Říjen 2012

Jednorázovka: Max Jason 1/2

30. října 2012 v 18:00 | XoXo Graphic
Název: Max Jason
Část: 1/2
Žánr: Horor, Drama
Autor: XoXo Graphic

Phantom Of The Rock - 6. kapitola

29. října 2012 v 19:07 | XoXo Graphic |  Phantom Of The Rock
Kapitola: Šestá
Žánr: Romantický
Autor: XoXo Graphic

I Believe You

27. října 2012 v 21:28 | XoXo Graphic |  Jednorázovky na přání
Povídka věnovaná čtenářce s přezdívkou Ria =) Napsala jsem to nejspíš jinak než sis to představovala, ale už tu mám podobnou povídku ohledně sebepoškozování, tak snad se Ti to bude líbit i tak. =)

Seděla jsem v koupelně na okraji vany a po tváři mi stékaly objemné slzy. Už tolik jsem jich stihla vyplakat, že jsem se divila, odkud se mi ještě mohou drát. Byla jsem neskutečně zhrzená a zklamaná. Protože mou veškerou lásku, kterou jsem věnovala mému bývalému příteli Honzovi, on jen využíval ve svůj prospěch. Nikdy nebyl schopný mi ji opětovat. Vždy jen všechno krásné, co jsem pro něj udělala, odpálil. Bylo to jako házet hrách na zeď.
V prstech jsem silně stiskla žiletku a sjela si s ní po jemné kůžičce na štíhlé ruce. Okamžitě praskla a naplnila se tmavě červenou tekutinou. Přivřela jsem oči a měla jsem pocit, jakoby všechny problémy najednou byly fuč. Aspoň na chvíli...

Jediný člověk, který při mě momentálně stál, nebyla matka, jak by každý normální člověk předpokládal. Byl to můj nejlepší kamarád Miro, který se vždy snažil se vším mi pomoct. Honza byl jeho nejlepší kamarád. Jo, bejvávalo.
Když Miro zjistil, jak se ke mě Honza začal chovat a naprosto ignoroval mou lásku, odepsal ho. Stejně jako já.
Miro mě dokázal držet nad vodou. Vždycky, když byl se mnou, byla jsem klidnější a přestala jsem na Honzu myslet. I když jsem byla naprosto naivní, čekala jsem, že by se třeba mohl jednou vrátit.

Phantom Of The Rock - 5. kapitola

26. října 2012 v 18:43 | XoXo Graphic |  Phantom Of The Rock
Kapitola: Pátá
Žánr: Romantický
Autor: XoXo Graphic

Phantom Of The Rock - 4. kapitola

23. října 2012 v 19:02 | XoXo Graphic |  Phantom Of The Rock
Kapitola: Čtvrá
Žánr: Romantický
Autor: XoXo Graphic

Keeping You A Secret

22. října 2012 v 14:05 | XoXo Graphic |  Jednorázovky na přání
Jednorázovka pro dívčinu s přezdívkou A)ja.. snažila jsem se, tak doufám, že se bude líbit =)

Příjemně navozená atmosféra v koupelně vyplňovala mou maximální spokojenost. Miro se asi před hodinkou vrátil z různých pohovorů, rozhovorů a měl ještě několik zařizování, takže jsem ani nečekala, že by si na mě našel čas. Byla jsem šťastná, že ho tu mám. Za další dvě hodiny totiž musel odjet na koncert. Užívala jsem si alespoň tu chvilkovou přítomnost, kdy jsme mohli být spolu. Vždycky jsem si to užívala...
Leželi jsme spolu ve vaně. Miro na zádech, já zády na něm a jeho ruce mě objímaly okolo těla. Putovaly po něm, hladil mě, rozmazloval. Moc se mi to líbilo, když se mě takhle dotýkal. Vychutnávala jsem si každý jeho dotyk.

Měli jsme to složitější než většina párů. S Mirem jsme spolu začali chodit asi před třemi měsíci, ale pod dohodou, že se veřejnost o našem vztahu nedozví. Věděli jsme to jen my, a pár našich přátel. Ze začátku jsem byla docela zklamaná, že spolu nemůžeme podnikat věci, který může každičký pár, na který se podíváte. Miro se snažil chránit mě před bulvárem a nátlaku fotografů. Říkal, že bychom to pak měli o mnoho těžší a že by si média mohli vymýšlet kde co. Už jsem si zvykla, že jsem byla Mirovo tajemství a on to mé. Jediné, co mě na tomhle vztahu mrzelo, že je toho poslední dobou tolik, že skoro není čas, abychom trávili jeden celý den nebo večer spolu. A když už nám vyjde společný večer, Miro je unavený, přesto chce, abych u něho ležela, hladila a laskala ho ve vlasech, dokud neusne. Tak moc ho miluju...

Phantom Of The Rock - 3. kapitola

21. října 2012 v 12:33 | XoXo Graphic |  Phantom Of The Rock
Kapitola: Třetí
Žánr: Romantický
Autor: XoXo Graphic

Phantom Of The Rock - 2. kapitola

19. října 2012 v 13:27 | XoXo Graphic |  Phantom Of The Rock
Kapitola: Druhá
Žánr: Romantický
Autor: XoXo Graphic


Dovolená v Benátkách

17. října 2012 v 22:46 | XoXo Graphic |  Jednorázovky na přání
Tak a pokračování pro maťku. Doufám, že jsem si to tímto aspoň trošku napravila =*

"Rebeka, vstávaj, no tak... počuješ ma?" vyklala se mnou Sofie ze strany na stranu, aby mě probudila ze spánku. Dnes byl můj den. Měla jsem osmnácté narozeniny. Byla jsem ráda, že je můžu trávit na Slovensku v Košicích a ne s rodiči v Česku, protože je pracovní den a stejně by na mě neměli ani čas. Byla jsem se svými přáteli a byla jsem šťastná...
"Kolik je hodin?" zeptala jsem se rozespale.
"Budú štyri, ale je čas vstávať, Miro čaká dole," zašeptala a roztáhla žaluzie.
"Cože? Miro je tady?" vystrašila jsem se při představě, že mě takhle uvidí. Rukou jsem šmátrala po stole, abych nahmatala brýle a posadila si je na obličej. Sofie vytáhla ze skříně černou velkou tašku a začala mi na ni vytahovat veškeré mé oblečení. Nechápavě jsem na ni zírala a posunula se na posteli, aby mě nezaházela.
"Co děláš?" zeptala jsem se a dál sledovala, jak mi do tašky dává hřeben na vlasy, voňavky a další potřebné věci.
"To by ti mal povedať skor Miro, tak šupaj za ním dole!" pobídla mě a stáhla ze mě deku, abych se už neválela. Rychle jsem přes sebe hodila alespoň župan a pospíchala dolů.
Zastavila jsem se mezi dveřma a opřela se o futra. Seděl u stolu, popíjel ranní kávu a zamyšleně se díval do stolu. Periferní vidění měl na sto procent lepší než já, takže mě zachytil a otočil ke mně hlavu. Jeho úsměv se okamžitě roztáhl do široka.

Nepřestávej věřit

17. října 2012 v 18:54 | XoXo Graphic |  Jednorázovky na přání
Chtěla bych se velmi moc omluvit čtenářce maťce, která o povídku zažádala.Trochu z toho cítím, že možná bude zklamaná, protože se mi to moc dobře nepsalo a já zjistila, že asi tohle moc pro mě nebude. Každopádně ještě tvoje žádost byla o snu dovolené v Benátkách. No nechtěla jsem to cpát ještě sem, už tak je to celkem dlouhé. Proto ti ještě pro útěchu napíšu pokračování, které bude v těch Benátkách a budu se snažit vyžehlit si tím reputaci. Tvoje žádost mi dala opravdu moc zabrat, takže se omlouvám a snad neztratím tvůj zájem o mé povídky...

Do dalšího příšerného dne mě dostal šílený zvuk budíku. Myslela jsem, že se zblázním, když se do ticha pokoje rozezněla moje oblíbená hudba, kterou jsem měla nastavenou. Rychle jsem budík zarazila a znovu si lehla do postele. Dívala jsem se do stropu a přemýšlela, zda mám vůbec do školy jít.

Každý den byl pro mě příšerný, protože pokud máte kolektiv, který vás nebere, nedokážete se pak celý den soustředit na nic. I když jsem se víceméně snažila. Opakovala jsem si, že tam nechodím kvůli lidem, ale kvůli vzdělání.
A každý den jsem byla silně rozhodnutá o tom, že na všechny hodím ignor a nikdo mě nebude zajímat! Tak proč mi stále jen ubližovali? I přes můj nezájem o jejich řeči se nevzdávali a jejich kapky ma mou osobu byly horší a horší.

Sofie, moje nejlepší kamarádka, byla pro mě jedinou motivací pro život a jediným důvodem, proč tu ještě jsem. To ona mě držela nad vodou a snažila se mi pomoct, když jsem se necítila nejlépe. To, co pro mě vždycky udělala, ji nikdy nebudu moct plně oplatit. Nikdy...

Phantom Of The Rock - 1. kapitola

16. října 2012 v 12:30 | XoXo Graphic |  Phantom Of The Rock
Kapitola: První
Žánr: Romantický
Autor: XoXo Graphic

Jednorázovka na přání

14. října 2012 v 22:58 | XoXo Graphic
Zdravím vás všechny!!! =)

Tak, taková menší odměna pro moje čtenáře! Pokud si přejete, abych pro vás napsala nějakou povídku (připomínám, že se jedná o jednorázovku, čili tak středně dlouhou povídku), stačí odeslat jediný komentář a já se budu snažit vám vyhovět! =)
Jde o to, že bych tu ráda měla nějaké jednorázovky a hrozně ráda bych jimi odměnila hlavně moje příznivce, protože si toho vážím, že můj blog čtete a chodíte sem!! A že i s komenty je to lepší, než bývalo, fakt mě to těší! =) Proto bych sem občas ráda hodila jednorázovku, která by byla věnovaná někomu z vás. Nevím, kolik jich napíšu, uvidím, kolik se vás ozve.. a jestli se vůbec někdo ozve.. Pokud ne, nebude jednorázovka - jak logické =D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud si přejete, abych vám napsala povídku, mám nějaké podmínky:

• Říkám rovnou, že nepíšu o Paranoid, ani žádných jiných kapelách. Takže podmínkou je Miro.
• Krom Mira si připište, jak chcete, aby se jmenovala hlavní postava, jestli jako vy nebo jinak... popř. jaké další postavy mají v povídce být. (do povídek už ale nezahrnuji žádné staré členy Rosemaid, ale můžete napsat jména jiných fiktivních postav + jakou mají mít roli)
• Pár slov... něco jako obsah. Jaký to má mít zhruba děj. (stačí pár slovy, nemusíte mi tu psát celý příběh, ten by měl být na mě =D, ale můžete napsat třeba jen slova.. nebo menší shrnutí celé vaší představy)
• Posledním bodem je, abyste mi napsali, jestli to má být romantické, erotické, drama... prostě jaký žánr =)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zkusím se s tím poprat a doufám, že se na mě nebudete zlobit, pokud to úplně přesně nevzejde z vaší představy, ale slibuju, že budu psát jak nejlépe umím!!! =))

Tak bude mít někdo zájem? =))

The Secret | Závěrečná kapitola | Navždy spolu

13. října 2012 v 22:33 | XoXo Graphic |  The Secret
Název kapitoly: Závěrečná kapitola - Navždy spolu
Kapitola: Závěrečná, osmnáctá
Autor: XoXo Graphic

The Secret | 17. kapitola | Útulek

11. října 2012 v 20:27 | XoXo Graphic |  The Secret
Název kapitoly: Útulek
Kapitola: Sedmnáctá
Autor: XoXo Graphic

Jednorázovka: Dravý romantik

10. října 2012 v 21:00 | XoXo Graphic

WARNING!!

...asi nemá cenu psát, protože si to beztak rozkliknete tak i tak a zase tak příšerně erotické to není, prostě normální běžný dá se říct. Nudila jsem se tak vychází tahle jednorázovka. Třeba se bude líbit...

Seděla jsem na gauči a dívala se na film, který zrovna běžel v televizi. Pustil ho můj nejlepší přítel Miro, který byl mou oporou už několik let. Mohla jsem mu říct cokoli, se vším se svěřit. Vždycky mi dokázal pomoct.
V rukou jsem svírala malý bílý polštářek a sledovala děj filmu, ačkoli jsem ho ani ze špetky nevnímala. Byla jsem zklamaná, uplakaná. Chtěla jsem od všeho utéct a byla jsem ráda, že díky Mirovi můžu.

Měla jsem trvalý vztah, který měl před dlouhoočekávanou svatbou, ale v poslední době se vše hroutilo jako domeček z karet. Už dávno to nebylo tak, jako na samém začátku, když jsem byla bezhlavě zamilovaná. Přesto, že jsme s Mirem byli nejlepší kamarádi, nikdy nezapomenu na Mirův smutek v očích, když jeho štíhlé dlouhé prsty svíraly svatební oznámení.
Uslyšela jsem kroky, pootočila jsem hlavu a podívala se na Mira stojícího u dveří. Vysoký, štíhlý, vysportovaný blonďák oděný v černé košili s vyhrnutými rukávy, která perfektně zvýrazňovala jeho vypracované tělo. V rukou svíral dvě skleničky a flašku červeného. Momentálně pro mě ztělesňoval rockerského anděla. Pousmála jsem se a trochu si poposedla, aby se mohl posadit vedle mě na prostorný gauč. Pokaždé, když se posadil vedle mě, musela jsem si neustále namlouvat, že nikdy mezi námi nebude nic víc než přátelský pokec, přesto, že mě neuvěřitelně přitahoval. Jeho chlapská vůně...

The Secret | 16. kapitola | Chci to zkusit

7. října 2012 v 14:21 | XoXo Graphic |  The Secret
Název kapitoly: Chci to zkusit
Kapitola: Šestnáctá
Autor: XoXo Graphic

Phantom Of The Rock - Obsah

6. října 2012 v 16:12 | XoXo Graphic |  Phantom Of The Rock
Rozhodla jsem se, že až skončí The Secret, budu psát dvě povídky najednou. Nemusíte se bát, že bych pak s jednou přestala, mám už přepsáno hodně dílů, takže to sem budu jen házet, pokud budete číst. Už víte, že Dvojí tvář bude takový slaďáček, který jsou už na hodně blozích, ale zápletka bude snad trochu originálnější. Ale na spestření jsem se rozhodla psát i tuto povídku - Phantom Of The Rock. Budu ráda, když budete číst a komentovat obě, ať vím, na čem jsem. Děkuju =))
===================================================================
Žánr: Romantický

Miro Šmajda bydlí spolu s rodiči a rodinnými přáteli v jednom domě. Annu, kterou zná odmalička vždycky miloval a miluje. Ale ona ho bere jen jako kamaráda. Miro, který to špatně nese a trápí se tím, se začne stranit od rodiny a dává přednost hudbě - rocku. Je přesvědčený o tom, že mu hudba pomáhá na vše zapomenout a alespoň na chvíli mu dává možnost být někým jiným.
Fantom, jak ho lidi přezdívají, se snaží dostat rock 'n' roll zpátky do krve všem mladým, ale i starších generacím. Lidé ho za tohle zbožňují a proto mu říkají Fantom, protože je pro ně vlastně neznámý, přesto úžasný a fenomenální. Měli možnost ho několikrát spatřit, ale nikdy neměli možnost s ním mluvit. Jeho líčení je tak silné, že nikdo z přítomných nemá možnost odhalit jeho pravou identitu.
Zvrat přichází ve chvíli, kdy Anna zabloudí na rockovou akci, která je pořádaná přímo Fantomem. Zalíbí se jí chodit na tyto akce a proto se bude obejvovat na každé. Zvlášť, když zahlédne tajemnou postavu a bude mít chuť poznat ji více...

Tak co, bude to někdo číst? Má cenu veřejnit tuto povídku? Pište! =))

Chtěli byste... ?

5. října 2012 v 23:20 | XoXo Graphic
Ahojky, zdravím všechny moje příznivce/čtenáře =))

Chtěla bych se vás zeptat, protože bych nerada pak měla problémy a četla stížnosti =D, jestli byste chtěli, abych psala povídku, která by byla celkem dost erotická. Jde o to, že jsem začala psát povídku, kde je Miro/ Max jakoby vládcem Egypta :D a prostě se snaží o lepší vzrůst a tak. No problém je v tom, že mě napadlo udělat z něho trochu.. jak to říct "labužníka žen".. ráda bych do toho zakomponovala hlavně EROTIKU, ale samozřejmě i lásku a různé konflikty v tom vzrůstu země a tak.. určitě bych se snažila co nejlépe to propracovat. Ale vzhledem k tomu, že by to mohlo někoho .. jak to říct. No asi to tu čte i nějaká menší dívčina, které to předčítají rodiče, tak bych nerada, aby jí četli toto nebo aby to ona kvůli tomu nemohla číst. Ale někomu by se to třeba líbilo, takové krásné detailíky, co? =DD Tak pište do komentů jen ANO nebo NE... =)

A pod tímto článkem máte 15. kapitolku The Secret, už bude pomaličku končit, tak si to ještě užívejte.. =)

The Secret | 15. kapitola | V ohrožení života

5. října 2012 v 13:52 | XoXo Graphic |  The Secret
Název kapitoly: V ohrožení života
Kapitola: Patnáctá
Autor: XoXo Graphic

The Secret | 14. kapitola | Neklidná noc

1. října 2012 v 22:33 | XoXo Graphic |  The Secret
Název kapitoly: Neklidná noc
Kapitola: Čtrnáctá
Autor: XoXo Graphic