Srpen 2012

Don't Close Your Eyes | 32. kapitola | Jsem těhotná

28. srpna 2012 v 17:05 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Max šel s plnými tašky nákupu domů. Tentokrát nakupoval pro tři osoby, tak se trochu rozjel s výběrem. Na každém rohu musel odpočívat, protože tašky byly opravdu plné. Zrovna procházel parkem, odložil si tašky na lavičku a odpočíval, když pohledem zahlédl dvě osoby. V jedné z nich poznal Roberta, druhou ještě jakž takž rozeznával. Rychle se ohlížel okolo a přemýšlel, kam si se schoval, aby se s ním nemusel setkat, ale než se vzpamatoval, Robert byl u něho.
"Nazdar kámo, tebe jsem dlouho neviděl. Ale víš co, mám teď dost málo času. Divadlo, přítelkyně…" řekl Robert a za pas si k sobě přitáhl dívku s hnědými vlasy. Max se na ni podíval, konečně zblízka a poznal, že je to Ashley.
"Ále…" řekl s úsměvem a vyměnil si s Robertem pohled.
"Taky jsem si říkal," přikývl, "ale láska dělá divy a těžko se jí odolává." oznámil v klidu a chtěl si zapálit cigaretu, kterou mu Ashley vyrazila z ruky. "Promiň lásko, přestanu." usmál se. Max přešlápl na místě, ale taky se pousmál.
"Nevím, jestli mám něco říct." zaváhal a podíval se na Ashley.
"Už ví, jaký jsem býval." přikývl Robert. "Ale už nechci jinou. Ashley je skvělá a záleží mi na tom, aby měla skvělého partnera jako jsem já." řekl Robert hrdě a Ashley si s povzdechem položila hlavu na jeho rameno. Max se na oba usmál a byl rád, že je vidí takhle spolu.
"Přeju vám hodně štěstí." odpověděl, zvedl tašky a pokračoval v cestě domů za děvčaty.

"Nechápu, proč se takhle chováš Nikki. Řekni mi jediný důvod. Ráda bych tě rozesmála a jsi jen protivná," oporovala Lily, protože s Nikki dneska nebyla absolutní řeč. Ležela na pohovce a dívala se před sebe, málokdy zamrkala.
"Hele taky míváš taková období, Lily..." protočila oči a Lily si povzdechla.
"To je kvůli Dereckovi?"
"Ale ne!" řekla ostře a posadila se.
"Takže jo." řekla Lily téměř jistě. Nikki si povzdechla a znovu se opřela o sedačku. Zavřela oči a přála si, aby až je otevře, bylo všechno jen sen.
"Prostě jsem to nedostala." řekla tiše Nikki a doufala, že ji Lily slyšela natolik, aby to nemusela opakovat.
"Cože?" zeptala se očekávaně Lily a vykulila oči. Nikki si položila ruku na čelo a snažila se zůstat v klidu. "Počkej, jako že…"
"Jsem těhotná." přikývla Nikki a už cítila, jak se jí slzy hrnou do očí, protože se bála, že tímhle Lily okamžitě ztratí. Bylo poznat, že Lily nemá absolutně slov. Nikki se posadila a pohladila Lily po vlasech. "Ale já půjdu na potrat, rozhodla jsem se tak."
"Ale co to povídáš." řekla rychle Lily, přesto byla stále v šoku. "To nemůžeš, to ne." zavrtěla hlavou.
"Tak co mám dělat. Zjistili mi to včera, když jsem byla na gynekologii. Pořád by ještě šlo tomu zabránit, takže..."
"To nejde. Nemůžeš zabít život." nesouhlasila Lily.
"Ale co mám dělat? Nemůžu v sobě nosit dítě, které je toho parchanta. Navíc není z lásky a… já jsem dítě nikdy nechtěla, chápeš." Lily sklopila oči a dívala se do země. "Navíc tě nechci ztratit, zvlášť po tom, co ses mi svěřila v noci před dvouma dnama." pousmála se při té vzpomínce, kdy se s Lily poprvé doopravdy milovala.
"Ale já nechci, abys toho tvorečka zabila. Je to pro mě těžké a možná mám urychlené reakce, ale chtěla bych, aby sis to miminko nechala a já ti s tím pomůžu. Budeme se o něho starat." Nikki se maličko zarazila, protože takovou reakci rozhodně nečekala.
"Tímhle si nemůžeš být jistá." zavrtěla Nikki hlavou.
"Jsem, naprosto. Chci, aby sis ho nechala. Porodila nový život a spolu ho vychováme. Musíme ho hlavně zbavit všech dědičných genů, které by měl zdědit po Dereckovi." řekla Lily a pokusila se o menší úsměv, i když jí do něho vůbec nebylo.
"Nevím, co říct…" řekla Nikki a objala svou přítelkyni.
"Nenechám tě přece v tom. Ty za to nemůžeš, Dereck byl prase." řekla Lily jistě a přitiskla si k sobě Nikki ještě víc.

Nikki se zrovna sprchovala a Lily seděla zamyšleně v kuchyni a míchala si ovocný čaj, který kuchyň krásně provoněl. Max zrovna odnášel misku, ve které měl salát a položil ji do dřezu.
"Copak se děje? Jsi zamlklá." řekl Max a starostlivě se podíval.
"Ale to nic Maxi."
"Vážně? Myslel bych si, že se něco stalo s Nikki, ale nevšiml jsem si, že byste se hádaly…" posadil se na židli vedle Lily. Odvrátila od něho smutný pohled a dívala se z okna.
"Nikki je těhotná." řekla Lily rychle, aby to neměla tak těžké a Max se zakuckal.
"Počkej, jako..." Lily přikývla.
"S Dereckem, přesně tak."
"Panebože. Co bude dělat? Nejlepší řešení by byl asi potrat, co?" řekl Max jistě a Lily okamžitě kroutila hlavou. Dívala se za něj, jako by ho za tuhle možnost začala nenávidět.
"Potrat jsem jí zakázala. Nechci, aby ten plod zabila jenom kvůli tomu, že je toho hajzla. Navíc ona za to nemůže, nemám jí co vyčítat. Ale tomu kreténovi bych nejradši uřízla varlata." Max se pousmál, jako každý chlap, když se řekne slovo, které souvisí s jejich přirozením. Lily protočila oči, protože na nic takového neměla vůbec náladu.
"Takže se o to chceš starat s ní, nebo?" chtěl se ujistit, že se nerozešly.
"Samozřejmě! Přece jí v tom nenechám. Na to ji moc miluju a uvědomuju si, že za to nemůže. Jen mě trápí to, že s ním zase spala, přitom mi říkala… vlastně když jsem se ptala, neřekla nic." povzdechla si.
"Asi to pro ní není nic příjemného bavit se o tom." řekl Max, Lily přikývla. "Je hezké, že jsi tak silná osoba a dokážeš to takhle přijmout."
"Všechno v životě se zkrátka musí přijmout, pokud s člověkem, kterého miluješ, chceš doopravdy být." řekla Lily rozhodně. Max přikývl, postavil se a objal svou nejlepší přítelkyni, která pro něho znamenala úplně všechno. Miloval ji za to, jaká byla, a jak se dokáže ke všem věcem, i přes své špatné zážitky z puberty, stavět…

Don't Close Your Eyes | 31. kapitola | Soud

24. srpna 2012 v 19:06 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Lily vařila v kuchyni svíčkovou omáčku, zatímco Max se snažil přes internet kontaktovat nějaké manažery a asistenty, kteří se v hudbě pohybovali. Pochyboval o tom, že by mu Dereck přišel vrátit jeho zbytečně vyhozené peníze, protože dobře věděl, že je už dávno někde prochlastal a rozšifroval. Pomalu mu do sebe začínaly věci zapadat.
Zrovna když zaklapl notebook, někdo zazvonil. Max prošel okolo kuchyně a všiml si, jak tam Lily poskakuje.
"Dojdu tam!" zavolal na ni s úsměvem a šel otevřít. Ve dveřím stála Nikki. Měla červenou tvář, zraněný koutek rtů a celá se klepala. Max se při pohledu na ni vyděsil, nic neříkal, ale zůstal stát jako přimražený.
"Ahoj." pozdravila tiše, že ji skoro neslyšel. Max párkrát zamrkal, aby se vzpamatoval. "Je tam Lily?" zeptala se opatrně a bála se, aby ji ode dveří nevyhodil. Moc dobře věděla, že ji Max nemá v lásce.
"Nikki?" ozvalo se Maxovi za ramenem. Natočil mírně hlavu, aby na Lily viděl a pootevřel dveře víc. Nikki se rozběhla, jak ji jen tělo poslouchalo a skončila Lily v náruči. Pevně ji objímala, líbala ji na rty a plakala jí do ramene.
"Panebože, co se ti stalo?" starostlivě se ptala Lily a cítila, jak se i jí koulí slzy z očí. "Pojď, pojď si sednou." pohladila ji Lily ve vlasech, vzala za ruku a vedla ji do kuchyně. Kde se vedle sebe posadily. Max mezitím přišel taky do kuchyně a opřel se o linku. Sledoval je a mhouřil oči. Moc dobře věděl, co se stalo. Rychle napustil do skleničky trochu vody a postavil do před Nikki, aby se mohla napít.
"Děkuju," zamrkala párkrát a Max kývnul.
"Tak co se stalo? Dereck tě zase zmlátil?" zeptala se Lily a něžně se dotkla její tváře. Nikki sykla, jak jí zraněné místo zapálilo a přikývla.
"Já jsem se s ním rozešla Lily." oznámila a podívala se na Maxovu reakci, který zvedl jedno obočí. "Už mě to vážně nebaví. Zase je v průseru, zase chtěl peníze. Který ani není schopný vrátit, protože všechny své vydělané prochlastá. Navíc už ho nemiluju." řekla a cítila, jak z ní najednou začíná vše opadávat.
"Ty peníze musel chtít nejspíš pro mě." řekl Max a přešel blíž, aby viděl Nikki do obličeje.
"O tom se nezmiňoval." zakroutila hlavou.
"Zaplatil jsem mu snad všechno, co jsem měl. Čekal jsem, že budu mít bezva kontakty, nahrávky. Slíbil mi, že mi s tím pomůže. A co udělal? Sehnal mi starý barák s ošuntělou technikou. Peníze už neuvidím…" oddechl si a Nikki se na něho lítostivě podívala.
"Tak za tyhle prachy byla ta jeho nová motorka." povzdechla si a Max zatnul zuby a v duchu zanadával.
"Nikki, já si myslím, že bys měla dát Derecka k soudu." řekla Lily tiše a Max jen přikývl. Nikki se na oba váhavě podívala. "Hele, takhle ti bude pořád za zády, půjde po tobě. Nechci, aby ti už ubližoval a za tohle by šel do vazby. I kdybychom k tomu přidali to zneužití Maxových peněz." Max souhlasně přikývl.
"Já nevím…" řekla Nikki zoufale.
"Poslyš Nikki. Chci, aby jsi konečně měla od něho klid. Ubližoval ti." Max sjel Nikki pohledem a párkrát zamrkal. Trochu ho mrzelo, jak se k Nikki choval, protože věděl, že Lily doopravdy nejspíš miluje.
"Asi máš pravdu," odpověděla Nikki a maličko se pousmála. Měla jistotu, že soud dopadne dobře a ona bude konečně svobodná …

U soudu proběhlo vše jak se očekávalo. Derecka odsoudili do vazby na dva roky, peníze z něho pro Maxe zpátky nevytáhli. Ten nakonec mávnul rukou a byl rád, že to dopadlo dobře a že je Nikki v pořádku, tím pádem je jeho nejlepší kamarádka Lily po těch všech zážitcích šťastná. Doufal, že to takhle bude už napořád. Soudní síň opouštěl spolu s děvčaty s úsměvem.
Nikki na pár dní zůstávala u Lily a Maxe. Chtěla se překousat všemi špatnými zážitky, které měla s Dereckem. Domluvily se, že do konce týdne zůstanou u Maxe a pak se spolu přestěhujou do Nikkiiny vilky s bazénem.

Bylo okolo jedenácté večer. Děvčata ležely na posteli a povídaly si. S Lily se cítila Nikki úžasně. Byla hrozně šťastná. Nechybělo ji nic.
"Jsem ráda, že to takhle dopadlo," řekla Lily tiše a šimrala Nikki po ramenou.
"Já taky, moc," usmála se Nikki a cítila, jak ji zašimralo v bříšku. Ještě víc roztáhla rty do úsměvu, protože ji doteky od Lily hrozně šimraly. "Asi bys ale o mě měla vědět jednu věc." řekla po chvilce. Lily se jí přestala dotýkat a podívala se jí do očí.
"Nechci, aby sis myslela, že když se bavím s nějakým chlapem, tak flirtuju." Lily se usmála.
"To bych si nikdy nemyslela." odpověděla rozhodně.
"To neříkej. Max si to myslel. Viděl mě v baru s Oliverem a myslel si, že flirtujeme. Mně jsou chlapi jedno. Navždy mi budou jedno. Ty pro mě znamenáš všechno Lily. Nechci ti nikdy ubližovat."
"Chci, abys ty o mně taky věděla jednu věc," řekla tentokrát Lily a Nikki se pousmála. "Jsem šíleně žárlivá." oznámila a obě se hlasitě zasmály.
"Jak moc?" zeptala se Nikki a přiblížila se svým obličejem k Lily.
"Hrozně moc." zašeptala a přiblížila se taky.
"Ukaž mi, jak moc jsi žárlivá holka." řekla s úsměvem Nikki a něžně svou přítelkyni políbila. Lily se usmála při polibku, odtáhla se a pohladila ji po hrudníku.
"Tak moc, že bych chtěla, abys byla moje první. Právě teď. A myslím… úplně první. Nikki, lásko, chci se s tebou milovat…" Nikki se na ni tázavě podívala, ale pak se pousmála.
"To je důkaz toho, jak jsi žárlivá?"
"Chci, aby sis mě označila." zasmála se Lily, šáhla do šuplíku a vytáhla vibrátor. "Půjde to?" Nikki se hlasitě zasmála, políbila Lily na krk a přetočila si ji pod sebe …

The Secret | 2. kapitola | ZOO

20. srpna 2012 v 19:44 | XoXo Graphic |  The Secret
Název kapitoly: ZOO
Kapitola: Druhá
Autor: XoXo Graphic

Don't Close Your Eyes | 30. kapitola | Oklamání, bolest a pláč

19. srpna 2012 v 20:30 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Max procházel ulicí, kterou moc lidí neobydlovalo. Spíše to byly ty nižší vrstvy, které neměli dostatek financí. Maličko se zamračil a podíval se na papírek, který držel v ruce. Všiml si, že u jednoho rozpadlého domu na zahradě někdo něco okopává, proto se opřel o plot a zkusil oslovit vousatého dělníka.
"Dobrý den, prosím vás…" Dělník se na něho otočil, otřel si dlaně do svých ušouraných kalhot a přešel k plotu, aby na Maxe dobře viděl a nemusel mhouřit oči, "opravdu se omlouvám, že vyrušuju, ale jen bych potřeboval poradit, jestli jsem tady správně." řekl Max a ukázal dělníkovi malinký lísteček, na kterém měl naškrábanou adresu údajně blízkého nahrávacího studia. Dělník si odfrněl, podíval se na lísteček a pak si odkašlal.
"Na konci ulice," ukázal prstem. Max se podíval, jak dlouhá je ještě silnice a pokýval s poděkováním hlavou. Cítil, jak do něj dělník bodá svůj překvapený pohled.
Došel na konec a uviděl starší, napolo zřícený barák. Ještě jednou se podíval na papírek a na ceduli s nápisem zdejší ulice a jen si pro sebe pokrčil rameny. Vstoupil do budovy a uviděl Derecka, který na něj čekal na rozvrzaných schodech.
"No to je dost, že jdeš. Nemám na tebe celé odpoledne, ještě musím doma vyřešit pár neshod s přítelkyní."
"Jasně," kývl Max, "já to nemohl najít." řekl popravdě a podíval se na plesnivé stropy.
"Není to nic moc, já vím…" řekl Dereck ostře. "Ale pro začátek dobrý, ne?" otázal se a Max se jen váhavě podrbal ve vlasech. "Asi to teď bude špatná otázka," načnul Max a Dereck zvedl jedno obočí, "ale tohle stálo všechny ty peníze, co jsem ti dal?"
"Vždyť jsi to ještě neviděl nahoře, Maxi." zasmál se Dereck a položil mu ruku na rameno, aby se uklidnil. Maxovi se to celé nezdálo, ale nakonec se teda rozhodl, že to tam obhlédne.
Nevypadalo to o nic lépe. Všude byly pavučiny, smrdělo to tam. Vypadalo to, jako by to snad Dereck vzal zadarmo. Bylo tam i pár technických věcí k nahrávání, ale nevypadaly, že jsou v nejlepším stavu.
"No…" řekl Max celkem zklamaně.
"No hele neber to" usmál se Dereck.
"Tohle neberu," osopil se Max a snažil se být v klidu. "Promiň, ale myslím si, že ta finanční částka byla na mnohem víc, než na pavučiny a plesnivý smrad."
"Neblázni!" strčil do něho Dereck. "To se tu uklidí a je to špičkové! A můžeš to nahrát klidně tři.. čtyři písničky!"
"A k čemu mi je nahrát tři.. čtyři písničky, když to nebude v ceně, kterou jsem ti zaplatil a nebude to kvalitní?" zeptal se Max a zakroutil hlavou. "Chci zpátky ty peníze, nechci točit tady." nesouhlasil Max.
"Neblbni, jsi rocker, ne?" strčil do něho a Max rychle jeho ruku oddělal.
"I rocker si za slušnou cenu zaslouží slušnou spolupráci! Chci ty peníze." trval si na svém.
"Ježiš," protočil Dereck oči, "tak já ti seženu jiné studio…"
"Od tebe už nechci nic!" odporoval stále Max. "Ty peníze…"
"Ale já je nemám."
"Tak mi je doneseš zítra ke mně domů. A jestli tam nebudou, budu to řešit jinak Derecku, takhle to nechci!" zavrtěl hlavou. Dereck se snažil ještě něco mumlat, ale Max už odcházel a ani se neotáčel. Chtěl být už z téhle nechutné ulice pryč…

Dereck doma nervózně přecházel po bytě a měl příšernou nálau. Netušil, kde vezme zpátky finance pro Maxe, aby mu je mohl vrátit tak, jak mu patří. Neměl je nazpátek, protože je dávno profrčel za novou motorku a celkové vybení, plus zbytek prochlastal jak se patřilo. Vůbec ho nenapadlo, že by měl ten takový problém a že by se nenechal oblbnout. On nakonec nebude tak blbý …pomyslel si.
Nikki si četla na pohovce uprostřed místnosti a Derecka naprosto ignorovala. Neměla vůbec náladu se s ním bavit, ale všímala si, že je takový nesvůj. Měla chuť se optat, ale čekala, že přijde za chvíli stejně sám. Ostatně jako vždycky.
Dereck se mezi dveřma zastavil, polechtal se na bradě a přimhouřil oči. Nikki se na něho bleskově koukla, ale zase sklopila oči do své knihy.
"Kočko," řekl tiše Dereck a posadil se k Nikki vedle. Ta se na něho podívala, ale neříkala nic, "já mám takovou prosbu." řekl a pohladil ji po noze. Ucukla a naštvaně mlaskla.
"Derecku, mě už ty tvoje problémy nebaví."
"Ale já jsem v průseru." sklopil oči a Nikki se na něho rychle podívala. Nahodila tázavý pohled. "Potřebuju peníze."
"Derecku, ne." odložila knížku a poposedla si, aby u něho nemusela sedět tak blízko. "Já ti nemůžu pořád půjčovat peníze jen tak o větru, pochop. Ty mi to nikdy nebudeš schopný vrátit, což by pro mě jako modelku problém nebyl. Ale já taky potřebuju svoje věci a nemůžu ti je pořád dávat. Navíc už v tobě nemám žádnou důvěru." nesouhlasila a zkrabatila čelo.
"Lásko, je to naposledy, opravdu naposledy…" Nikki si povzdechla.
"Kolik potřebuješ?"
"Celkem dost," zakřenil se a napsal na malý papírek cifru, protože mu to bylo byť i jen naoko trapné. Nikki se z toho zatočila hlava a podívala se rychle do země, aby si při nejhorším mohla dát hlavu mezi kolena.
"Už jsem říkala, že mě tvoje problémy nebaví. To je nějaká pokuta?" zeptala se a pořád viděla, jak se kolem ní svět otáčí jako kolotoč.
"Spíš jsem si půjčil od jednoho kamaráda, abych měl na novou motorku, kterou jsem viděl… je fakt super, jezdí skoro sama," uculil se zákeřně při té představě, co mu stojí v garáži. Nikki se zamračila. "No a teď ty prachy musim vrátit, že jo. Bohužel na to naléhá do zítra." přimhouřil oči a čekal Nikkiinu reakci.
"Derecku, tvoje průsery, tvoje problémy nehodlám už řešit. Je mi z tebe nanic. Nebudu půjčovat peníze někomu, kdo je projede takhle do větru. Navíc už tě nemiluju a chci se rozejít. Takže nechci půjčovat peníze… pardon, dávat peníze cizímu člověku, ze kterého je mi špatně!" vyjela Nikki a vstala z gauče. Dereck na ní zíral. Doléhalo to na něj jako kupa odpadků. Teď neměl nic… Naštvaně se zvedl, chytl Nikki za paži a vrazil ji jednu přes tvář, aby Nikki upadla a okamžitě se rozplakala.
"Se mnou si nehraj kočko! A nepoužívej slova, která jsou takhle ostrá jako je rozchod, je ti to jasný?!" Nikki si držela tvář, vzlykala a dívala se na něj.
"Je mi jedno, jak jsou ostrá, myslím je vážně!" zakřičela po něm. Dereck do ní nelítostně dvakrát kopl a plivl na ni. Momentálně se nehodlal ničím zahazovat. Vzal si koženou bundu a odešel do hospody. Nikki zůstala na zemi a jen vzlykala. Bolelo ji celé tělo…

Don't Close Your Eyes

19. srpna 2012 v 19:00 | XoXo Graphic
>> DOKONČENÁ


==============
1. kapitola | Nic není jak se zdá
2. kapitola | Náhodné setkání
3. kapitola | Nová známost
4. kapitola | Báječná večeře
5. kapitola | Zasloužíš si štěstí
6. kapitola | Něco není v pořádku
7. kapitola | Odpolední volno
8. kapitola | Tohle je mé království
9. kapitola | Kosmetický salón
10. kapitola | Touha
11. kapitola | Výčitky
12. kapitola | Bolest jako taková
13. kapitola | Šance pokročit
14. kapitola | Zoufalost
15. kapitola | Balíme a vyrážíme
16. kapitola | Velká společnost
17. kapitola | Opilá
18. kapitola | Propojení
19. kapitola | Milování
20. kapitola | Prohra nebo výhra
21. kapitola | Jsi NIKDO
22. kapitola | Vzrušení
23. kapitola | Zvláštní tušení
24. kapitola | Návrat
25. kapitola | Udělám to brzy
26. kapitola | Důvěra
27. kapitola | Svůdnost
28. kapitola | Nejistota
29. kapitola | Přátelství či láska?
30. kapitola | Oklamání, bolest a pláč
32. kapitola | Jsem těhotná
33. kapitola | Don't Close Your Eyes

KONEC

Don't Close Your Eyes | 29. kapitola | Přátelství či láska?

17. srpna 2012 v 23:30 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Lily seděla na silném parapetu okna. Na sobě měla jen bílý župánek a dívala se ven. Venku bylo momentálně špatné počasí, jako by se vše ve vteřině otočila a všude vládla temnota a samota. Ulice se vyklidily, všichni lidé se utíkali schovat před deštěm. Lily v rukou svírala hrneček s teplým kakaem a opřela si čelo o sklo okna. Plakala. Vůbec si nedokázala představit, co bude dál. S Nikki se pohádala, ale v žádném případě si nechtěla připustit, že to celé odešlo a že ji už nikdy nepolíbí.
Pomalu otočila hlavu za dveřmi, které vrzly. Stál tam Max a smutně se na Lily díval.
"Udělal jsem ti těstovinový salát. Vím, že ho máš ráda a chtěl jsem ti zpravit náladu," řekl tiše Max, ale neodvážil se zatím udělat jediný krok k Lily. Bál se, aby něco nezkazil. Chtěl, aby mu věřila a snažil se být opatrný.
Lily odvrátila pohled a dál se dívala z okna. Nebyla absolutně přítomná myšlenkami. Max si povzdychl.
"Lily vážně mě to hrozně mrzí, že jste se takhle pohádaly. Ale myslím si…"
"…prosím tě, Maxi," řekla tiše a znovu se na něho přes rameno podívala, "nechci tvoje rady o tom, jak to mám ukončit, že se jinak trápím. Trápení k lásce patří, bez něho by to ono nebylo." Max sklopil hlavu. Moc dobře věděl, že má pravdu, protože se sám trápil obrovskou láskou k Lily. Ale vždy tu byl pro ni.
"Jen jsem ti chtěl říct, že jestli budeš ještě chvíli takhle zamlklá a budeš plakat, tak se zblázním…" Lily se na něho podívala a maličko se pousmála. Byla ráda, že tu má takového úžasného kamaráda, který je v takových situacích jako jediný při ní. Natáhla k němu ruku, čímž mu naznačila, aby k ní šel. Aby chvíli neváhal a už jí tiskl ke svému tělu. Její rozechvělé tělo tlačil k sobě, aby cítila jeho přítomnost. Aby si uvědomila, že tam je.
Lily hřál příjemný pocit. Přivřela oči a nos zabořila do Maxova černého tílka. Vsála jeho vůni a usmívala se. Najednou jí bylo moc dobře. Najednou necítila tu šílenou samotu, jako před chvílí. Max jí vždycky dokázal uklidnit…
Políbil ji do vlasů a vzal její obličej do dlaní.
"Lily, nežij z lásky člověka, který se k tobě takhle chová. Který tě odstrkuje a neumí ti narovinu vyjádřit city. Měla bys mít někoho, kdo tě bude denně zasypávat láskou a bude mu jedno, co si ostatní myslí… bude mu jedno jestli ta láska bude mít dobrý nebo špatný konec, ale bude myslet přítomností a dokáže tě denodenně obdařovat tím nejvzácnějším." řekl Max a hluboce se jí podíval do očí. Lily jakoby ztratila přehled o tom, co momentálně v hloubi srdce prožívá se pousmála. V jejích očích zablikaly jiskřičky a Max věděl, že je ten správný čas, aby jejich rty spojil v polibek. Testovali se velmi opatrně. Nechtěl nic uspěchat a mezi jednotlivými doteky rtů dělal delší pauzy, aby Lily mohla kdykoli přerušit tuto chvilku. Když se ani po pár minutách nesnažila odporovat, Max začal polibek protahovat. Lily si omotala ruce okolo jeho krku. Opatrně ji zvedl do náruče a v pevných pažích ji přenášel do postele, jejich polibek ale nepřerušil ani na maličký okamžik. Položil ji do měkkoučké voňavé postele a položil se na ni. Jeho ruce bloudily po jejích nohách a své rty přesunul na její odhalený krk.
"Maxi, co to děláme…" vydechla Lily, ale neodporovala. Max se na ni pro jistotu podíval, ale když viděl, že si jeho polibky a doteky užívá, pousmál se a dál jí laskal krk. Po chvilce vzájemných polibků si klekl a svlékl si černé tílko. Lily svýma dlaněma zabloudila po jeho vypracovaném pevném bříšku a zkousla si spodní ret. Očima sjela na jeho prsa. Nebyly to prsa, na které se dívala u Nikki. Naprosto jiné rysy, jiná postava. Nebyla to něžná postava ženy, která si ráda užívá doteky na každém místečku. Byl to mohutný vyspělý chlap. Lily vnitřně panikařila. Ani netušila, kde by se ho měla dotknout, aby mu to vyvolalo krásné pocity. Z těchto myšlenek ji vytrhl Max, který ji rozvázal pomalu župánek a své rty přitiskl a její prsa. Prohnula se slastí a pohladila ho v blonďatých vlasech.
"Lily, já tě miluji," zašeptal jí do prsou a vyhoupl se pro krátký polibek. Díval se jí do očí a čekal, jaká bude její reakce. Přimhouřila očí a dlaní mu projela vlasy od čela nahoru. Pousmála se.
"To je hezký, Maxi…" Max se smutně usmál, protože si v tuhle chvíli připadal vážně trapně. Slezl z Lily a položil se vedle ní. Lily si župan rychle zavázala.
"Tak to asi nemá cenu, abychom se milovali…" řekl tiše a díval se do stropu, stejně jako Lily.
"Stejně bych to zabrzdila." Max se na ní pomalu podíval. Natáhl k ní jednu ruku a odstranil jí pramínky vlasů, které jí spadaly do obličeje.
"Jsi vážně lesba," řekl s trochu třepavým hlasem, protože mu to přišlo líto. "Chtěl jsem to zkusit."
"Já vím Maxi. Vážím si všeho, co se snažíš pro mě dělat. A vážím si toho, že mě miluješ a nechci tvoji lásku v žádném případě nikam zastrčit. Nevím, co teď…" Max pokrčil rameny.
"Nechci tě Lily ztratit."
"Já tebe taky ne, nikdy." odpověděla Lily a přitulila se ke svému nejlepšímu kamarádovi…

The Secret | 1. kapitola | Sourozenecká láska

16. srpna 2012 v 20:39 | XoXo Graphic |  The Secret

Název kapitoly: Sourozenecká láska
Kapitola: První
Autor: XoXo Graphic

Don't Close Your Eyes | 28. kapitola | Nejistota

15. srpna 2012 v 20:00 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Ve firmě bylo dnešní den rušno. Lily se snažila alespoň na okamžik Nikki vyhledat, byť jen pohledem, ale vždy se jí ztratila v davu lidí, kteří zde pracovali. Fotky z víkendového focení už byly na světě a každý z pracovníků měl pro Nikki seznam různých nabídek, kde všude by se fotky daly vyvěsit. Lily si jen povzdychla a zoufale se posadila na pohovku. Pohledem sklouzla k hlavním doveřím, do kterých stoupil muž vysoké postavy s černými vlasy, strništěm na bradě a měl na sobě černý oblek. Od pohledu to byl nesympatický chlap, který vypadal jako prase. Když okolo Lily prošel, ucítila cigarety a alkohol. Zkřivila ústa a rozhodla se, že na sebe uporozní, protože v tomhle chaosu by na něj stejně nikdo neměl čas.
"Eh, mohu vám nějak pomoct? Hledáte někoho?" zeptala se tiše Lily. Muž na ní upnul své čokoládové oči a znechuceně ji sjel pohledem.
"Jdu za přítelkyní," odpověděl a dál se v tom rozruchu ohlížel. Lily na sucho polkla.
"Nikki?" zeptala se celkem s jistotou a všimla si, jak ji znovu propálil očima. Rychle přikývl a znovu se ji snažil vyhledat.
"Nikki je teď zaneprázdněná." oznámila mu s klidem v hlase, ale měla pocit, že ji ani neslyšel. Přesto se na ni podíval a zamračil se.
"A vy jste kdo?"
"Jsem Lily, Nikkiina asistentka," snažila se mile usmát a podala mu ruku, kterou nepřijal. Opatrně ji stáhla a znovu spustila podél těla. "Nikki opravdu nemá čas!" zvýšila hlas, aby ji slyšel. Podíval se na ni, ohrnul spodní ret a měl nakročeno do hustého davu, uprostřed kterého stála Nikki. "Tam nemůžete!" slyšel za sebou, ale dělal, že to neslyšel.
Došel k davu, rukou odstrčil několik lidí a chytl Nikki za paži. Lily se bleskově podívala a s otevřenou pusou zírala.
"Au, Derecku já tu pracuju sakra!" napomenula ho a vytrhla svou ruku z jeho sevření.
"Jsem tvůj přítel a ty znovu nezvedáš hovory!" zvýšil na ni hlas. Všichni v hale ztichli, sledovali je a čekali, co se bude dít.
"Derecku, mám denně přes dvě stě hovorů. Jsem z toho už unavená, a nemám pořád mobil u sebe. Jsme spolu dlouho, už bys to mohl pochopit. Běž domů, já tu pracuju." protočila oči.
"Vidím, jak pracuješ!" odplivl si a sjel ji naštvaně pohledem. Lily se už na to nemohla dívat, tak se rozhodla zakročit. Šla přímo k Dereckovi, chytla ho za paži, přesně tak, jak vzal on předtím Nikki a tahala ho z davu pryč.
"Nemáte tu co dělat, okamžitě odsud vypadněte!" zvýšila hlas a lidi si mezi sebou začali něco šeptat. Dereck zatnul zuby i pěsti, aby mu ruka nevylítla a pro něj to slečna stylistka neschytala, narovnal si sako a opustil halu. Lidi stále vyděšení stáli a zírali.
"Chci teď být chvíli sama," oznámila Nikki lidem a vycházela dlouhé točité schody nahoru. Lily sklopila oči a snažila se zadržet slzy.
"Tak se všichni asi zase vrátíme do práce, ne?" řekla jedna ze zástupnic šéfové a všichni šli ke svým stolečkům nebo do svých kanceláří …

Nikki seděla u sebe v šatně. Seděla na zemi, nohy měla pod bradou a v ruce muchlala kapesník. Její oči byly uplakané, pod nima měla rozmazané černé líčení a vzlykala. Lily slabě zaklepala na dveře, ale na žádné vybídnutí nečekala. Vstoupila a uviděla Nikki, jak takhle sedí na zemi. Okamžitě k ní přiskočila a hladila jí po nohách, rukou, vlasech, po tvářích… nechtěla, aby plakala.
"Nikki, lásko," zašeptala a přitiskla si její hlavu na svoje prsa, "tak moc mě to mrzí, tak moc." snažila se udržet, aby nezačala taky brečet. Věděla, že by tím Nikki zrovna nepomohla. "Nelíbí se mi, jak se k tobě Dereck chová," řekla tiše a Nikki se na ni na chviličku podívala, pak si znovu začala kapesníkem otírat oči, "a nedovedu si představit, že to je doma ještě horší, Nikki." pokračovala. "Proč si ho neposlala do prdele? Jen tě ponižuje." Nikki nesouhlasně zavrtěla hlavou a trochu od sebe Lily odstrčila.
"Já se s Dereckem nemůžu jen tak rozejít, ty to nechápeš." zavrtěla hlavou.
"To teda opravdu nechápu!" zvýšila Lily hlas. Nic ji nedokázalo vytočit víc jak chlap, který se takhle k ženě chová. "Sakra, Nikki, co by ti se mnou chybělo?! Jo, nemám krásnou vilu, velkej bazén. Nemám drahé auto a asi bych ti nemohla dávat každý týden peníze…"
"Sakra o to tady nejde!" přerušila ji. "Co si myslíš, že je Dereck? Pitomý ochlasta a kdo ho živí?"
"Nechápu, proč to děláš!" rozhodila Lily ruce.
"Nechci se o tom bavit," odvrátila Nikki hlavu a snažila se dělat, že už nebude vnímat.
"Víš o tom, že mi teď ubližuješ?" zeptala se tiše Lily a do očí se jí nezadržitelně slzy nahrnuly.
"Už jsem ti řekla, že to není jednoduché!" odsekla ji Nikki.
"Není jednoduché poslat takového kreténa do hajzlu? Začít konečně žít tak, jak si zasloužíš? Třeba se mnou…" Nikki se na ni podívala, ale neřekla na to nic. "Jsem teď v nejistotě, jestli tohle celé byla jen hra nebo si vážně takhle blbá." ujelo ji z pusy, až se sama zarazila. Všimla si, jak se Nikki naštvaně zaklepaly rty.
"Nechci, aby mi někdo říkal, jak se mám chovat. A už vůbec ne nějaká stylistka!" vyjela po ni Nikki, zvedla se ze země a začala si balit své věci.
"Nějaká stylistka?" zopakovala tiše Lily. Momentálně se jí srdce rozpadalo na malé střípky. Nikki se po ní ohlédla, ale neřekla ani slovo. "Nemusím tady vůbec být…" pokračovala stále tichým rozplekaným hlasem.
"Nikdo tě tady nedrží, tak vypadni. Vypadni si kam chceš. Za tím tvým prasáckým kamarádem!" rozkřikla se Nikki a bleskově odcházela ke dveřím.
"Fajn!" zakřičela za ni hystericky Lily a Nikki jen hlasitě bouchla dveřma. Lily zůstala v místnosti úplně sama. Rozbrečela se a sesunula se k zemi…

Don't Close Your Eyes | 27. kapitola | Svůdnost

13. srpna 2012 v 21:32 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Max měl na sobě černé volné tepláky. Byl do půl těla, ležel na zemi a cvičil. Měl puštěnou tiše hudbu, aby tam nebyl tak potichu a s přivřenýma očima se soustředil. Vyrušil ho zvonek. Tiše zanadával, protože byl denně zvyklý na mnohem těžší obtížnost cviků a nikdo ho nevyrušoval. Trochu se otřásl strachem, aby to nebyl Robert a zase nevyprávěl svoje trapné historky, které už Maxovi lezly krkem. Podíval se přes kukátko, aby si rozmyslel, jestli otevře nebo ne. Za dveřma stála Nikki, která se nervózně dívala na hodinky a přešlapovala na místě. Max se podíval do země a pousmál se.
"Pustit nebo nepustit?" řekl si pro sebe a zkousl si spodní ret. Nakonec vzal za kliku a otevřel, poté začal své vypracované tělo otírat ručníkem. Nikki ho sjela pohledem a opatrně nakoukla dovnitř.
"Ahoj, jdu za Lily, je tu?" zeptala se a znovu sjela usmívajícího se Maxe pohledem. Ten zavrtěl hlavou a vjel si pravou rukou do vlasů.
"Lily tady není," zazubil se.
"Aha… a kde je?" Max pokrčil rameny.
"Určitě se vrátí každou chvíli, můžeš na ni počkat," řekl a pootevřel dveře, aby Nikki mohla vstoupit. Váhavě se po něm podívala, ale nakonec šla dál. Vyzula si své vysoké lodičky a ložila je k botníku, který byl na chodbě. Max ji stále sledoval a nebyl si jistý, jak se má chovat v její přítomnosti. Byl naštvaný. Vůbec se mu to nelíbilo. Nejradši by ji odsud okamžitě vyhodil. Nejlépe oknem. Nikki se porozhlédla a pak se otočila a usmála se. Max jí pokynul, aby šli do kuchyně a nestáli jen tak na chodbě.
"Pořád si na tebe nějak nemůžu udělat názor," řekla Nikki do ticha a znovu se na Maxe podívala. Jako chlap byl neuvěřitelně přitažlivý. Opravdu se divila, že Lily dokáže jen tak žít v jeho přítomnosti, aby ji jako ženu dočista okouzlil. Max se na ni otočil od kuchyňské linky, přehodil si ručník přes rameno a zvedl pravé obočí.
"Jak to myslíš?" Nikki sklopila oči a pousmála se.
"Chvíli se na mě díváš, jako bys mě chtěl vyhodit z okna," začala s úsměvem a Max se při té vzpomínce uchichtl. To je to podle jeho výrazu vážně tak poznat? "Pak se zase na mě díváš, jako bych byla vzduch. A při té třetí příležitosti se na mě díváš jako kdybys…"
"Co?" usmál se Max a udělal pár kroků k ní. Ucouvla tak, že se zadečkem opírala o stůl za ní.
"No jako…" znovu načala a vzrušeně vydechla, když byl už skoro u ní. Co to má znamenat? Dívala se do jeho zelených očí, zatímco on sledoval její světle hnědé. Nevěděla, jak má v této situaci reagovat. Očima mu sjela na rty, které se pootevřely. Znovu vydechla a krátce se podívala do jeho očí. Byl už tak neuvěřitelně blízko svým obličejem, že cítila tu intimní hranici mezi dvouma lidma. Stačil by jediný pohyb dopředu. Jeden nekontrolovaný pohyb a jejich rty by se spojily v polibku. Co to dělá? Vůbec ho přece nezná. Hlavou se jí honily různé myšlenky. Znovu sjela na jeho rty a pootevřela i ty své. Čekala…
Všimla si, jak se Maxovy rty roztáhly do úsměvu, poté se odtáhl. Mezera mezi nimi již byla znovu dlouhá. Nikki se nechápavě podívala a všimla si zákeřného výrazu Maxe.
"Ty jsi asi pěkná mrška, co?" zeptal se se škodolivým úsměvem. Nikki se zamračila, přestala se opírat o stůl a dlaní do něho strčila.
"Co si o mně myslíš?"
"Co jsem si myslel před tím nebo co si myslím po tomhle?" zvedl jedno obočí a Nikki si všimla, že vážně čeká na odpověď. Nebyla schopná slova. Zavrtěla hlavou a silně stiskla víčka. Max se k ní otočil zády a už neměl jedinou chuť se k ní otočit. Vždycky se nechá takhle jednoduše svést? Bylo mu z ní špatně. Potlačoval křivá slova a stále stál zády. Malinko natočil hlavu. Pořád tam stála.
"Lily je v ateliéru," vypadlo z Maxe tiše nakonec. Nikki zvedla hlavu a oči mu bodala do zad. "Asi tam na tebe čeká… možná." dodal. Nikki se okamžitě otočila a s hlasitým dupotem opustila byt…

Max seděl v baru u Olivera a díval se na své texty, které mu Dereck poupravil. Přečítal si je pro sebe. Stále mu nedávaly smysl a nevěděl, jestli mu to má říct nebo radši mlčet. Bylo okolo půl čtvrté odpoledne, takže se lidi začali pomalu scházet a zamilované párečky si posedávali ke stolkům pro dvojice. Max jen tak pohodil okem ke vchodovým dveřím a uviděl povědomou osobu, která hodila vlasy a s úsměvem se posadila k baru. Max se narovnal, aby na ni lépe viděl. Nikki tam seděla v bílých šatičkách s hlubokým výstřihem a usmívala se na Olivera. Max se zamračil. Díval se, jak se směje i Oliver a do skleničky jí míchá džus s vodkou. Jeho oči přitom stále klouzaly do Nikkiina výstřihu. Sledoval její reakci. Chichotala se a do prstů brala šňůrky Oliverovy mikiny. Max se zvedl, sbalil si své věci a šel pomaličku k baru. Nikki se rychle otočila, pustila šňůrky a sklopila oči.
"Dám si pomerančový džus," řekl Max Oliverovi a nahnul hlavu tak, aby viděl Nikki do obličeje. Odfrkl si a zíral před sebe. Pomalu na něho otočila hlavu. "Kde máš Lily?" zeptal se.
"Ty jsi dobrej koumák," pokývala hlavou.
"A ty jsi dobrá kurva," vpálil jí a díval se jí do očí. Uhnula pohledem, protože ji to zabolelo.
"To soudíš z toho, že se bavím i s jinými lidmi?"
"To soudím podle toho, kolik chlapů tě dokáže za den svést." odpověděl a podíval se na Olivera, který před něho postavil džus. Opřel se o bar a díval se na ně. Max se vytočeně po Oliverovi podíval. "Máš problém?"
"Ne, jen… vstoupil si nám trošku do konverzace." řekl Oliver, podíval se po Nikki a poškrábal se ve vlasech.
"Asi tak, jak ty nám," ušklíbl se Max a podíval se na Nikki, "já jsem s tebou ještě neskončil. Poslyš, jestli Lily ublížíš, jakkoli. Jestli bude plakat, že se kvůli tobě trápí. Tak ti vyškrábu oči." zašeptal ji do ucha, zvedl se a odcházel.
"A kdo bude platit, Maxi?!" zavolal po něm Oliver. Max se ale nezastavoval a dál pokračoval v cestě, aby už byl z tohohle šíleného baru pryč. Nikki se na Olivera podívala a jen přikývla, že to za něj zaplatí…

Don't Close Your Eyes | 26. kapitola | Důvěra

12. srpna 2012 v 19:00 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Lily vyšla ze sprchy v lehké košilce. Procházela okolo Maxova pokoje a sušila si vlasy ručníkem. Chvíli se zastavila a přemýšlela, jestli má vzít za kliku a nebo nechat Maxe vycukat do zítra. Nejhorší na tom bylo, že nemohla jen tak odejít a jít spát. Měla v sobě příšerný pocit a nechtěla jít do postele se špatným pocitem, že mezi nima není něco vyřízené.
Lehce zaklepala na dveře, ale nikdo se neozýval. Na nic nečekala a vstopila do pokoje. Max ležel ve své posteli, hlavou opřený o zeď a nevnímal, protože měl na uších daná sluchátka. Jakmile spatřil Lily, vyndal si je z uší, ale nic neříkal. Lily si mlčky vlezla k němu do postele a přitulila se. Věděla, že jí neodmítne, ani kdyby se dělo cokoli. Max se na ni starostlivě podíval a na čele se mu vyrýsovalo pár vrásek. Lily se na něho podívala a uvelebila se.
"Hrozně nechci, abychom se hádali Maxi," zešeptala do ticha, "vím, že nechceš, abych byla zklamaná, chápu to." Max přikývl.
"Jen jsem prostě čekal, že mi o tom povíš."
"Myslela jsem, že nemusím nic říkat," odpověděla a upnula na něj své hnědé oči. "Vždycky jsme si rozumněli beze slov."
"Protože jsi mi o všem říkala a další slova nebyly potřeba," řekl Max a přestal ji hladit po rameni. Lily si povzdechla a zabořila mu rty do kůže.
"Jenže se asi o tom bojím mluvit, protože nechci nic zakřiknout."
"Jen mi řekni Lily… co se stalo? Byl tam nějaký románek?" Lily se na něho znovu podívala, zavřela oči a přikývla. Max vzdychnul a přejel jí prsty po jemné kůži na předloktí.
"Nechci, aby ses trápila…" zašeptal.
"Ale ona má přítele."
"Já vím," přikývl. "Myslím si, že bys měla udělat radikální krok dřív, než ti tu perdu dá ona." Lily se nechápavě podívala. Odtáhla se od Maxe a posadila se na posteli.
"Nechápu, co tím teď…"
"Měla bys to ukončit Lily. Nikki není ten správný člověk pro tebe."
"Co ty o tom můžeš vědět?!" zeptala se vytočeně a přitáhla si malinký polštář na svá prsa. Max se taky posadil, přisunul se k Lily blíž a položil jí bradu na rameno.
"Taky ti musím něco říct, když už si takhle povídáme," zešeptal a Lily se na něho pootočila, ale do tváře jí neviděl.
"Oliver mi dohodil jednoho chlápka. S dobrými kontakty, má skvělé známosti. Už jsem ti o tom říkal, ne?" Lily přikývla. "No, jde o to, že jsme se spolu sešli, probrali jsme moje songy, podepsal jsem jednu takovou něco jako smlouvu a v nejbližších dnech nahrajeme jednu písničku." oznámil Max a Lily se na něho šťastně podívala.
"To je úžasné Maxi! Fakt ti to přeju, ty jo, věřím, že to bude mít velký úspěch. Tvoje texty jsou dokonalé!" Max se pousmál a začal si pohrávat s jejími vlasy.
"Ale to jsem ti ještě neřekl tu nejhlavnější věc," nakousl a podíval se, jak bude reagovat. Lily jen pozorně poslouchala. Max se kousl do rtu a nevěděl, jestli to má Lily svěřit a nebo si to radši nechat pro sebe.
"Ale musíš mi slíbit, že to nikomu nepovíš. Fakt nikomu Lily."
"Komu bych to asi měla říkat, prosím tě." zasmála se a strčila ho do ramene.
"Třeba té tvojí modelce," mrkl Max ironicky.
"Tu by to asi nezajímalo, fakt se nemusíš bát," mrkla na něj a Max maličko znejistěl.
"Já si právě myslím, že tu by to zajímalo celkem dost, protože ten dohozený chlápek je Dereck. A víš, kdo to je?" Lily se na něho zaujatě podívala a na sucho polkla. Začínala tušit, kam tím Max směřuje.
"Ne," řekla tiše a zavrtěla nevěřícně hlavou.
"Jo," přitakal a chytl ji za ruku. "Lily, neslyšel jsem na Nikkiino jméno zrovna dobré věci. Bojím se, že tě zklame." Lily se podívala do země a nic neříkala. "Holka, nechci ti v životě radit, chci tě chránit."
"Maxi, já si myslím, že vím, co chci," řekla tiše Lily a podívala se Maxovi do upřímných očí. "Já jsem zase o tom jejím příteli neslyšela zrovna dobré věci a nevím, jestli tvá spolupráce s ním bude za to stát." řekla Lily a teď nevěděla, kdo vlastně celou tu hru hraje.
"Dereck je dobrý člověk, snaží se mi pomoct a vést mě dobrou cestou. Zkus si to ještě promyslet Lily, protože jestli ti ta modelka ublíží, tak ji vlastnoručně uškrtím," oznámil Max obranně a zvedl ruku, aby Lily viděla, jaké má bicáky. Ta se zasmála a zavrtěla hlavou.
" Myslím si, že to nebude potřeba Maxi, nikdo mi neublíží." Max si jen povzdechl, protože ho mrzelo, že na jeho rady Lily nedá, ale přece jen byl rád, že je šťastná a nechtěl jí radost kazit. Přesto věděl, že ten, koho nesnáší je Nikki a v hlavě mu panovalo to, že se bude snažit bojovat za to, aby jeho kamarádka byla konečně šťastná …

Don't Close Your Eyes | 25. kapitola | Udělám to brzy

10. srpna 2012 v 19:30 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Nikki ležela na posteli a znuděně se dívala do stropu. Na sobě měla Derecka, ze kterého se jí čím dál víc zvedal žaludek.Cítila, že ho už vůbec nemiluje, ale něco uvnitř ji zakazovalo, aby s ním o tom promluvila. Přejela mu dlaněmi přes záda, zavřela oči a představovala si, jak takový večer tráví s Lily. Myslela na to, jak jim spolu bylo krásně o víkendu, jak ji nic netrápilo a uvědomovala si, že má Lily doopravdy ráda….

Další den bylo krásně slunečno. Byl příjemný prázdninový den a děti pobíhaly venku a házely si s míčem nebo si hrály na schovávanou. Lily měla volno a tak byla ve svém ateliéru a kreslila si. S přivřenýma očima kreslila tak, jak jí to samo vedlo a líbilo se jí, jak je krásně uvolněná a co díky tomu může vzniknout za krásný výtvor. Maličko poodstoupila a podívala se na plátno, co nakreslila. Připomínalo jí to krásně rozkvetlé růže ve váze, tak se rozhodla, že to doladí a pak barevně vybarví.
Slyšela jemné zaklepání. Na chvíli ji napadlo, že by to mohl být Max, ale ten nikdy neklepal. Proto s téměř stoprocentní jistotou otevřela dveře a hned skočila Nikki do náruče.
"Těšila jsem se na tebe," usmála se a políbila ji několikrát na rty.
"Já na tebe," usmála se Nikki a polibky oplatila.
"Vůbec jsem nečekala, že se stavíš."
"Jo, viděla jsem míhat se stíny za oknem, tak mě napadlo, že tu budeš," usmála se Nikki a posadila se na okraj stolu. "Maluješ, jo?"
"Tak volně," ušklíbla se. "Tak co příjezd, dobrý?" zeptala se opatrně. Nikki sklonila hlavu. Lily tiše odložila štětec a pomalými kroky přešla k Nikki. Pohladila ji po nahé noze směrem tam, kde ji končila krátká černá minisukně.
"Ještě jsem s ním moc nemluvila, Lily." řekla tiše. Lily si povzdechla. "Ale už brzy to udělám, včera na to jen nebyla příležitost. Myslela jsem, že se zbláznil, když připravil koupel a myslel si, že v ní budeme spolu." zasmála se při vzpomínce, jak se Dereck naštval a odešel. Pak se usmívat přestala, protože si vzpomněla, jak ji pak nutil, aby spolu spali. Lily se zasmála a pak malinko zesmutnila.
"Ale nespala jsi s ním, viď?" Nikki nasadila mírný úsměv a natáhla ruku, aby si mohla za krk Lily přitáhnout blíž a políbit ji na rty. Neodpověděla na otázku a radši čím dál vášnivějši Lily líbala, aby se už nestačila na nic dalšího ptát. Nikki, stále posazená na stole si nohy omotala okolo Lilyiny pasu, čímž si ji přitáhla ještě blíž. Lily ji sjela na krk a zasypávala ho něžnými polibky.
Vyrušilo je světlo, které podezřele osvítilo ateliér. Lily se bleskově otočila a uviděla Maxe, který měl v ruce talíř a zíral, jako by spadl z višně. Nikki seskočila ze stolečku a narovnala si sukni. Na tvář nahodila nesmělý výraz a pak se podívala na Lily.
"Tak já už asi půjdu, musím si ještě něco zařídit," řekla směrem k Lily, která přikývla. Nikki procházela okolo Maxe a oba si dívali do očí. Max pozvedl obočí a omámil ho sladký parfém, kterým byla Nikki navoněná.
"Měj se, Maxi," řekla Nikki s úsměvem a opustila ateliér. Max svůj pohled rázem zabodl do Lily.
"Nečekala jsem tě tu." řekla a zčervenala. Proto rychle vzala do ruky štětec a pokračovala ve svém dílu. Dělala, jako by se nic nestalo.
"Jsem ti přinesl oběd," řekl tiše, až zklamaně Max a položil ho radši na menší stoleček, aby ho nemusel pokládat tam, kde seděla Nikki.
"To jsi hodnej, zašla bych si nahoru," řekla omluvně Lily, když si všimla Maxovo smutného výrazu.
"Jo.. a kdy, když jsi tu měla jinou zábavu," reagoval potichu, otočil se a odešel.

Max se díval na televizi a žvýkal žvýkačku. Ležel na pohovce a všiml si Lily, která procházela po chodbě. Zarazila se, když uviděla, jak tam leží a šla k němu.
"Maxi, ty se.. zlobíš?" zeptala se zaraženě. Max se na ní očkem podíval, ale zase rychle sledoval televizi.
"Proč bych se měl zlobit…" odpověděl lhostejně.
"Nechápu, proč se takhle chováš. Stalo se něco?"
"Proč jsi mi neřekla víc o tom, co máš s tou modelkou?!" zvýšil maličko hlas a posadil se.
"Ježiši Maxi, proč bych měla něco říkat, nic to není. A prostě nechci o tom mluvit, není to tak, jak to vypadá. A já nechci něco zakřiknout, chápeš."
"Co nechceš zakřiknout? Začínající vztah? Sama jsi říkala, že má přece přítele, tak co děláš Lily?" zeptal se vytočeně a díval se jí do očí.
"Vím, že má přítele," přikývla. "ale taky vím, že jim to neklape."
"A proč asi." protočil oči.
"Protože je na ni zlý." řekla Lily jistě.
"Tak důvěryhodně bych to zase neříkal. Pořádně ji neznáš," odpověděl a zarazil se. "Bože, modelky jsou záletnice. Lily, já nechci, aby ti ubližovala. Abys ty lezla do zelí. Do vztahu, chápeš?"
"Tohle ti může být jedno Maxi. Ty vůbec nevíš…" mávla rukou a posadila se na sedačku.
"Lily, ty jsi hrozně důvěřivý člověk. Ale to je špatně. Nechci, aby se spálila. Ta holka se mi prostě nelíbí. Mám na holky čuch, věř mi. Co chceš dělat? Ona má problémy s přítelem a ty jako budeš zachraňovat zraněnou dušičku tím, že jí budeš dělat dobře, kdykoli ona bude potřebovat?" zeptal se a Lily sklopila hlavu.
"Tak to není."
"Není, ale možná to tak bude. Ty se budeš trápit. Já se budu trápit tím, že se trápíš ty. Takhle to nefunguje." Lily nic neříkala a tiše se dívala před sebe. "Děláš rychle kroky. Měla bys asi popřemýšlet, jestli tohle je správný. Zkus taky zvážit slova kamaráda." řekl Max, pohladil ji po rameni a odešel do svého pokoje…

Don't Close Your Eyes | 24. kapitola | Návrat

8. srpna 2012 v 20:00 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Holky byly v pokoji a balily si věci pomalu do svých tašek. Nikki seděla na posteli a skládala si své spodní prádlo do černého batůžku, Lily ji sledovala a smutně se usmívala.
"To to ale uteklo, ani jsme toho moc nestihly," řekla Lily a položila přes opěrátko židle své černé džíny. Nikki se na ni podívala a pousmála se.
"Co bys chtěla? Byly jsme tu přece fotit."
"Víkend je málo, chci jet někam pryč," zaškemrala Lily a posadila se vedle Nikki, ke které se přitulila. Ta se usmála.
"Já si myslím, že teď bude hodně příležitostí k ježdění, nemusíš se bát," pohladila ji něžně po ruce.
"Tak pokud ještě budeme kamarádky..." řekla nešťastně Lily a posadila se rovně na posteli. Nikki se starostlivě podívala a pohladila Lily po noze.
"A kdo řekl, že jsme kamarádky?" Lily k ní zvedla očí a zacukaly jí koutky.
"Tak co bychom jiného byly, nejsem naivní."
"Taky jsem si myslela, že nejsem naivní," řekla tiše s úsměvem Nikki, "když jsem nás brala jako něco víc," dokončila. Lily se jí okamžitě podívala do očí, jestli to myslí vážně a cítila, jak se jí začervenaly tváře.
"Počkej, ale co Dereck," zarazila se a chytla Nikkiinu ruku, která bloudila po jejím stehni.
"Já to s Dereckem ukončím, nechci mít při sobě člověka, kterému na mě nezáleží."
"Ale člověka, kterému na tobě záleží ano, viď?" zeptala se káravě a opřela si čelo o to její. Obě se zasmály a vzájemně si začaly vyměňovat něžné polibky...

Max seděl v pokoji s kytarou na klíně a vybrnkával si melodii skladby, ke které mu Dereck přepsal text. Před sebou měl papír a prozpěvoval si tiše do tónů. Absolutně mu to tam nesedělo. Kroutil naštvaně hlavou a nechápal, proč tak skvělý text, jaký napsal, mu Dereck přeškrtal. Přerušil ho motor auta pod oknem. Odložil kytaru a pomalými kromy, aby neupoutal pozornost, se šel podívat k oknu. Z auta vystoupily dvě dívky. Lily a Nikki. Max se zamračil a maličko poodendal záclonu, aby lépe viděl. Objaly se a viděl, že Nikki šušká něco Lily do ucha. Všiml si, že si vyměnily pár letmých polibků a pak Nikki nasedla do auta a odjela. Max chvíli sledoval, jak se Lily dívá za odjíždějícím autem a pak zaklouzl do postele, aby ho náhodou neviděla. Rychle si vzal zpátky kytaru a začal si brnkat jinou melodii, která ho zrovna napadla.
"Ahooj," pozdravila Lily hlasitě a Max okamžitě přestal brnkat a šel se přivítat se svou kamarádkou.
"Ahooj," objal ji a přitiskl ji ke svému pevnému tělu. "Ty jo, nádherně voníš. Nový parfém?" zeptal se a odtáhl se od Lily, aby ji viděl do očí. Ta si přičichla ke svému rameni a zasněně se podívala před sebe. Max si založil ruce na prsou a sledoval ji.
"Měla jsem se výborně," odpověděla rychle Lily, když si všimla, že se na ni tak dívá.
"To je pěkné, ale ještě jsem ti tu otázku nepoložil." pousmál se.
"Ne?" zeptala se zaraženě a pak se chytla za čelo.
"Měl jsem to ale v plánu, to nevadí. Někdy je odpověď rychlejší než otázka, že..." odfrkl si s úsměvem a následoval Lily do kuchyně.
"Tak jak vůbec dopadlo focení?" zeptal se a podsunul Lily kafe, které už na ni čekalo.
"Díky," poděkovala a okamžitě se napila. Kafe už potřebovala. "Focení bylo super, Nikki je úžasná modelka." odpověděla a Max ji stále sledoval s úsměvem. "Co je?" zeptala se. Max zavrtěl hlavou, ale nespouštěl z ní oči. Podepřel si bradu. "Co se tak díváš Maxi?" natočila hlavu na stranu.
"Ty už nejsi panna." řekl se širokým úsměvem na rtech. Lily se zarazila a protočila se smíchem oči.
"Ty mě vždycky něčím dostaneš Maxi," natáhla se, aby ho mohla praštit přes rameno. Max se zvedl a Lily začala utíkat do pokoje. Oba se hlasitě smáli.
Lily dopadla na postel a Max skočil vedle ní, otočil se na bok a znovu nahodil stejný výraz, jako měl v kuchyni.
"Jsi moje kamarádka už dlouho, poznám to." řekl a pošimral ji po rameni.
"Tak daleko to nezašlo Maxi." protočila znovu oči a taky se usmívala.
"Tak ale někam to přece jenom zašlo, že jo?"
"Maxi já o tom tedko nechci mluvit, jo?" Max pokrčil rameny a mrknul na ni. Lily se začervenala a znovu ho praštila přes rameno...

Nikki došla do vily a potichu odemykala dveře. Dost váhala a bála se střetnutí s Dereckem. Slyšela, jak v kuchyni něco chrastí. Bylo jí jasné, že už se zase snaží, aby ji udělal krásný den. Tohle na něm neměla moc ráda, když se snažil něco žehlit tímhle a ne tím, aby o tom přemýšlel. Vyzula si boty, ale to už přilítl Dereck, který ji bleskově vzal do náruče a nesl směrem do koupelny.
"Ahoj kočko, čeká na tebe voňavá teplá vana, dobrá večeře a posezeníčko venku u džusu, co na to říkáš?"
"Derecku, pusť." řekla maličko otrávěně. "Co jsi zase provedl." řekla zklamaně.
"Chtěl jsem tě krásně přivítat. Až uvidíš, jak jsem připravil ložnici, tak ti z toho zrak bude přecházet."
"Tak o tom nepochybuju." řekla, když ji posadil v koupelně na vanu a začal jí vysvlékat. Nikki se podívala do vany, která byla plná krásně voňavé pěny. Malinko se pousmála a vzpomněla si na sprchu s Lily. Nabrala si na prst pěnu a přičichla si k ní.
"Vybral jsem tvou oblíbenou." usmál se Dereck a začal jí líbat po rameni a polibky sjížděl na prsa. Nikki se zavrtěla, aby ji přestal líbat a postavila se. Vlezla si do vany a posadila se. Všimla si, že si Dereck začal vysvlékat tričko. Okamžitě natáhla nohy, aby ve vaně už nebylo místo. Dereck se na ni naštvaně podíval. Nikki jen pokrčila rameni a přivřela oči.
"Bolí mě nohy, tak si udělám pohodlí. Můžeš mi jít zatím nandat tu večeři?" ušklíbla se. Dereck jí chvilku sledoval, jako co si to dovoluje a pak s prásknutím koupelnových dveří odešel. Nikki se pousmála a celá se do voňavé lázně ponořila...

The Secret | Postavy

6. srpna 2012 v 19:00 | XoXo Graphic |  The Secret
A KLIKEJTE V ANKETĚ, JESTLI POVÍDKU BUDETE ČÍST =)

Max

Věk: 23

Svou sestru Mishell střeží od smrtící autonehody obou rodičů velmi dobře. Je s ní na každém kroku a znamená pro něho celý svět. Bydlí pouze s ní v jednom menším, ale luxusním domečku s velkou zahradou, bazénem a krásnou terasou.
V poslední době se ale cítí sám. Proto je rád, že je i malá petiletá Mishell jeho opora. I když je ještě maličká, svému bráškovi naprosto rozumí a Max neví, co by si bez ní počal...
Mishell

Věk: 5

Se svým bráškou si velmi rozumí. Dělají hodně věcí společně a Mishell se ráda přiučuje něčemu novému. Svému bráškovi chce být tou největší oporou a snaží se nedělat mu moc starostí a přitěžovat mu péči. Ráda si kreslí venku na zahradě, hraje si s hračkami nebo jezdí do zoologické zahrady.
Jejími nejoblíbenějšími zvířaty jsou vlci. Vůbec se proto nebrání, když se jí jeden takový nenápadně připlete do cesty. Mishell tedy uchovává velké tajemství, aby její bráška na vlka nepřišel.Jamie [Džejmí]

Věk: 29

Jamie pracuje jako vedoucí ve firmě. Je to nová sousedka, která se přistěhovala hned vedle domu, kde bydlí Max se svou sestrou. Mishell i Max se jí okamžitě zamlouvají a protože vidí, kolik toho Max ohledně Mishell zvládá, občas se mu snaží pomoct, aby toho neměl tolik, naoplátku Max se zase snaží pomáhat s pracovními povinnostmi jí.
Zůstane to u pouhého kamarádství nebo to přeroste v lásku i přes šestiletý věkový rozdíl?
Sam

Rasa: Vlk

Tento vlk se toulá v tamějším lese, který je hned za Maxovým domem. Protože je tento vlk jiný než ostatní, odtrhává se od své smečky a často z vlastního chtíče "zabloudí" k plotu Maxova domu. Z Mishell cítí, že je to velmi hodná holčička, která by mu neublížila a chová se k němu hezky. Proto se vždycky rád vrací. Jakmile ale slyší Maxe nebo Jamie, okamžitě začne utíkat zpátky do lesa, protože se bojí, že by na něj mohli zavolat lovce.

Don't Close Your Eyes | 23. kapitola | Zvláštní tušení

5. srpna 2012 v 18:00 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Max kráčel po ulici s rukama zasunutýma volně v kapsách. Na hlavě měl nasazenou černou čepici a na obličeje černé brýle, protože sluníčko neuvěřitelně pálilo. Dereck mu napsal adresu, na kterou se má dostavit, a aby s sebou přinesl nějaké materiály, ze kterých by mohli spolu vybrat písničku, která by se studiově nahrála. Max šel se skloněnou hlavou a přemýšlel.
Zastavil se před luxusní vilou a měl pocit, jako by ji snad už viděl, ale nemohl si vzpomenout kdy a kde. Do téhle ulice chodil jen málokdy, ale někdy se tu procházel spolu s Lily. Podíval se, jestli Dereck nesedí na zahradě a pak teda stiskl zvonek.
Dlouho netrvalo a Dereck vyšel z vily. Miro si sundal brýle a pousmál se.
"Ahoj," pozdravil tiše a všiml si, jak se Dereck na pozdrav pouze ušklíbl.
"Tak co, doufám, že máš všechen materiál včetně financí. To studio taky budu muset za nějaké peníze pronajmout, že jo." Max přikývl, což Derecka uklidnilo a taky se usmál. Otevřel vrátka u plotu a nechal Maxe vejít. Ten se porozhlédl po okolí a nemohl se vynadívat na krásný bazén. Už na pohled byla voda krásně teplá.
"Tak pojď, vyřešíme to uvnitř," přerušil ho Dereck a nechal Maxe, aby ho následoval.
Max se po velké prostorné vile stále rozhlížel. Líbilo se mu, jak je to tam útulné a krásně čisté. Všude se leskla podlaha a o dekorace nouze taky nebyla.
"To si uklízíš sám?" zvedl jedno obočí a musel se usmát, protože tomu sám nevěřil.
"Měli jsme uklízečku, ale ta už tu nepracuje," mávl rukou Dereck, zatímco zamířili do kuchyně, "tudy," ukázal a společně vešli. Max nečekal na pobídnutí a posadil se na židli čelem ke kuchyňské lince.
"Měli? Myslel jsem si, že nežiješ sám," pousmál se, "ale často mě zaráží, že chodíš pít do toho baru." Dereck se na něho podíval a ušklíbl se.
"Jo. Tak moje přítelkyně pořád někde lítá. To víš, modelka," odfrkl si a Max ho bleskově sjel pohledem.
"Tak modelky fakt nemám rád," řekl s úsměvem a podíval se na sklenici s vodkou, kterou před něj Dereck položil. "Díky, ale já fakt nepiju." Dereck pokrčil rameny a vypil to sám na jedno nadechnutí. Max povzdychl a založil si ruce na prsou.
"Modelky musíš umět krotit, to je to." Max souhlasně přikývl.
"Takže nějaká záletnice, říkáš."
"Prosím tě, jo. Pořád s nějakýma chlapama. Nejhorší je, že ona miluje pozornost. Okamžitě se nakrucuje a zbožňuje, když se jí dotýká kdokoli jiný, jenom ne já." Max se maličko zarazil a začínal mít zvláštní tušení.
"Celkem žárlíš, co? A nemyslíš si, že to přháníš třeba?"
"Kdo nežárlí, nemiluje. A tyhle kočky se musí krotit. Ale ona neposlouchá. Pak se diví, že prosedávám radši v baru než s ní doma." znovu odfrkl a posadil se naproti.
"A kde vůbec je?"
"Ona jela na nějaké focení. Stejně si myslím, že je to celé jenom výmysl, aby si mohla užívat s nějakýma modelama. Ale jinak říkala, že jede s nějakou svou kolegyní. Stylistkou. Takže to bude jen nějaká kráva, co jí nejspíš kryje záda." odkašlal si. Max pokýval a vzpomněl si na Lily, měl co dělat, aby mu jednu neubalil. Neměl rád, když někdo na Lilyino jméno používal křivá slova.
"Ale kvůli tomu tu nejsi, Maxi, takže co máš za materiály?" zeptal se, aby mohl odvést na jiné téma. Max povytáhl dvakrát obočí a ze své černé tašky vytáhl pár papírů, na kterých měl napsané texty a podsunul to pod Derecka.
Chvíli očima projížděl napsané texty, pak se zamračil a natáhl ruku směrem k Maxovi.
"Podej mi tužku," Max přimhouřil oči a pomalu mu ji podal.
"Co chceš dělat?" zeptal se opatrně.
"Hele tuhle sloku bych celou přepsal, jsou tam hovna. Tohle ti nikdo nenatočí, chápeš." Max se nahnul, aby viděl, kterou sloku Dereck škrtá a pak ho rychle zastavil.
"Ne počkej. Tahle sloka se mi tam zdála super, proč ji škrtáš?" nesouhlasil.
"Protože je moc deprimující. Tohle lidi nechytne za srdce, tohle je vydeptá. Ty jsi rocker, ne zamilovaná puberťačka." osopil se Dereck a několika tlustými čarami přečmáral dlouhou sloku.

Max dorazil domů a byl trošku zklamaný. Předčítal si sloku, kterou mu nad jeho přečmáraný text přepsal Dereck, a vůbec mu to nešlo do hlavy. Tohle chce Dereck nahrát? Vážně? Stále mu to nešlo do hlavy. Nadruhou stranu věděl, že se v tom Dereck pohybuje - teda, aspoň to říkal. Max se maličko zamračil. V hlavě mu blikalo dost nesouvislostí.
Ale tohle nebylo to jediné, co ho trápilo. Pokud to dobře pochopil, Dereck je Nikkiin přítel. Takže si ráda užívá. Věděl moc dobře, jaká Lily je. Že je zranitelná a snadno věří lidem a nechá se ovlivnit. Začínal mít trochu obavy o to, co bude dál, protože stejně tak dobře věděl, že se jeho kamarádce Lily Nikki moc líbí. Už se nemohl dočkat, až Lily dorazí domů a Max ji bude moct všechno povědět.
Vyrušil ho zvonek na chodbě. Max protočil oči a doufal, že to není Robert. Bohužel, byl to Robert. Jakmile mu otevřel, znovu protočil oči.
"Tak co to je tentokrát?"
"Nejsi zrovna nadšený, že mě vidíš. Ale mám novinku!" vyhrkl na něj.
"Copak? Sbalil jsi nějakou kočku?" zeptal se se smíchem a odešel se posadit do obýváku.
"Yeah! A ne jen tak ledajakou kočku. Ashley je fakt úžasná.," vydechl a Max na něj upnul své překvapené oči.
"Roberte, to ne! To nemůžeš myslet vážně. Ashley není holka pro tebe, co děláš?!"
"Nehraj na city Maxi. Jen si s ní trošičku pohraju a pak zase budu volný jako pták."
"Nechci, abys ji trápil. Ona si toho prožila taky dost a se mnou se trápila. Trápila se s Oliverem a..."
"Cože? S Oliverem?" zarazil se Robert a nemohl uvěřit, že Max vyřkl jméno jeho bratra. Max na sucho polkl, protože věděl, že řekl něco, co asi neměl. Mávl rukou a pousmál se.

Don't Close Your Eyes | 22. kapitola | Vzrušení

3. srpna 2012 v 18:30 | XoXo Graphic |  Don't Close Your Eyes
Nikki se zrovna sprchovala po náročném dopoledni. Spolu s Lily se po focení ještě chvíli procházely městem a parkem, což je ve velkém dusnu dost unavilo.
Lily se snažila dovolat Maxovi, ale stále jí to hlásilo, že je momentálně osbazeno, protože s někým hovoří. Lily si povzdechla a opřela se hlavou o zeď, na které byla naražená sedačka. Těšila se, až si vleze do sprchy a na chvilku se odreaguje. Pak se posumála a vydala se do koupelny za Nikki. Pokusila se vzít za kliku a se zjištěním, že je odemčeno se usmála a vstoupila dovnitř. Nikki se na ni podívala, ale nic neříkala. Pomalu ze sebe svlékla oblečení a vstoupila do sprchového koutu. Od Nikki si přebrala sprchu a namířila ji na obličej Nikki.
"Hej, co to děláš!" s úsměvem ji jemně odstrčila a promnula si obličej. Lily sprchu zavěsila na stěnu a nechala ji volně stékat na jejich tělech. Přitiskla se blízko k Nikki a položila si hlavu na její rameno. Chtěla ji cítit. Nikki ji pohladila po dlouhých mokrých vlasech a políbila ji do nich.
"Mám strach," zašeptala Lily tiše a olízla si rty, které stékající voda navlhčovala.
"Copak Lily, pověz," pobídla ji Nikki a maličko se odtáhla, aby jí viděla do obličeje.
"Mám strach z toho, co bude.. až se vrátíme, víš? Jako jestli bude vše při starém. Nebo co chceš dělat? Ani jsme o tom nemluvily, přitom.. co Dereck?"
"Lily," povzdechla si Nikki a pokusila se o úsměv, "nechci si to teď kazit tím, co bude." Lily se na ni smutně podívala.
"Já vím, já taky ne. Ale musím. Nechci, aby to pak skončilo a my na to zapomněly."
"Já bych na to nikdy nezapomněla. Nikdy! Copak se to dá?" pousmála se a přitiskla si Lily blíž ke svému tělu. Objímaly se ve sprše a voda jim stékala po těle. Lily se nechala hladit a konejšit, pak se spolu vysprchovaly a odešly chvilku do postele, aby si odpočinuly.
Jen tak v županech ležely a poslouchaly hudbu, kterou Lily pustila na mobilu. Nikki u ní byla přitulená a ležela jí na prsou. Rukou přejížděla po okrajích županu a nenápadně ho rozevírala. Lily se dívala do stropu, ale jakmile ucítila, kde se ruka Nikki pohybuje, podívala se na její ruku a pousmála se. Nikki jí pohled i úsměv oplatila a maličko se přetočila, aby ji mohla políbit na odhalený hrudník. Pravou rukou jí pod župan zajela a začala ji hladit po prsu. Lily se usmála a položila si hlavu na polštář. Kousla se do rtu a nechala se, aby ji Nikki župan úplně rozevřela. Hladila ji přes obě prsa a jedna její ruka zajížděla na bříško, zatímco polibky byla na krku. Lily si to užívala. Natáhla ruku a chtěla si pohrát i se županem Nikki, ale ta ji ruku chytila a přidržela ji na posteli, aby Lily nemohla nic dělat.
Polibky jí slíbávala cestičku dolů až do rozkroku, na který se usmála a věnovala tam pár vsávacích polibků. Lily se chytila za deku a pevně ji stiskla. Nikki se znovu usmála a přidala i jazyk, kterým ji začala škádlit po celém klíně. Lily se začala dráždivě vlnit na posteli a čím vís Nikki přidávala na tlaku, tím víc Lily roztahovala nohy a tím víc jí to bylo příjemné. Tělem se jí rozlíval dokonalý pocit, který si užívala a vnímala jen ten. Nedovolila jiným myšlenkám, aby ji tuhle chvilku narušovaly.
Když Nikki na malou chvilku přestala, Lily zvedla hlavu, aby se podívala, co se děje. Nikki si dva prsty nasliňovala. Lily se nadechla, protože chtěla něco říct, ale Nikki ji dva své prsty vložila do úst, čímž ji utišila.
"Já vím, neboj," políbila ji po stehni a Lily se pousmála a byla neuvěřitelně šťastná, že Nikki chápe, že ještě s nikým nic neměla a že se toho trochu bojí. Nikki jí oběma prsty rozevřela a jazykem jí přejížděla všude po klíně. Chtěla si nechat co nejvíc záležet a chtěla, aby z toho Lily měla úplné maximum. Líbilo se jí, když Lily začala hlasitě vzdychat a křečovitě s sebou trhala. Cítila čím dál víc stupňující se šimrání v podbřišku, až jí to projelo celým tělem a Lily hlasitě vydechla. Nikki se usmála a byla ráda, že se jí to takhle krásně povedlo. Vysunula se nahoru pro polibek a slyšela, jak se Lily hlasitě vydýchává.
"Jsi skvělá," vydechla a celá se otřásla.
"Ty jsi skvělá," zašeptala zpětně a pohladila ji po bříšku. "Asi ti bliká mobil." řekla tiše. Lily se otočila na bok, aby se podívala. Volal jí Max. Lily přijmula hovor a telefonovala na boku. Nikki jí mezitím zezadu líbala na rameni a šimrala po boku. Lily se s úsměvem s Maxem rozloučila a pak se otočila a záda. Líly si položila bradu na dlaně, které zakotvila na prsou Lily.
" Umí si to skvěle načasovat. Max," usmála se a kousla se do rtu.
"To má štěstí." usmála se Lily a cvrnkla Nikki maličko do nosu.
...