To je vyloučené, vezmi si černé."
"A proč ne ty rudé?"
"Lily. Vezmi si rudé a ticho."
"Takže ty černé nemám?" Max si přikryl obličej polštářem a hlasitě do něho zařval.

Don't Close Your Eyes | 1. kapitola | Nic není jak se zdá

16. května 2012 v 11:26 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Bylo krásné slunečné páteční odpoledne. Max mířil po ulici s rukama v kapsách do blízkého baru, navštívit svého kamaráda Olivera, který tam pracoval jako barman. Doma ho to už neuvěřitelně deptalo, tak si řekl, že vyrazí mezi lidi.
Max se podíval přes okýnko, ale všiml si pouze jednoho postaršího muže sedícího u okna. Neváhal a vstoupil dovnitř. Oliver ho hned zbystřil, zrovna otíral vysoké sklenice na koktejly a úterkou na něj zamával.
"Ahoj," pozdravil tiše Max a posadil se na barovou židličku.
"To je super, že jsi přišel" usmál se Oliver a postavil sklenici na bar. "Můžu ti něco nabídnout? Něco silnějšího nebo..."
"Dám si jenom džus, díky" usmál se Max a porozhlédl se po místnosti. "Koukám, že se tu dneska o místa zrovna neperou... lidi."
"Asi tu mají spíš program na večer." ušklíbl se Oliver. "A co ty? Co doma? Co Lily, povídej..."
"Ále," mávnul rukou a sledoval svého kamaráda, jak mu do sklenice nalévá pomerančový džus a sklenici předsunul před něho. "Nestojí to už ani za řeč, díky." poděkoval a hned usrkl. Oliver se opřel o bar a přimhouřil oči.
"Takže se to s Lily stále nijak nerozhoupalo?"
"Ani s Lily, ani s muzikou." odpověděl Max a ušklíbl se nad kyselostí džusu.
"Ale tak... už bys s tím mohl začít konečně něco dělat Maxi. Nečekej, až se Lily rozhoupe sama, prostě jí řekni, že jí chceš už sakra ojet po těch šesti měsících, co u tebe bydlí, že má sexy zadek, nádherně velká prsa a prostě ho do ní narvi!" Max se hlasitě zasmál.
"No jo, kéž by to bylo tak jednoduché Olivere." povzdychl si.
"Copak? Něco se stalo? Má přítele?" zamračil se Oliver a podíval se ke dveřím na přicházející zamilovanou dvojici, která se posadila hned u blízkého stolu.
"Ne, nemá. Ale možná by bylo fajn, kdyby ho měla..." odpověděl Max.
"No jo, kámo. S holkama je to prostě na piču." odpověděl Oliver. "Počkej, musím se jít pověnovat zákazníkům." omluvil se Oliver, vzal do rukou jídelníčky a Maxo jen s úsměvem přikývl.

Vstoupila do své módní agentury. S hraným úsměvem zdravila všechny okolo. V očích jí ale převládal smutek. Přišla do místnosti plné modelek a posadila se na židli. Odhodila kabelku pod nohy a hlasitě si vzdychla.
"Jé, Nikki, dneska nějak brzy, ne?" oslovila ji jedna ze stylistek, která oblékala Angelu.
"Vstávala jsem docela časně a už jsem neměla co na práci, tak jsem vyrazila." odpověděla Nikki.
"Doufám, že se nic neděje" starostlivě se podívala stylistka.
"Nene, vůbec ne." znovu se hraně usmála a podívala se na hodinky.
Do místnosti po chvíli vstoupili další lidé, kteří v agentuře pracovali, za nimi kráčela mladá dívka s hnědými vlasy zčesanými na stranu a s milým úsměvem na tváři.
"Ach, tady ji máme" uslyšela Nikki a proto se bleskově postavila. "Nikki, můžeš na chvilku?"
"Samozřejmě.." odpověděla rychle a přiskákala blíž k partičce lidí.
"Přivezli nám dnes novou kolekci oblečení. Bylo by fajn, kdyby sis dneska pár modelů vyzkoušela a ty nejlepší nafotila ve studiu. Tohle je Lily, bude tě oblékat a pomáhat sladit outfit." představil ji krásné modelce.
"Ahoj." mile se usmála Nikki a prohlédla si mlaďoučkou holčinu.
"Ahoj, jsem Lily." usmála se.
"Nikki, moc mě těší." oplatila úsměv a podívala se jí do očí.
"Potěšení je na mé straně." odpověděla Lily a dlouze se na sebe dívaly.
"Takže Lily," začala jedna z asistentek. "Celá kolekce je tady vystavěná... vyber ten nejlepší outfit, který sedne na Nikkiinu postavu a ten pak bude prezentovat na blížící se velké přehlídce, určitě v tom umíš chodit.."
"Jasně, nebojte" usmála se Lily a znovu si vyměnila dlouhý pohled s Nikki. Asistentka přikývla a spolu s ostatními opustili místnost. "Takže," odkašlala si nervózně Lily a podívala se na věšáček, kde bylo několik skvělých modelů, "tohle vypadá skvěle" usmála se a vytáhla dlouhé fialové šaty. Nikki se jen pousmála a opatrně se posadila na židli. "Máš hnědé vlasy," řekla si Lily nahlas, "hnědé oči, možná by to chtělo nějaký model do černé barvy, co tomu říkáš?"
"Skvěle." přikývla Nikki s úsměvem. "Černou mám docela ráda."
"Dobře, tak se podíváme, co tady máme." usmála se Lily a svýma hebkýma rukama se začala prohrabávat v modelech. Nikki ji sledovala, ale nic neříkala. Po chvíli jí začal vibrovat mobil.
"Promiň," podívala se omluvně a přijala hovor. "Ahoj... jasně... ne, to je v pohodě, já půjdu dneska pěšky... ne, nemusíš pro mě jezdit, Derecku, vážně ... ne, opravdu.. mám tu celkem dost práce, tolik věcí a pak si asi půjdu ještě někam sednout s holkama, dorazím večer... dobře, já tebe taky, ahoj." tipla hovor, povzdychla si a posadila se na židli. Lily se na ní tázavě podívala a v rukou držela dlouhé černé šaty v sexy střihu. "Přítel." řekla tiše Nikki.
"Jasně, myslela jsem si. Tak jdeme na to?" zeptala se a ukázala na ni, co vybrala za model. Nikki přikývla a začala si sundávat šedé bolerko, které měla na sobě.

Max seděl doma u stolu a pohrával si mezi prsty s tužkou. Přemýšlel. Do hlavy mu ale nenaskoval žádný text. Žádná slova, které by mohl zapsat na papír. Slyšel odemykání, proto papír rychle schoval do šuplíku a skočil do postele.
"Ahoj," usmál se do chodby, kde se zouvala Lily.
"Ahoj, lenochu." zasmála se a sundala si černý kabátek.
"Tak jak ses měla?"
"Ale jo, v pohodě.. už jsem dneska vybírala první model."
"Fakt, jo?"
"Jasně... dostala jsem celkem pěknou modelku." zasmála se Lily.
"Ty potvorooo!" zasmál se Max a hodil po ní polštář. "Tak modelky tě berou, jo?"
"Ona byla sexy, viděla jsem jí ve spodním prádle. Už víš, proč jsou na tom holky líp? Když jsou s nějakou ženskou v místnosti, ta si hned myslí, že se může svléknout, aniž by to s tebou něco udělalo. Ale pokud je holka lesba, to je pak něco jiného. Balzám na erotické vjemy."
"Jasně, jasně, občas ti i závidím, Lily." povzdechl si s úsměvem. Lily úsměv oplatila, vzala si ze skříně své věci na spaní a zamířila do sprchy, zítra ji čeká menší odpočinkový den, tak se s Maxem domluvili, že si zajdou do nákupního centra. Těšila se ...

Don't Close Your Eyes | Postavy

8. května 2012 v 0:43 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Max

Věk: 23

Žije v jednom z modernějších činžových domů se svou spolubydlící Lily. Momentálně studuje technickou univerzitu, obor architektury. Už od mala je ale jeho velkým snem stát se slavnou rockovou hvězdou. Jeho pokoj je plný různých kytar, schochává a vylepuje si články o rockových zpěvácích a ve volném čase hraje se svou čtyřčlennou kapelou v jedné garáži, kterou mají pronajmutou od paní domácí.
Zatím je sám, ale rád se otáčí za holkama a doufá, že mezi nimi někde najde tu pravou, jednou...Lily

Věk: 18

Jakmile dosáhla 18 let, odešla od rodičů. Její otec se ji pokusil několikrát znásilnit a bil ji. Její matka byla neustále opilá, protože nezvládala všechen nápor, který na ni dopadal. Rozhodla se tedy odejít a nastěhovala se ke svému nejlepšímu kamarádovi Maxovi, kterému se vždy líbila. Bohužel, Lily je jiné orientace a Max to respektuje, přesto ji tajně miluje. Ráda se věnuje umění, kreslí přepychové obrazy. Lily má svůj vlastní ateliér, který má nedaleko domu.
Ráda pomáhá zdejším modelkám, které se chodí pravidelně fotit do jednoho studia a pomáhá jim jako stylistka. Najde svou pravou lásku? Dokáže okouzlit tu, po které už dlouho touží? Kdo ji ale bude komplikovat život?


Nikki

Věk: 21

Jedna z nejkrásnějších modelek ve městě. Je hodná, obětavá. Snaží se své šaty předvádět co nejlépe a před objektivem je jako doma. Foťáky ji milují. Má přítele, který se věnuje rychlým autům a motorkám, poslední dobou jim to ale ve vztahu zrovna neklape. V práci se cítí nejlépe. Ráda si vyrazí s kamarádkami nebo Lily do restaurace. Netuší ale o lásce, kterou k ní Lily cítí. Jak se vypořádá s tím, že má přítele, ale zároveň si nachází novou lásku stejného pohlaví? Jak snese nenávist, kterou k ní po čase začne zachovávat Max? A jak vyřeší své pozdější nechtěné těhotenství se svým přítelem?Dereck

Věk: 25

Přítel Nikki. Rád se věnuje motorkám, svým přátelům a rád chodí do různých podniků, kde se často opíjí a domů se vrací v šílených stavech. Časem začne upadat i do horších problémů, což se odrazí na vztahu s jeho přítelkyní. Má dost dobré známosti a proto v něm Max uvidí svou oporu. Bude doufat v to, že by mu Dereck mohl pomoct na samý vrchol jeho snu. Co má ale Dereck v úmyslu? Je to celé jen přetvářka? Jak moc dokáže závist a zároveň nenávist?
Jak se bude chovat k Nikki a zároveň k Lily, když mu začne docházet, že mezi nimi není pouhé kamarádství?


Oliver

Věk: 26

Pracuje v baru. Je to jeden z nejlepších kamarádů Maxe a zároveň Derecka. Je to právě on, kdo Maxovi doporučí Dereckovu pomoc s propagací. V baru se střídá ještě s jednou pomocí, takže když má volno, rád se věnuje holkám nebo pomáhá Dereckovi opravovat motorky. Líbí se mu ale jeho přítelkyně Nikki a proto se s ní snaží aspoň nenápadně flirtovat. Všímá si, že je Max osamělý a proto se bude snažit fungovat jako takový malý dohazovač. Maxovi dohodí jednu ze svých oblíbenkyň, které pravidelně navštěvují bar - Ashley.
Jak nakonec doplatí na své flirtování s Nikki, když u toho bude přistižen? Jak na dvoření se od mužů bude Nikki reagovat?


Ashley

Věk: 22

Ashley, kterou Oliver dohodil Maxovi. Max ji bere jako svou dobrou kamarádku, ale ne jako člověka, kterého by mohl milovat. Ashley ráda zpívá, proto doufá, že by ji Max mohl napsat nějaké texty a pomoct jí se v tom pohybovat. Vždycky toužila po Oliverovi, se kterým už i dříve strávila pár nocí, ale pro něho to nic neznamenalo. Když ale pozná Maxe, život se jí úplně obrátí... v dobrém slova smyslu. Pracuje jako kosmetička.
Jak se Ashley vyrovná s tím, že ji Max bere pouze jako skvělou kamarádku?
Robert

Věk: 30

Pracuje jako divadelní herec. Je to Maxův kamarád, zároveň bratr Olivera. U Maxe doma je pečený vařený. Hraje si na strašně "cool" týpka a myslí si, že je mucholapka na holky. Rád je svádí, užije si s nima a odhodí. Má zálusk snad na každou holku, kterou v okolí potká. Odsuzuje homosexualitu, ale časem na ni změní názor, proč? Co ho k tomu dovede?

Maxova máma

Věk: 43

Svého syna Maxe miluje nadevšechno. Pracuje jako zubařka a často svého syna navštěvuje. Chce pro něho do nejlepší, hlavně, aby byl šťastný. Neuvěřitelně se jí zamlouvá Lily a snaží se dělat vše, aby ty dva konečně rozhoupala a dali se dohromady. O jiné orientaci Lily ovšem netuší. Jak bude reagovat, až to praskne? Jak se vyrovná s potížema, které s sebou Max bude postupem času přinášet a jak se bude chovat k Ashley?

Zbrusu nový příběh ...

2. května 2012 v 23:18 | XoXo Graphic
Už jen pár dní .. něco nového .. ze života více lidí .. samozřejmě jednou z hlavních postav bude Miro/Max ..

Různé zápletky, láska, sex... životní situace.. Těšte se !