Červenec 2012

Don't Close Your Eyes | 21. kapitola | Jsi NIKDO

22. července 2012 v 19:30 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Po úžasném focení seděly holky v kavárně a rozebíraly každý detail z dnešního dopoledne. Oběma se to neuvěřitelně líbilo a spolu se hlasitě smály a pomlouvaly chlapy, kteří se po Nikki hladově a nadrženě dívali.
"A tamten tě taky sledoval. Ten vousatej. Nejodpornější ze všech. Proboha, nechápu to. Nechci, aby takhle na tebe koukali sakra. Je to šílený," smála se Lily, ale naoko dělala, že je naštvaný. Nikki se s ní náramně bavila a milovala, když tohle Lily dělala a takhle nenápadně žárlila. Nikki začal najednou vibrovat mobil, maličko se zamračila a vzala ho do ruky.
"Pořád mi do ucha říkal, jak jsi sexy a... děje se něco?" zarazila Lily najednou své žhavé povídání a zkrabatila čelo, protože se jí nezdál výraz, který Nikki nasadila.
"Volal mi Dereck, už dneska několikrát."
"No jo, ti chlapi nám nedají pokoj." zasmála se Lily. Nikki si povzdechla a položila mobil na svou koženou kabelku. "Nezavoláš mu?"
"Ne." řekla rozhodně Nikki a pousmála se na Lily. "S tebou je mi krásně, víš."
"Mně s tebou taky." usmála se Lily a propletla s Nikki prsty uprostřed stolu. "Moc krásně." řekla Lily a sjela očima Nikki do hlubokého výstřihu. Ta se jen pousmála a znovu očkem hodila po mobilu, který blikal. Rázem jí úsměv zmizel. Lily odpojila jejich ruce, hlasitě si vzdychla a opřela se naštvaně o opěradlo židle. "Asi bys to měla vzít. Budeš pak mít problémy, až se vrátíš. Nechci, aby tě zase zmlátil." Nikki se zoufale a zároveň omluvně podívala a nakonec vzala hovor přímo před Lily.
"Derecku?"
"Můžeš mi doprdele říct, proč mi nebereš hovory? Kdo je tam do kurvy důležitější než je tvůj přítel? No pochlub se!"
"Derecku, prosím tě. Možná bys mě aspoň v tom mobilu mohl pozdravit trošku jinak, než obvykle doma!" odpověděla rázně Nikki.
"Promiň kočko, prostě mi tu chybíš. Co tam děláš? Proč ses rozhodla, že nebudeš zvedat mé hovory?"
"Derecku, měla jsem nějakou práci, nemohla jsem to zvednout. Byla jsem na tom focení."
"Tak jsi snad měla nějakou pauzu doprčic, ne?!"
"Ne, neměla jsem žádnou pauzu!" oplatila mu naštvaně.
"No tak se nezlob prdelko, jen jsem se o tebe prostě bál."
"Ne zlato, ty ses nebál. Tys měl jenom pocit, že s někým zase spím, co?!" zakřičela do mobilu, až se všichni přítomní v kavárně otočili. Lily se rychle podívala na Nikki a najednou jí začalo svírat u srdce. Měla pocit, že si to její srdce začalo vyčítat. Nikki má se svým přítelem problémy a ona je jen další přítěží. Rychle se zvedla ze židle, vzala si své věci a odcházela z kavárny.
"Lily, počkej!" zakřičela za ní rychle Nikki. "Derecku, musím končit. Já ti potom zavolám."
"Kam zas jdeš?! To snad nemyslíš vážně. Proč pořád mluvíš tak z patra? Proč si můžeš dělat co chceš?! Myslíš si, že když jsi slavná modelka, že můžeš všechno?! Utíkat od hovorů svého přítele, kterému na tobě záleží? Tak já ti něco povím kočičko, jsi NIKDO!" zakřičel Dereck, až si Nikki musela dát mobil od ucha a bleskově hovor tipla. Neměla už ani chuť nějak se s ním loučit a chtěla dohnat Lily, u které takovouhle reakci vůbec nečekala.

"Lily počkej, co děláš?" doběhla ji ve vysokých lodičkách a začala se vydýchávat. "Tohle mi už nedělej sakra." snažila se popadnout dech a posadila se na vysokou zídku, aby si mohla lodičky vyzout a chvilku nechat nohy odpočinout.
"Dělám ti problémy, to dělám." odpověděla Lily a posadila se vedle Nikki.
"Ale co to povídáš."
"Je to pravda. Kvůli mně si nezvedala mobil, myslí si, že sis s někým užívala..." řekla smutně Lily, našpulila rty a všimla si, jak se Nikki na tváři rýsuje široký úsměv.
"Já si užívala," usmála se a pohladila ji po tváři, "a to, že jsem mu nezvedala telefon není tvoje vina. Nechtěla jsem s ním mluvit." řekla a podívala se směrem do sluníčka, pak si nasadila tmavé brýle. Lily si maličko povzdychla. "A nesnaž se nám ten pobyt tady kazit tím, že sem budeme tahat Derecka. Chci, aby to tu bylo celé naše, jo?" Poprosila ji Nikki a Lily s úsměvem přikývla.

Max dorazil do baru. Dneska tu Oliver nebyl, což ho maličko uvolnilo a byl rád, že se nebude muset zpovídat. I když by mu možná v tuhle chvíli dost pomohlo. Podíval se po okolí a všiml si Derecka, který seděl vzadu na lavici, daleko od všech lidí a měl u sebe několik prázdných sklenic alkoholu a další zrovna dopíjel. Max přikývl sám pro sebe a rozhodně k němu šel.
"Ahoj." pozdravil ho a zarazil se, když na něj Dereck ukotvil svůj zrak. Jeho podlité oči vypadaly až děsivě. Max se hned zeptat, co se děje, ale protože byl Dereck takový tvrďák a mohl by ho poslat do háje, radši mlčel.
"Nazdar," odpověděl Dereck a mávl na číšníka, že si dá ještě skleničku. Max pozvedl obočí, "dvě!" zavolal Dereck a Max se ušklíbl. "Takže. Bohužel, ale ten chlápek se dnes nemůže dostavit." oznámil Dereck.
"Cože? Aha..." řekl Max opatrně a sledoval Derecka. Ten se jen pousmál.
"Ale domluvil jsem se s ním, jelikož jsme dobří kamarádi, že mu od tebe ty finanční prostředky předám a on bude schopný přijmout tvé věci."
"Jo tak," kývnul hlavou, "ale asi bych se s ním rád nejprve sešel, než mu cokoli poskytnu." řekl Max a Dereck se naštvaně opřel lokty o stůl.
"Hele, ty.. Maxi. Stejně tak, jako ti může udělat něco on, můžu i já. Takže ti klidně na ty věci mrknu. Hele, mám pro tebe tuhle smlouvu, kterou jsem ti zajistil," řekl Dereck a vytáhl z černé tašky papír, který strčil Maxovi. "Stálo mi celkem dost prachů ho vyžádat. Pokud ho podepíšeš, tak budeš mít domluveno nahrání jednoho z tvých songů a to je báječný start, mně můžeš věřit, pohybuju se v tom." řekl jistě a hned přidal dvě skleničky, které před něho položil barman. Jednu z nich ale šoupl Maxovi. "Tak se napijem, ty to podškrábneš, dáš mi peníze a zítra se můžeme sejít s tvými materiály, hm?" Max trochu váhal, zda mu má věřit, ale přece jenom věděl, že mu tohohle chlápka dohodil Oliver, který by nikdy neudělal špatný krok. Max kývnul hlavou, pousmál se, kopnul do sebe malou skleničku a začal si pročítat list, který na závěr podškrábl.

Don't Close Your Eyes | 20. kapitola | Prohra nebo výhra

19. července 2012 v 20:00 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Max, Ashley a Robert seděli ráno u společné snídaně u stolu. Max se nudně rýpal v talíři, měl podepřenou hlavu a našpulenou pusu a dával jasně najevo, že ho Robova přítomnost momentálně neuvěřitelně štve. Radši by byl s Ashley sám a promluvil si s ní o tom, co se stalo. Ashley seděla unaveně nad talířem, pomalu žvýkala sousta, která si jedno po druhém vkládala do úst a mžourala na svůj pomerančový džus, kterého rychle ubývalo. Robert se založenýma rukama pozoroval oba dva se širokým úsměvem.
"Hrdličky," protnul ticho a promnul si celé dlaně, jak byl spokojený, že to něčím dorazil. Ashley se nechápavě podívala na Maxe a Max nasadil rychlý ironický úsměv.
"Velmi vtipné." odpověděl a odložil vidličku stranou. "Někdo je tu asi navíc." řekl tiše a podíval se na stále usmívajícího Roberta.
"Ty," odpověděl Rob lhostejně a nespouštěl oči z Ashley. Max se naštvaně nadechl, jako, že chtěl něco říct, ale Ashley ho přerušila.
"Tak já teda půjdu."
"Ne." chytl ji Max za zápěstí a podíval se jí do očí. "Rob se už chystá domů, viď Roberte?!" hodil na něj výraz, který ho měl donutit se zvednout a okamžitě odejít.
"V pohodě ne." řekl Robert a pomalu se zvedal od stolu. "Max je nervní, protože mu Lily nezvedá mobil. Vybíjí si vztek na nás." oznámil Ashley a pokrčil rameny, ta se mírně usmála a znovu se napila svého džusu. "Stejně si užívala s tou její Nikki. Celou noc Maxi, celou noc!" zdůraznil a hlasitě se zasmál. Ashley jen nechápavě koukala a maličko se usmívala.
"Dobrý Robe, děkuju, žes mě poctil tvou návštěvou, mrzí mě, že už musíš." řekl ironicky a tlačil ho ke dveřím.
"Jasně, už jdu." mrkl na Maxe a ještě se rychle podíval po Ashley. "My dva se ještě uvidíme." Ashley s úsměvem přikývla. Max Roberta doprovodil ke dveřím a pak se přišel posadit zpátky k Ashley.
"Promiň, omlouvám se. Vyhrožoval, že pokud ho nepustím na záchod, vychčije se na rohožku. A co je horšího, než pochcaná rohožka?" pokrčil rameny a Ashley se zasmála. Max byl rád, že se směje a že po dlouhé době vidí její upřímný úsměv. "Dáš si ještě džus?"
"Moc ráda." přikývla a podala mu prázdnou sklenici. Max ji dolil pomerančový džus a postavil to před ni na stůl.
"Asi se nebudeme bavit o tom, co se stalo?" řekl Max váhavě.
"V pohodě Maxi.. a děkuju." usmála se.
"Já děkuju." oplatil jí úsměv a posadil se na židli.
"Takže tebe štve Lily? Ona někoho má?" zeptala se opatrně.
"Je to její kamarádka. Modelka. Nikki. Ta nejlepší odsud. Možná ji znáš." řekl tiše a podíval se na Ashley, která pokývala hlavou. "Ta modelka se mi už delší dobu nelíbí. Teda... nemůžu říct, že není sexy. Viděl jsem jí často v časopisech, ale retuš dokáže zázraky, to je fakt." pokýval hlavou, Ashley se usmála a znovu se napila svého džusu. Max jí oplatil úsměv. "Nelíbí se mi tím, jak se chová. Lily nedávno mluvila o tom, že má asi nějaké problémy. Prostě se mi nelíbí. A taky se mi nelíbí to, že jsou ty dvě spolu." vysvětlil Max.
"Nadruhou stranu... můžeš být rád, že má Lily nějakou skvělou práci, která ji baví." řekla s úsměvem Ashley. Max se jen zamyšleně podíval z okna a malinko se pousmál.

Lily otevřela oči. Ležela přitulená u Nikki a jednu ruku měla přehozenou přes Nikkiinu nahou hruď. Zamžourala na noční stolek, na kterém tiše vibroval a svítil mobil. Jen se na něj dívala a modlila se, aby okamžitě ztichnul a nevzbudil Nikki. Sama se radši ani nehýbala, aby ji neprobudila.
"Klidně si to vezmi," řekla rozespale do ticha Nikki a přetočila se tak, že byla k Lily zády. Lily se usmála a natáhla se pro mobil. Měla několik nepřijatých hovorů od Maxe.
"Bože, to je stíhačka." pousmála se Lily na mobil a Nikki jen rozespale zabručela.
"Vibruje ti to to už přes dvě hodiny..."
"Tak já si to vyřídím, jo? Hned budu zpátky." řekla Lily a Nikki jen zamručela. Lily odešla do koupelny, aby si hovor mohla v klidu vyřídit. Rychle vytočila Maxovo číslo...
Po hovoru, kdy mu musela asi šedesátkrát vysvětlit, že je opravdu v pořádku a jen si pospala, se vrátila zpátky do pokoje, kde Nikki zrovna taky ukončovala hovor. Stále ležela v posteli opřená o nadýchaný polštář a jakmile spatřila Lily, usmála se.
"Objednala jsem nám snídani."
"To je úžasný, jsi skvělá." usmála se Lily a vlezla si znovu do postele k Nikki a posadila se jí do nohou. Čekala na reakci, ale Nikki se stále jen usmívala a pozorovala ji.
"Vyřízeno?"
"Jo, Max se bál, že mě někde přepadli ožralí týpci." zachichotala se a Nikki s ní.
"Vidíš, jak je starostlivý. Zamilovanec." mrkla Nikki a pousmála se.
"Já jsem zamilovaná," řekla s úsměvem Lily a přisunula se, aby mohla dát Nikki polibek na rty...

Po společné snídani se oblékly a odcházely na jedno ze svých prvních focení. Došly do vysoké budovy, kde už bylo vše připraveno. Velké bílé plátno, pár doplňků, jako třeba staré roztrhané křeslo a pár luxusních pohovek.
"Uděláme pár fotek různých variant a pak z toho vybereme ten nejlepší shoot," řekl jeden z mužů a Nikki poslušně přikývla. Lily se usmívala a byla šťastná, že má Nikki takhle úžasnou příležitost. Celý proces focení sledovala a nemohla se vynadívat, jak je Nikki krásná. Její vlasy vlály pomocí rozzuřeného velkého větráku a nadzvihávaly tak její oblečení.
"Hm, ona je vážně dobrá," řekl jeden z chlápků. Lily se kousla do rtu a tiše s úsměvem zopakovala.
"To je."
...

Don't Close Your Eyes | 19. kapitola | Milování

16. července 2012 v 22:21 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes

!! Warning !!

Tento díl obsahuje lesbický sex, takže pokud to někdo z vás odsuzujete - nečtěte to! Pokud úspěšně přečtete, tak klikněte do ankety, ať vím, kolik vás to přečetlo :-)

Don't Close Your Eyes | 18. kapitola | Propojení

15. července 2012 v 19:30 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Lily s Nikki došly na hotelový pokoj, který měly rozdělěný na dva oddělené pokoje a koupelnu se záchodem. Lily se okamžitě svalila do Nikkiiny postele a rozvalila se přes celou plochu. Nikki se jen usmála a posadila se jí do nohou. Sundávala si vysoké boty, ze kterých jí už bolely nehy, přestože byla na podpatky zvyklá.
"Dneska měníme postele?" zasmála se Nikki a pošimrala Lily po noze. Ta se hlasitě zasmála, zakopala nohama a pak se přetočila na bok, asi se mohla přitulit k polštáři. Nikki už začínala být trochu střízlivější a začínala jí pohlcovat nějaká špatná nálada. Vzpomněla si na Derecka, vůbec se mu neozvala. Podívala se na displej svého mobilu a odhodila ho na noční stolek.
"Co se děje?" zeptala se Lily rozespale.
"Nic se neděje." pousmála se Nikki a nevrle se zavrtěla na posteli. Lily se posadila a opřela si hlavu o nadýchaný polštář.
"Tobě se ještě neozval přítel, viď?" zeptala se opatrně. Nikki se na ni podívala, ale hned zase sklopila oči a povzdechla si. "To mě mrzí."
"To nic, možná je to tak lepší. Navíc... asi bych mu měla zavolat já. Zvykla jsem si, že vše dělám v tomhle našem vztahu jenom já první. A k tomu všemu, jsme se ještě dneska dopoledne pohádali."
"Hádáte se asi často." řekla Lily rozhodně a zaujatě sledovala reakci své kamarádky. Ta se jen pousmála a zavrtěla hlavou. "Pořád jsi smutná."
"Buď ráda, že ty neřešíš takové problémy jako já. Jsi sama, nemáš vztah. Nic tě netrápí." řekla Nikki a smutně sklopila hlavu.
"To by ses divila." řekla tiše Lily a přitáhla si polštář na svá prsa.
"Něco s Maxem?" zeptala se Nikki.
"Proč si pořád myslíš, že mám něco s Maxem?"
"Nevím, hodíte se mi k sobě." usmála se Nikki. "Navíc se mi Max zdá jako skvělý chlap. Je moc hezký, vysportovaný, má pěkný úsměv a mile se na tebe dívá, líbíš se mu. Člověk by hned řekl, že spolu chodíte." Lily se hlasitě zasmála.
"Max je jenom kamarád. Dobrý kamarád, který umí pomoct a já si ho strašně vážím." Nikki s úsměvem přikývla. "Ale jako chlap to není můj typ."
"A jaký musí muž být, aby byl tvůj typ?" zeptala se Nikki zvědavě a vyčkávala na odpověď. Byla ráda, že měla příležitost položit tuhle otázku, protože díky ní mohla zjistit něco víc o tom, proč má Lily tak zvláštní chování.
"Nemám vyhraněný typ muže." řekla opatrně. "Prostě..." nadechla se, ale se maličko zarazila.
"Máš radši holky, viď?" zeptala se Nikki a Lily se na ní bleskově podívala. "Neboj se, to je v pohodě. Nevadí mi to. Nic proti tomu nemám, jen je to divné." řekla s úsměvem.
"Proč se ti to zdá divné?" zeptala se Lily a cítila, že jí buší srdce. Vůbec nečekala, že by to na ní Nikki takhle vybalila. Už vážně si připadala divně, když to na ní lidi takhle poznají, aniž by něco řekla sama. Dává to snad nějak moc najevo?
"Mně se to divné nezdá, zdá se mi to moc hezký. Ale prostě... je to divné!" zasmála se. "Všeobecně divné. Okolí se na to dívá jinak."
"Proto to v mém okolí lidi radši ani neví." řekla Lily smutně.
"A Max to ví?" Lily přikývla.
"To je ale škoda, ten kluk tě má fakt rád si myslím."
"Taky ho mám ráda, ale chlapy si k tělu nikdy nepřipustím. Stačilo mi, že jsem měla problémy s mým otcem, od té doby se mi muži hnusí." Nikki vykulila oči.
"Proboha, vážně?"
"Nechci o tom moc mluvit, nerada o tom mluvím. Ale díky Maxovi jsem dostala svobodu, chápeš. Mohla jsem se na koho obrátit, měla jsem kam jít. Moje máma se věčně opíjela. Teď je na léčení. Táta po mně pořád lezl, dotýkal se mě. Bylo to šílené."
"Lily, to jsem netušila, omlouvám se." řekla tiše Nikki a přisunula se blíž, aby mohla Lily obejmout.
"Měla jsem to doma opravdu strašné, jedině Max mě držel nad vodou. Utekla jsem za ním. Ale pořád mám v sobě blbý pocit z toho, že si mě jednou najde, víš."
"Nedovolím, aby si tě našel. Nechci, aby se tě někdy dotknul, aby ti ublížil." řekla Nikki a znovu svou kamarádku pevně stiskla. Cítila se zvláštně. Najednou měla pocit, jakoby se jejich životy snad propojily, protože ona zažívala něco podobného s Dereckem. Nutil ji do toho, co ona nechtěla. Měl problémy s alkoholem, cigaretami. Pořád se jí dotýkal. "Chápu, jak ti je Lily. Zažívám doma podobný přápad." řekla Nikki a podívala se Lily do očí. "Pamatuješ si, na moje záněty očí?" Lily přikývla. "Nešlo o žádný zánět. Prostě jsem s Dereckem nechtěla spát, tak mi ji vpálil. Takhle to u nás totiž funguje. Je to příšerné, ale bohužel to už asi lepší nebude." Lily se odtáhla, aby se mohla Nikki podívat do očí.
"Proč se s ním nerozejdeš? Pokud ti ubližuje, je to srab."
"Já ho miluju Lily. On je úžasnej chlap. Ale nesmí pít. Nesmí chlastat. Pak je úžasnej. Pasujeme k sobě, patříme k sobě. A já ho nechci opustit, protože pořád věřím v to, že se něco změní." Lily sklopila oči. Opravdu řekla, že Derecka miluje? Bolelo jí to. Šíleně jí to bolelo.
"Nechci, aby ti ubližoval."
"Myslím si, že až se vrátím. Odsud. Že bude všechno zase dobré. Věřím tomu. Slíbil mi, že bude o tom přemýšlet. O našem vztahu." řekla Nikki, ale moc dobře věděla, že o ničem takovém se Dereck ani nezmínil. Bylo jí ale divné, aby Lily řekla, že mu sama navrhla. Nechtěla, aby si Lily myslela, že je Nikki na špatné cestě. "Miluju ho. On miluje mě. Víš, všechno bylo dokonalé, až do té doby, než jsem začala dělat modeling. On je přehnaně žárlivý. Začal pít, což mu pomohlo vždycky zahnat myšlenky, že když nejsem doma, že jsem s někým jiným."
"To chápu, ale nesmí tě mlátit. Tohle je už trochu moc, nemyslíš si?"
"Nevím, možná je chyba v tom, že se vracím z práce unavená a nemám chuť s ním cokoli mít. Ale on prostě chce, protože jeho denní prací je akorát to, že si posedí u motorky a zase přijde domů a čte si noviny, nebo se vyvaluje u bazénu."
"A co na tom chceš změnit?"
"Nevím, možná by měl změnit on práci. Protože pro mě je modeling všechno. On by měl dělat něco pořádnýho, jenže nemá peníze. Jsem to já, kdo nás prostě pořád musí živit, už mám toho taky dost. Ale miluju ho, nechci o něho přijít. Jen bych se tak ráda už zbavila všech těch problémů a starostí Lily, potřebuju se uvolnit!" řekla neštastně Nikki a po tváři ji začalo stékat několik slz.
"Nikki, no tak, pojď ke mně, neplač..." snažila se jí Lily uklidnit a prsty jí stírala slzy. Ani nevěděla, jak se to najednou seběhlo, ale už se jejich rty setkaly ve vášnivém polibku. Oplácely si je vzájemně, ale Lily cítila, jak ji v žilách ještě stále působí alkohol. Byla si jistá, že to tak má i Nikki...

Don't Close Your Eyes | 17. kapitola | Opilá

13. července 2012 v 22:03 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Max ležel na posteli a na klíně měl položený notebook, na kterém se zrovna přihlašoval do e-mailu. Dneska odpoledne, jakmile odjela Lily mu totiž volal Dereck, že pro něj má pár informací, které mu napíše do e-mailu a pošle mu je dnes k večeru. Bylo okolo jedné v noci a Max se prodíral mailem, kde měl samé spamy a už si myslel, že na něj Dereck zapomněl. Když ale mezi několika nesmyslnými e-maily našel ten Dereckův, nervózně si vydechl a otevřel zprávu. Psal mu Dereck, že se zítra v odpoledních hodinách sejdnou v Retro baru u Olivera, že přivede jednoho ze svých známých manažerů, aby si spolu dali schůzku a promluvili si o spolupráci. Nezapomněl připsat, aby si Max s sebou vzal nějaké peníze, protože už na začátku bude muset svého nového manažera zazálohovat.
Max se při čtení zprávy usmíval. Byl rád, že je tohle možnost někam se posunout. Rychle odepsal, že určitě bude včas na místě a že s sebou vezme nějaké svoje věci, které ve volném čase vytvářel. Odeslal zprávu a chtěl se podívat na internet, když v tom uslyšel zvonek. Otráveně se posadil na posteli, protože si myslel, že nejspíš otravuje zase Robert, který přišel pro novinky. Otevřel dveře s otráveným výrazem a do rukou se mu svalila bezmocná Ashley.
"Proboha," vydechl a jen tak tak ji zachytil do svých silných paží. "To snad ne." řekl zoufale a odvlekl si ji dovnitř. Byla rozcuchaná a táhl z ní alkohol. Max si povzdechl a ve své náruči ji přenesl k sobě do ložnice, kde ji položil na postel a vyzul ji vysoké černé lodičky, které odhodil do rohu místnostni. Hlavu ji podepřel polštářem a pohladil ji po tváři. "Donesu ti vodu, hned budu u tebe." Ashley mlčky přikývla. Max se pousmál a byl rád, že to ještě není to nejhorší. Byla schopná ho vnímat. Postavil se a odešel do kuchyně, kde ještě před tím, než ji napustil čistou vodu s ledem, hlasitě bouchl pěstí do linky. Věděl moc dobře, že tohle Ashley udělala kvůli němu. Neuvěřitelně jí ublížil, litoval toho a přemýšlel, jak by to jen mohl napravit.
S vysokou sklenicí vody, která byla z poloviny naplněná ledem přišel do pokoje. Ashley už seděla na posteli a dívala se před sebe.
"Napij se, udělá ti to dobře." zašeptal a podal ji sklenici. Ashley se maličko napila a hned mu ji podala zpátky. Max si vzdychnul a položil sklenici na stolek vedle postele. "Ty blázínku." usmál se. "Nechci, aby ses trápila, rozumíš? Hrozně rád bych to nějak napravil, nějak tě potěšil." řekl tiše a stále se na ni díval. Ona se mu taky dívala do očí. Hluboce se mu do nich dívala a pak se maličko pousmála. Max byl rád, že mu věnovala úsměv, takže se mu oči jasně rozzářily. "Vidíš to, jsi krásná, když se směješ." zašeptal. Ashley ale nic neříkala a stále s úsměvem na tváři si stáhla bílé tričko. Neměla pod ním nic. Max očima sjel na její prsa a pak okamžitě sklonil hlavu. "Ashley, neblázni. Oblékni se, jsi opilá."
"Ne, Maxi, já nejsem opilá." řekla Ashley a ze strany se o něho opřela. "Já tě miluju a hrozně moc po tobě toužím." Max opatrně zvedl zrak a podíval se na její prsa, která se o něj otírala. Tiše polkl. Cítil, že i on po ní začíná toužit. Ale proč by to měl dělat znovu. Bere ji jen jako kamarádku, nemůže se přece nechat svést.
"Ashley tohle by nebylo správné." zakroutil hlavou.
"Ale já tě potřebuju, chápeš to? Říkal si, že bys to celé chtěl nějak napravit. Už nechceš?"
"Mám napravovat chybu chybou?" znovu ji od sebe odstrčil.
"Tohle nebude chyba, vím, jak na tom jsme. Chci to naposledy, prosím. Chci si to užít, naposledy si to s tebou užít." pošeptala a otočila si jeho hlavu tak, aby ho mohla políbit na rty...

Další den ráno se probudil Max jako první. Vedle něho opět ležela Ashley a spokojeně se usmívala.
"Bože můj." protočil oči Max a pomalu se zvedl z postele. Oblékal si na sebe černé kožené kalhoty a uslyšel, jak někdo slabě zaklepal na vchodové dveře. Otočil se na Ashley, kterou to naštěstí neprobudilo a pomalu se šel podívat ke dveřím, viděl kukátkem, že tam stojí Robert.
"Otevři Maxi, vím, že jsi tam!" zakřičel za dveřma a Max je pootevřel, aby mu mohl zašeptat.
"Robert, teď fakt nemůžu tě sem pustit." řekl omluvně.
"Ty tam máš ženskou?" zeptal se zvědavě. Max naštvaně zaklonil hlavu a dal si za ni ruce.
"Je tu Ashley." odpověděl popravdě a vůbec nepochyboval, že se Robert bude vyptávat dál.
"Píchali jste?" Max se znavěně opřel zády o přivřené dveře a vzdychl. "Nepíchali jste." odpověděl si sám téměř jistě, když viděl, jak je Max otrávený.
"Přišla opilá." oznámil Max téměř zoufale. Robert pozvedl jedno obočí a na koutek rtů se usmál.
"Tys jí opíchal opilou. Maxi, to se dělá?! Chlape!" strčil ho do ramene. Max naštvaně přibouchl dveře, protože už měl plný zuby jeho keců, zvlášť takhle po ránu. "No tak Maxi, kamaráde. Otevři, já musím chcát." řekl Robert za dveřmi s úsměvem. Max jen pro sebe za dveřmi zavrtěl hlavou, ale neodpovídal. Chtěl, aby Robert odešel a nechal ho na pokoji. "Maxi, vychčiju se ti tu za dveřma. Na rohožku." vyhrožoval mu. Max uslyšel, jak si Robert rozepnul poklopec a proto bleskově otevřel hlavní dveře.
"Dobře, pojď dál. Můžeš si skočit na záchod, ale jen na záchod. Abys Ashley neprobudil." řekl Max starostlivě. Robert s úsměvem přikývl hlavou a vstoupil dovnitř. Místo, aby šel ale na záchod, mířil přímo do Maxovy ložnice, který ho s nadávkami rychle následoval...

Don't Close Your Eyes | 16. kapitola | Velká společnost

12. července 2012 v 19:30 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Kolem poledne už děvčata byla na místě. Společně si zašly na oběd, procházely si okolí a příjemně se spolu bavily. Nikki se cítila neuvěřitelně volná a šťastná, když byla na dva dny pryč od Derecka a Lily byla ráda, že je s někým, s kým se dokáže opravdu dobře bavit. Spolu prošly okolo krásné kašny, ve které voda příjemně stékala a bublala. Posadily se na její okraj.
"Je tu moc krásně," vydechla Nikki. Lily se pousmála a podívala se do oblohy. Sluníčko krásně ozařovalo oblohu a bylo pěkně teplo, občas zafoukal jemný větřík, který si pohrával s dlouhými rozpuštěnými vlasy Nikki. Lily ji občasně pozorovala.
"Zavolám si, jo?" usmála se Lily a ukázala mobil. Nikki se pousmála a přikývla.
"Maxovi?"
"Slíbila jsem mu, že zavolám." odpověděla Lily.
"V pohodě, tak ho pozdrav." usmála se Nikki a Lily kývla hlavou.
Po společné procházce se pak obě vrátily na hotelový pokoj, odpočívaly a povídaly si. Večer je čekala společná večeře s lidma z firmy, které měla být Nikki tváří. Obě z toho byly trošku nervózní, ale těšily se.

K večeru kolem šesté hodiny se začaly připravovat. Lily si oblékla své krátké fialové šaty a stáhla si vlasy do vysokého culíku. Nikki se oblékala vedle v místnosti. Vlasy si nechala rozpuštěné a pohybovala se v pokoji jen ve spodním prádle. Z ramínka si vytáhla krátké černé šaty, které měla jako oblíbené a nosila je na různé pracovní večerníky a na pohovory. Většinou jí přinášely štěstí. Oblékla si je na sebe a přidržovala si je na ramenou, aby jí nesjely, protože měly zapínání vzadu.
"Lily, prosím tě, můžeš na chviličku?" uslyšela Lily s ložnice od Nikki. Aniž by přemýšlela, ihned vlezla do pokoje Nikki a dívala se, jak si přidržuje černé šaty. Na sucho polkla. "Potřebovala bych, jestli bys mi vzadu zapnula ty šaty. Nedosáhnu si tam."
"Jo... jasně..." vykoktala Lily a pomalými kroky se přiblížila k Nikki. Stála u ní zezadu a zadívala se na černé zapínání od podrpsenky. Zkousla si spodní ret a jemně vzala mezi prsty zip a opravdu pomalým tempem šaty zapínala. Nikki se dívala před sebe a jen se musela maličko pousmát. Už delší dobu pozorovala, že se Lily chová divně v její přítomnosti. Byla vždy tak roztomile nervózní, cokoli jí měla podat nebo jí s něčím pomoct, rozklepaly se jí ruce. Lily byla zvláštní a Nikki ani na chvíli nepochybovala o tom, že má Lily asi větší slabost pro ženy, než pro muže. Nechtěla si vnitřně popírat, že se jí to nelíbí nebo něco podobného. Líbilo se jí mlčky pozorovat, jak se Lily rozkošně chová, když je se ženou. "Už v pohodě." řekla Lily a poodstoupila, aby se Nikki mohla otočit.
"Super, díky." usmála se.
"Vypadáš výborně."
"Taky vypadáš skvěle.." řekla Nikki a obě se spolu zasmály. "Tak asi pomalu vyrazíme, ne?" Lily tiše přikývla a cítila, jak se jí pomalu začíná srdce vracet do běžného rytmu...

Seděly v restauraci u dlouhého stolu s červeným ubrusem. Všude byly skleničky vína, piva, různého alkoholu, ale i nealkoholických nápojů. Bylo tam spoustu jídla a byla to velká rezervace stolu. Nikki s Lily přicházely ke stolu, kde už sedělo několik lidí z firmy, kteří jakmile je spatřili, začali se mile usmívat. Jeden z nich se postavil, aby se o děvčata postaral.
"Vypadáte obě výborně." podal oběma kompliment a odtáhl židli, aby se mohla Nikki posadit, poté to zdvořile udělal i Lily. "Je nám opravdu ctí, že dnes můžeme večeřit s tak půvabnými dámami."
"Pro nás je ctí s vámi spolupracovat," řekla Nikki a Lily se souhlasně usmála.
"Věříme, že spolupráce s vámi bude velmi příjemná," řekl postarší muž s brýlemi na nose a pak rozhodil rukou po stole. "Nabídněte si na co máte chuť dámy, chceme vás dnes večer hostit co nejlépe."

Děvčata kráčela domů po temné ulici. Smály se spolu.
"Sakra, ti chlapi jsou šílení! Ten dědek vypadal jako kdyby nám chtěl ojet zadky!" vykřikla Lily, která už měla v sobě pár skleniček.
"Ty jsi pitomá!" smála se Nikki na celé kolo, která na tom nebyla o nic lépe. "Vždyť to byl náš šéf!" hlasitě vyprskla.
"I šéf by si určitě rád vrznul s tak nádhernou a sey ženskou jako jsi ty!" zasmála se Lily a zamotala se tak, že do ní silně strčila a Nikki udělala do strany pár zamotaných kroků. Trochu se zasmála, ale maličko se zarazila. Posadila se na lavičku a hlasitě si vzdychla. Lily se posadila k ní na zem a obličej si opřela o její koleno. "Taky nás mohl odvézt domů!" zaskuhrala.
"Asi už jim nezbylo na benzín, když objednali tolik žrádla." hystericky se Nikki zasmála.
"To jo, ale aspoň to k něčemu bylo. Pořádně jsme se nažraly!" zaječela Lily až uviděla, jak se rozstvítilo pár balkonů a začala na ně ječet nějaká šílená ženská, že je noční klid. "Pojď!" zasmála se Lily, postavila se, vzala Nikki za ruku a společně utíkaly směrem k hlavnímu hotelu, kde byly ubytované...

Don't Close Your Eyes | 15. kapitola | Balíme a vyrážíme

11. července 2012 v 9:00 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Bylo celkem brzy ráno a Lily na poslední chvíli poletovala v noční košilce po bytě a balila si věci na cestu. Max se ospale přetočil na bok a přiotevřel oči. Překvapilo ho, že Lily lítala i po jeho pokoji. Bleskově otevřel oči a posadil se. Neměl rád, když se mu někdo hrabal ve skříňkách.
"Hej!" zaječel na ni, aby si všimla, že je vzhůru. Lily se jen omluvně podívala. "Božee, sekne ti to v té košilce." zakňoural Max a zase se položil do postele a dal si obě dlaně na obličej. Lily se jen zasmála a hodila po něm časopis o fitness. "Co hledáš?"
"Potřebuju nějaké čisté papíry. Už žádné nemám," odpověděla a podívala se po stole, "ty tu máš taky všechny popsané, ach jo."
"A dívala ses už k sobě do ateliéru?" Lily se na něho podívala a pak se praštila do čela.
"No jo, já jsem pitomá. Ale tak myslela jsem, že tu budeš něco mít." povzdychla si.
"Ty jsi nervózní, viď?" zeptal se Max s úsměvem. Lily zvedla obočí a našpulila rty. "Pojď sem ke mně si lehnout." řekl Max a udělal jí vedle sebe místo. Lehla si vedle něho a Max ji ovinul ruku kolem ramen. "Sakra, jsi sexy.." zašeptal ji s úsměvem. Lily měla ráda, když ji takhle lichotil. Od něho jediného jí to nepřišlo odporné, jako kdyby jí to říkal nějaký jiný chlap. I kdyby se jí milionkrát líbil. "Zvládněte to tam. Zavoláš mi, viď?" políbil ji do vlasů.
"Určitě, budu ti volat." usmála se a víc se k němu přivinula.
"Dobře, budu ve střehu." zasmál se Max a přitiskl si ji blíž. "S Nikki moc nevyvádějte." Nezapomněl opomenout a pošimral ji laškovně na rameni.
"Ty jsi blbej." plácla ho a posadila se na okraj postele.
"Ale, alé..." řekl rychle Max a posadil se za ní, aby jí mohl začít masírovat záda. "To byla jenom sranda, jen jsem si chtěl rýpnout, Lily, pozlobit tě. Neříkej, že by se ti to nelíbilo." Lily naklonila hlavu, protože jí masáž byla příjemná a maličko se pousmála. Líbila se jí ta představa, že je to šance více se zblížit, ale nic víc od toho neočekávala. Max se jí zasmál do ouška. "Tak si to tam hlavně užijte. Jak chcete.."
"Dobrý Maxi." zazubila se na něho. Max oběma očima na ní mrknul a stále se usmíval. "Hele, co vůbec ty a Ashley. Když budu pryč, možná bys ji mohl pozvat, mohli byste se udobřit, popovídat."
"Jo, já už jsem to s ní tak nějak vyřešil. Teda... snad. Promluvili jsme si."
"Vážně?"
"Vážně, včera jsem za ní byl v kosmeťáku. Legrace byla, že ona na mě neměla celou dobu čas a pak mi řekla, že je už po pracovní době." zasmál se a Lily s ním.
"Ale teda promluvili jste si? Vše je v pohodě?" Max zavrtěl hlavou.
"Tak v pohodě to není. Dost jí to ublížilo."
"Já jí chápu Maxi." přikývla Lily.
"Taky jí chápu, ale zase ona musí pochopit to, že já miluju někoho jiného."
"Cože? Ty máš nějaký nový objev?" vykulila oči.
"Hele, Lily, měla bys jít balit, koukám, že už ti hodiny tikají." napomenul ji Max a Lily si jen povzdychla. Max byl trošku zaražený, protože mu z pusy ujelo něco, co v téhle situaci momentálně vůbec nechtěl. Nakonec byl rád, že Lily tlačí čas a že neměla už moc času na to, aby se ho vyptávala.

Stejně tak pobíhala Nikki po bytě v krátkých přiléhavých šatech a nandávala si velké náušnice před zrcadlem. Přišel k ní Dereck, který do sebe nacpal celou půlku rohlíku před ní. Jen se na něj v zrcadle podívala, zamračila se nad tím, jak je nechutný a dál se věnovala své náušnici. Dereck dožvýkal sousto, přišel k ní a políbil ji na krk. Pak se na ní usmál do zrcadla. Nikki zůstala ztuhlá a maličko se pousmála.
"To je ale škoda, že nemůžu jet s tebou lásko." políbil ji na rameno. Nikki maličko naklonila hlavu, ale neodpovídala. Cítila, jak jí Dereck začal na rameni bloudit jazykem a jednou rukou ji tiskl stehno.
"Derecku ne." maličko ho odstrčila. "Já už vážně budu muset jít. V noci to stačilo. Vždyť jsme to dělali skoro celou noc." odpověděla Nikki a znovu si přetřela rty leskem. Dereck se zaraženě podíval do zrcadla.
"A co jako?!"
"Nic. Jen že už teď musím jít. V noci jsem ti to vynahradila jak jen jsem mohla, teď už mám na čase." řekla opatrně, vložila lesk do kabelky a odešla si pro gumičku, aby si sepla vlasy do vysokého culíku. Dereck se opřel o futra a založil si ruce na prsou.
"S dovolením." řekla klidně Nikki, když potřebovala projít do chodby.
"Kurva!!" zaječel Dereck a silně ji chytl za paži, až Nikki vyjekla. "Kdo ti tam sakra bude dělat dobře, hm?! S kým si budeš užívat doprdele?!"
"Derecku, pusť mě sakra! Nechci tam jet s modřinama!" vykřikla po něm. Dereck povolil stisk, ale stále si ji držel. Nutil ji, aby se mu dívala do očí. "Nejedu si tam užívat, jedu tam pracovat. Chápeš... PRACOVAT." zdůraznila.
"Ty si tam někoho najdeš. Pro tebe to není problém, co? Najdeš si tam prvního, na koho se podíváš a budeš chtít, aby ti dělal dobře!"
"Derecku, uklidni se."
"Jedeš tam s nějakým chlapem, co? Tak řekni mi pravdu!"
"Sakra, přeháníš! Chlastal jsi Derecku. Zase jsi chlastal!" zakřičela po něm. "Pořád chlastáš sakra! Jak tě mám pak líbat? Jak se máme milovat, užívat si společné večery, když pořád smrdíš chlastem a cigárama?" Dereck se po ni zaraženě díval a cítil, jak to v něm vře. "Možná by sis tenhle víkend měl vyhradit pro sebe. Ne chlastem. Ne hulením. Ale tím, že budeš sedět tady na zadku a budeš o sobě přemýšlet. Tenhle vztah má cenu, ale musíš na něm udělat zásadní změnu hlavně ty sám, pokud mě ještě miluješ. Čau." řekla Nikki odhodlaně a sama nechápala, kde se to v ní vzalo. Opustila vilu, zavřela za sebou dveře. Dereck byl tak šíleně naštvaný, tak vydrážděný, že si vyzul botasku a hodil to směrem do dveří, kterými Nikki odešla...

Don't Close Your Eyes | 14. kapitola | Zoufalost

9. července 2012 v 22:37 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Max ležel na zádech na posteli a pohrával si s mobilem na svém břiše. Přehazoval si ho v jedné ruce, různě ho otáčel a byl nervózní. Ashley už třikrát volal, ale ani jednou mu to nevzala. Začínal mít o ní trochu strach, ale nakonec její ignorování dost chápal. Cítil, že je mu po ní smutno. Celá tahle situace byla příšerná a on si uvědomoval, že to od něj bylo vůči ní hnusné. Znovu vytočil její číslo a pokusil se jí zavolat, ale marně.
Podíval se na mobilu, kolik je hodin. Bylo půl čtvrté odpoledne a Max si vzpomněl, že má ještě do pěti Ashley službu ve svém kosmetickém salónu. Vstal z postele a vydal se do salónu.
Přes okýnko viděl, že tam měla docela dost lidí, ale hlavní bylo, že je v pořádku. Oddechl si. Nechtěl tam být momentálně navíc a zdržovat Ashley, proto se otočil a chtěl odejít. Přesto měl pocit, že ho tam něco drží.
"Pokud teď odejdu, tak se už neodhodlám," řekl si pro sebe, vrátil se zpátky a chytl za kliku. Ashley stála momentálně zády ke vstupovým dveřím, protože líčila jednu mladou slečnu. Povzdechla si, protože dneska měla opravdu hodně zákazníků a představa, že bude mít dalšího jí už vážně unavovala. Když se ale otočila, aby se podívala, kdo bude dalším zákazníkem, zarazila se.
"Ahoj, nenech se rušit." usmál se Max a posadil se na židličky, které byly u stěny. Ashley ho zaraženě pozorovala. Vzal si časopis, kterým si zákazníci krátili čekání a otevřel ho zhruba veprostřed. Ashley si všimla, že ho má vzhůru nohama, ale nic neříkala. Otočila se a dál se věnovala zákazníkům.

"Opravdu vám děkuji Ashley, líčíte úžasně, brzy se tu zase ukážu," vychvalovala si jedna postarší paní.
"Já vám moc děkuju a budu ráda, když zase přijdete, nashledanou." usmála se Ashley a přijala peníze, které jí dáma nechala na stole. Hodila očkem po Maxovi, který se zvedal a mířil k ní. Rychle sklopila oči a začala si vydělané peníze za dnešek skládat do peněženky a dávala Maxovi najevo, že na něj nemá čas. Max přišel až k pultíku a oběma rukama se o něj opřel. Naklonil se k ní blíž a s úsměvem ji pozoroval. Zvedla k němu oči a po dlouhé době se konečně střetly jejich pohledy.
"Promiň, už zavírám." odkašlala si a obešla pultík. Max ji ale chytl za pas a přitáhl si ji k sobě.
"Taky jsem za tebou nepřišel jako zákazník, ale jako kamarád," řekl ji opatrně.
"Kamarád." zopakovala slovo smutně a podívala se do země.
"Potřebuju s tebou mluvit, proto jsem přišel."
"A nezdá se ti, že jsi přišel pozdě? Víš, už mě to celkem přešlo." řekla ostře, ale na jejím hlase byla poznat zoufalost.
"Co tě přešlo?" zeptal se zaraženě a pomalu sundával svou ruku z jejího pasu.
"Ta bolest." řekla a pevně stiskla víčka, aby potlačila slzy.
"Ashley, ne." Tentokrát to byl Max, komu hlas zněl zoufale. "Sakra, holka, pojď ke mně nebo se zblázním." řekl a přitiskl ji k sobě, ale Ashley ho od sebe silně odstrčila.
"Ty doprdele nevíš, jak mi celou dobu bylo! A když už konečně začínám zapomínat a zvykat si na to, žes mě jenom využil, tak za mnou přilezeš! Díky bohu, žes nekoupil růže jako tehdy Oliver!" zakřičela na něho a Max se musel trochu pousmát, protože si vzpomněl, že přesně růže mu jako omluvu Oliver doporučoval.
"Ashley, já s tebou musím mluvit, odmítnutí neberu." řekl Max.
"Tak to se s tím budeš muset smířit, protože já už tě nechci vidět, chápeš?"
"Ale já tě musím vidět! A vím, že ty mně taky. Potřebujeme se. Jsme přátelé."
"Neříkej pořád slovo kamarádi, přátelé... myslela jsem..."
"Já vím..." přerušil ji Max a omluvně se na ni díval. "Ashley, já," chytl ji za obě ruce a jednu ji políbil, "já tě mám fakt hrozně rád. Fakt moc. Ten večer jsem měl pocit, že tě mám víc než rád, ale až pak jsem si uvědomil, že jsi moje úžasná kamarádka a prostě... kamarádský sex nikdy není sexem." Ashley sklopila oči. "Nejsem člověk, co si chce užívat. Tohle tě v životě neposune. Já chci někoho milovat, stejně jako ty. Ale pokud ta opravdová láska není oboustranná, tak to prostě nemůže klapnout. Nechci se omlouvat za to, co cítím. Chci se omluvit za to, co se stalo. Oboum nám to víno stouplo do krve a já to nechci sice vypustit pryč, protože tohle nevymažeš. Ale chci, abychom to brali... že to prostě bylo, ale už nikdy se to nebude opakovat, protože tě nechci ztratit."
"Taky tě nechci ztratit Maxi, ale je to pro mě teď fakt těžký, takže mě nech odejít domů. Já ti pak zavolám..."
"Dobře," přikývl Max, "ale zavolej! Já budu čekat." Ashley jen tiše přikývla. Max si zoufale povzdychl a políbil ji na čelo. Ashley přivřela oči a užívala si jeho horké rty na své kůži. Když zavřela oči, viděla, jak se milovali. Chápala Maxova slova, ale její srdce bušilo, jako by uběhla maratón. Max se od Ashley odtáhl, utřel jí koutek, ve kterém měla slzu a palcem jí pohladil přes rty. Pak opustil kosmetický salón...

Don't Close Your Eyes | 13. kapitola | Šance pokročit

8. července 2012 v 17:21 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Bylo okolo půl jedné ráno a klub u Olivera se už zcela zaplnil stálými návštěvníky. Všichni tancovali, bavili se, pobíhali po klubu nebo si u svého stolu popíjeli koktejly nebo různé jiné drinky. Oliver držel Maxe za paži a táhnul ho ke svému známému Dereckovi, který se přátelil s nejlepšími manažery. Dereck seděl, podpíral si bradu a popíjel svou sklenici whiskey.
"Nemyslím si, že je to dobrý nápad Olivere." snažil se na něj zakřičet Max přes hlasitou hudbu. Oliver se na něho otočil a jen se zamračil.
"Vůbec tě neslyším Maxi!" Max si jen povzdechl a už nic nenamítal. Přece jenom cítil, že i ta malá sklenka whiskey mu prohřála tělo. Navíc ten chlápek taky vypadal, že by mohl být povolnější, co se týče komunikace mezi nimi.
Oliver se nahnul přes stolek, kde seděl Dereck a rukama se opřel. Max stál narovnaný a rozhlížel se okolo. Všiml si, že Oliver něco říká tomu chlápkovi, ale přes hluk neslyšel vůbec nic. Jen pozvedl jedno obočí a pozoroval je. Oliver se potom narovnal, poplácal Maxe po odhaleném rameni a pousmál se.
"V pohodě Maxi, pověz mu něco o sobě. Nějaký ty věci, že máš rád popík, že rád zpíváš a prostě nevím, tyhle věci.."
"Rock, Olivere, rock..." opravil ho Max se širokým ironickým úsměvem.
"Maxi, dobrý.." položil mu ruku na rameno. "Ty sám víš nejlíp, jak se odprezentovat, on je v pohodě, ale táhne to z něj jako z prasete." zasmál se Oliver a odešel. Max se za ním ještě otočil a pak své oči střetl s těmi Dereckovými. Posadil se na židli naproti. Dereck ho stále sledoval a znovu se napil ze své skleničky.
"Ehm, Max." řekl tiše a podíval se, jak v něm whiskey mizí.
"Dereck." řekl drsně a hlasitě dupnul sklenici na stolek.
"No.. Oliver není asi zrovna nejlepší dohazovač." řekl opatrně Max a cukaly mu koutky, protože mu tahle situace přišla vtipná. Dereck seděl opřený a seděl si tam jako doma u televize, zatímco Max měl oba lokty na stole.
"Takže ty rád popík." zasmál se Dereck drsně.
"Ne, ne.. Rock 'n' Roll. Oliver to trochu nevychytal." opravil ho a pousmál se. Dereck ho svezl pohledem a podíval se, jak elegantně sedí.
"Nesedíš zrovna jako rocker, asi by to měla být první věc, na který bys měl zapracovat. Mám kontakty hlavně s metalovými a rockovými manažery, takže bych ti mohl pomoct."
"Vážně?" zeptal se Max.
"Nauč se nejdřív dřepět, rockere." zasmál se a vytáhl z kapsy cigaretu. "Kouříš, hulíš.. nebo tak něco?"
"Ne, to ne..." zavrtěl hlavou a podíval se, jak si Dereck do sebe vtáhl silně cigaretu. Pak se zasmál a zavrtěl hlavou. Max přimhouřil oči a pousmál se.
"Máš prachy? Manažeři nejsou zrovna levná záležitost a pokud chceš nahrát nějaký songy, taky to není nic levného."
"S tím samozřejmě počítám. Mám dost peněz." řekl Max. Dereck vyfoukl kouř s cigarety a usmál se. Pak se zamyslel, a nahnul se přes stůl.
"Dost peněz?" Max mlčel.
"Mám na to, abych si zaplatil manažera, jen potřebuju někoho, kdo je v tom hodně dobrý."
"Tak to jsi na správném místě, pokud máš teda... vážně..." Dereck si odkašlal. "Dost peněz." Max už nic neříkal. Rychle Dereckovi nadiktoval své číslo a doufal, že ho brzy spojí s nějakým dobrým manažerem a producentem.

Další den bylo venku neuvěřitelné horko. Max se doma pohyboval jen v kraťasech a dělal v troubě hranolky. Lily seděla u stolu, čekala na oběd a prohlížela si nějaký módní časopis. Pak se podívala na Maxe, který poskakoval kolem linky a pokrajoval zeleninu do misky. Pousmála se a založila si ruce pod bradou.
"Tak co, jak se má Oliver?"
"V pohodě.. včera mi dohodil jednoho chlápka, který má dobrý kontakty, prý mě spojí s nějakým manažerem a tak..."
"Počkej, jako, že budeš zpívat?" zeptala se Lily a v očích se jí objevily jiskřičky.
"No, copak? Už na to jsem starý.. myslíš?" zasmál se a Lily s ním.
"Ne to ne. Jen že by to bylo super, kdybys zpíval. Myslím si, že máš neuvěřitelný talent a byla by škoda neukázat ho veřejnosti." Max se otočil, opřel se o linku a pousmál se. Lily sjel jeho tělo pohledem. Měla ráda, když jsou muži pěkně vypracovaní, ale to bylo to jediné, co na nich měla ráda. Max si všiml, že se na něho tak dívá, tak se stydlivě znovu otočil a pokračoval v krájení zeleniny.
"A kdy odjíždíš?" zeptal se jí.
"Na to focení?"
"Nooo.." pousmál se a pokračoval v porcování okurky. Lily se jen usmála a vstala, aby mu pomohla.
"Tenhle víkend." Max se jen na ní podíval, přikývl a usmál se. "A co vůbec Ashley? Už jsi jí zavolal?" Max přestal krájet a otočil se k lince zády. Rukama se držel za okraje. "Měl bys, Maxi."
"Jo, já vím. Ale nějak... na to nemám."
"To je blbost, jsi přece tvrdý chlap. Takhle ji trápíš, trápíš sebe. Zavolej ji a pozvi ji na večeři. Já si něco zařídím, abych nepřekážela a tak.." Max se zarazil.
"Na večeři, jen to ne..." Lily se zasmála.
"Ty se bojíš, že by ses s ní zase vyspal, co?" rýpla ho do bříška vidličkou, kterou zrovna ochutnávala rajče z misky. Max se taky zachichotal, ale moc vtipné mu to nepřišlo.
"Já jí zavolám."
"Dobře, bezva." řekla spokojeně.
"Ale na veřeči ji nepozvu." zavrtěl hlavou. Lily se jen hlasitě zasmála a nemohla z toho, jak je Max tvrdohlavý. Na druhou stranu dneska měla úžasnou náladu, protože se blížil víkend a ona se neuvěřitelně těšila, až bude Nikki pomáhat s výběrem šatů a až se oficálně prodá jako tvář nové kolekce...

Don't Close Your Eyes | 12. kapitola | Bolest jako taková

6. července 2012 v 11:36 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Bylo okolo třetí hodiny odpoledne, když se Nikki konečně vrátila domů. Do vily vkročila s pocitem, že Dereck nebude doma, ale jakmile viděla, že se vyvaluje na zahradě na lehátku, nejradši by se otočila a odešla pryč.
"Ahoj kotě." pozdravil ji a rychle típl cigaretu, aby ho nepřistihla.
"V pohodě Derecku, viděla jsem tě kouřit." řekla naštvaným tónem a založila si ruce na prsou.
"Ale no tak, to byla jenom maličká, už jsem stejně neměl chuť, když jsem viděl, že přicházíš, dostal jsem spíš chuť na svou kočičku. Na tvou kočičku." pošeptal a vstal z lehátka, aby ji mohl políbit. Jen se pousmála, ale vůbec to nebylo upřímné.
"Dobrý Derecku." odtáhla se s úsměvem. "Ani se mě nezeptáš, jak bylo na tom pohovoru?" maličko se zamračila.
"Jak bylo na pohovoru?" protočil oči.
"Moc dobře, díky za optání. Zeptáš se, jak to dopadlo?" stále se usmívala.
"No jasně. Jak to dopadlo?"
"Budu tváří jejich nové kolekce!" zapištěla a povyskočila si radostí. Dereck si ji změřil pohledem a povytáhl jeden koutek nahoru. Tentokrát to byl on, kdo si založil ruce na prsou a s přimhouřenýma očima ji sledoval.
"To je vážně super a co to znamená pro nás?" zeptal se zaraženě.
"No, zlato. Příští víkend odjíždím. Budu tam zkoušet oblečení a fotit nějaké propagační fotky." vysvětlila a otočila se, aby mohla odejít do domu.
"Počkej." doběhl ji a chytl ji silně za rameno. "Jedeš sama?"
"Jedu se svou stylistkou, proč?"
"Napadlo mě, že bych jel s tebou." řekl nadšeně a hluboko se jí díval do očí. Nikki cítila, jakoby ji najednou polilo něco studeného a zároveň něco, co se jí snažilo dostat k zemi.
"Derecku, já tam vůbec nebudu mít na tebe čas a nerada bych..." snažila se rychle zapovídat jeho nabídku, ale on se jen spokojeně usmíval.
"To je v pohodě, určitě bych rád pomohl." mrkl na ni a nahodil obličej, aby Nikki poznala, že je neodbytný. Jen se zamračila a vytrhla se z jeho bolestivého sevření, které nedávala znát.
"Jdu do sprchy." řekla pomalu.
"Dobře, umyju ti tělo."
"Ne!" vykřikla podrážděně. "Chci jít sama, Derecku. Chci se v klidu osprchovat, mám toho akorát tak dost za celý den sakra!"
"To já moc dobře vím lásko. Uklidním tvé tělíčko." řekl tiše a znovu se na ní díval tak, že odmítnutí by ji stálo dost. Nikki jen přimhouřila oči a nechala se od Derecka zvednout. Odnášel si ji směrem do sprchy. Snažila se neplakat a potlačit bolest, která ji píchala u srdce.

Max přišel do baru pozdravit svého kamaráda Olivera. V poslední době ho dost zanedbával a tak ho napadlo zajít tam. Chvíli si přál, aby tam Ashley potkal a nějak se dali do konverzace, protože ji nechtěl volat a trapně se omlouvat za to, co se mezi nimi stalo. Chtěl už mít tohle všechno za sebou. Oliver zrovna vedl konverzaci s jednou vysokou blondýnkou, která si ale po chvíli vzala sklenici a odešla ke své skupince, se kterou tam byla. Oliver se usmál a nespouštěl z Maxe oči.
"Ty vole, ty jeden vole... ty se neozveš jak je rok dlouhej. Tak doufám, že máš pro mě nějaké žhavé novinky. Co Ashley? Už jsi ji zpracoval?" zeptal se a nahnul se přes bar, aby Maxe přes hlasitou hudbu dobře slyšel. Max se pousmál a palcem si otřel oči. "Počkej, ne! Kdy? Cítím, že to bylo nedávno. Bylo to včera?"
"Ty kámo, ty máš fakt čuch." zasmál se Max.
"Jasně, táhne z tebe dokonalý sex!" zavřískal a pak Maxe bouchnul do ramene. "Sakra, skočili jste na to docela rychle. Chodíte spolu?"
"Vůbec." zavrtěl Max hlavou. "Teda... Ashley si to asi myslí, ale já to bral nezávazně." Oliver vyprskl smíchy a znovu Maxe bouchl do ramene, až se s ním zaklátila barová stolička.
"Počkej, tys ji ojel a pak jí poslal do prdele?"
"Tak nějak.." zakřenil se. "Nejhorší je, že ona se teď určitě trápí. Udělal jsem chybu, byla to chyba."
"Jo, ale to nesmíš tak brát, Maxi. Holky se prostě trápí pořád, chápeš. Jim nestačí jenom dobrý sex. Oni potřebujou lásku, polibky, osahávání a růžně. Jo, kup jí růže. Když jí koupíš růže, tak to bude brát jako omluvu. Pak vychladne a za pár dní si můžete užít znovu."
"Ani náhodou." zavrtěl hlavou.
"Nebyla dost dobrá?" Zakřenil se. "Tak taky to nebyla moje nejlepší, to je pravda. Nejhorší je spíš to, že Ashley je holka, která dvoření chlapů bere jako zamilovanost, chápeš. Myslí si, že ses do ní zabouchl, to je ono. Myslela si to i u mě, vím o čem mluvím, jo sakra."
"Jsem další člověk, co jí ublížil." řekl sklesle Max a nalil do sebe sklenici whiskey, která se tak válela volně na stole.
"Tahle to nesmíš brát. Holky jsou vystrašená kuřátka," řekl Oliver a Max se pousmál, protože mu to přirovnání přišlo ulítlé. "Jen doufám, že sis před Ashley neuzavřel city jenom kvůli tomu, že pořád myslíš na Lily." Max se jen podíval před sebe, ale neodpověděl ani slovo. Věděl moc dobře, že je to asi ten jeho největší problém, proč si nemůže najít vztah a zamilovat se. On už zamilovaný je.
"Kámo, když už jsi tady a dotyčný taky, chtěl jsem se zeptat, jestli ještě stále chceš zpívat a hrát? Měl bych pro tebe takový skvělý tip na jednoho člověka, co by ti mohl v tom hodně pomoct."
"Jasně, zájem mám pořád, o co jde?" zeptal se Max nadšeně.
"Vidíš tamhletoho člověka s černými vlasy? Ten stůl úplně v rohu." Max přikývl. "Jmenuje se Dereck. Má dost dobré kontakty ve špičkových manažerech. Možná by ti mohl něco dohodit."
"To je moc milé Olivere, ale nebudu ho otravovat. Zvykl jsem si, že můj sen bude nadále snem."
"Ale nemusí být." mrkl na něho Oliver a Max se otočil tak, aby na Derecka viděl. Vypadal docela elegantně, ale divné bylo, že už do sebe za celou dobu, co tam seděl, lil asi pátou whiskey.

Don't Close Your Eyes | 11. kapitola | Výčitky

2. července 2012 v 23:09 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Bylo kolem půl osmé ráno, když se Max vzbudil. Vedle něho ležela nahá Ashley, pouze z poloviny přikryta dekou. Trochu se zamračil a odkryl se, přičemž zjistil, že je také nahý. Položil si dlaně na obličej, pomalu vstal, natáhl si černé boxerky, které se volně válely na zemi a šel do kuchyně. Oběma rukama se opřel o kuchyňskou linku a opláchl si obličej studenou vodou. Do dlaně si nechal natéct trochu vody a srkl ji do sebe. Stále se díval před sebe a nemohl uvěřit, co se v noci stalo. Otočil se a podíval se na stůl, kde byly ještě dvě sklenky špinavé od červeného vína. Najednou ucítil, jak šíleně ho bolí hlava.
Vrátil se do pokoje a posadil se na okraj postele. Ashley stále spala. Ležela na boku a tiskl k sobě deku. Na tváři měla mírný úsměv. Lehce se nad ni naklonil a pohnul dekou, aby se probudila. Ashley se jen zavrtěla a se slabým zavrčením se přetočila na záda.
"Ashley." trochu s ní zatřepal. "No tak Ashley, slyšíš?" znovu s ní třepal, až pomalu otevřela oči.
"Mm.. něco se mi zdálo." řekla s úsměvem a natáhla ruce, aby si ho mohla za krk přitáhnout.
"Nech mě.." přivřel oči a odstrčil ji od sebe. Ashley více otevřela oči a pomalu se v posteli posadila. Max už zase seděl na okraji a hlavu měl v dlaních.
"Stalo se něco?" zeptala se a pošoupla se tak, aby si mohla bradu položit na jeho rameno.
"Stalo," přikývl. "Vyspali jsme se spolu." Ashley se maličko pousmála a políbila ho na rameni.
"No to já vím. Ale já myslela teď, jestli se něco stalo. Proč jsi skleslý?" zarazila se najednou.
"Protože mě to sere Ashley, strašně mě to sere." postavil se prudce a Ashley zůstala na posteli sedět sama.
"Počkej já... asi teďko nevím..."
"Měla bys odejít." řekl už klidněji a díval se do země. "Za chvíli přide Lily, nechci, aby tě tu takhle našla, jasný?"
"Ráda bych ji poznala." šeptla tiše.
"Nechci, abys ji poznala!" odmítnul, ale pak se omluvně podíval. "Teď ne. Ashley, byl bych fakt rád, kdyby ses oblékla a šla odsud pryč. Skočím si do sprchy, takže bych byl fakt šťastnej, kdybys během toho, co já budu ve sprše za sebou zavřela hlavní dveře." řekl mírně, ale na jeho hlase bylo znát, že to myslí vážně. Ashley se kousla do rtu a pokrčila si nohy pod bradu. Max už nic neříkal. Vzal si čistý ručník, který měl přehozený přes židli a odešel do koupelny. Ashley chvíli koukala před sebe se slzami v očích. Nechápala, co se stalo. Pak vstala z postele, oblékla se a odešla...

Po sprše seděl Max v obýváku a přepínal kanály na televizi. Bylo okolo jednácté odpoledne. Uslyšel klíče v zámku, což ho nepostavilo na nohy jako obvykle. Stále seděl a znudeně přepínal všechny televizní stanice.
"Ahoj zlato!" rozlehlo se bytem. Max se v duchu jen pousmál, ale na pozdrav odpověděl tehdy, když Lily dorazila za ním do obýváku. "Tak jak ses měl?"
"Ale jo, dobrý." polkl na sucho. "Jak ses měla ty? Určitě to bylo záživnější."
"To bylo!" tleskla si a pousmála se. "Představ si, že jsme s Nikki fakt bodovaly! Víš co se stalo?"
"To fakt nevím." zakřenil se.
"Nikki bude tváří nové kolekce v moravské módní firmě! A já ji budu oblékat!"
"Super." řekl Max, ale s Lily nadšení vůbec nesdílel.
"Něco se stalo." řekla téměř jistě.
"Vůbec ne, jsem trochu unavený." Lily se nadechla a s nadšením vykřikla. "Tys tu měl ženskou!" Max se na ni bleskově podíval, ale neřekl ani slovo. "Tu tvou novou? Tu z toho baru?"
"Ashley." odpověděl Max.
"Takže spolu chodíte? To je úžasný! Viděla jsem v kuchyni ve dřezu skleničky, myslela jsem si to!" výskala nadšeně. Max se jenom zakřenil. "Takže romantický večer ve dvou? Večeře, vana? Milovali jste se?" Max se na ni znovu podíval a pak sklopil oči. "Takže jo!" zasmála se.
"Bylo to brzy." zavrtěl hlavou.
"Co bylo brzy?"
"Sex." odpověděl Max a odvrátil hlavu. "Prostě toho lituju, to je celý. V ten večer jsem po ní toužil, chápeš. Ale jakmile jsem se ráno probudil, všechno na mě spadlo. Já si už nechci užívat." postavil se ze sedačky a přecházel po pokoji. "Myslel jsem si, že k ní fakt něco cítím. Že k ní cítím lásku. Ale bože, tohle byl jen kamarádský sex, vůbec se z něho necítím dobře." Lily se mračila a sledovala, jak nervózně chodí po mísnosti.
"Maxi, no tak, to bude zase dobrý, pojď sem," řekla tiše, vstala z pohovky a šla k Maxovi, aby ho mohla obejmout. Byla hrozně šťastná, že si ty dva říkají všechno. Nejvíc šťastná. "A jak to brala ona?" zeptala se, když spolu stáli v objetí.
"Bojím se, že to brala vážně..." maličko se odtáhl tak, aby viděl Lily do očí.
"A mluvili jste o tom?"
"Vůbec. Ráno jsem jí řekl, aby odešla. Neměl jsem vůbec náladu se s ní o tom bavit, chápeš." řekl opatrně a založil si ruce na prsou.
"Měl bys jí zavolat. Měli byste si promluvit." Max jen pokýval hlavou.
"Asi bych si to ale měl nechat rozležet v hlavě."
"Moc dlouho ji nenech čekat. Určitě je to skvělá holka a nezaslouží si trápení. A ty jsi úžasnej kluk. Myslím si, že vztah potřebuješ." sjela ho pohledem.
"Vztah jo, ale kamarádský sex mi nic neříká. Nechám si to rozležet v hlavě a pak Ashley zavolám." Lily s úsměvem přikývla a byla ráda, že se Max takhle rozhodl. Vždycky obdivovala, jaký to je úžasný kluk a milovala jeho povahu. Vždycky uměl pomoct a nedovolil, aby se nějaká holka kvůli němu, ani kvůli nikomu jinému trápila...